Staňte se členem Asociace pro elektronickou komerci

Asociace pro elektronickou komerci svým 665 členům nabízí v současné době celou řadu projektů, jejichž hodnota významně překračuje poplatky za členství. Členové Asociace mohou při své podnikatelské činnosti čerpat ze studií a výzkumů, účastnit se zdarma seminářů, webinářů a workshopů pořádaných ve spolupráci s renomovanými přednášejícími či zvýšit prestiž svých obchodů díky certifikaci za zvýhodněnou cenu.

Stát se členem
sdílení zkušenostímezi 665 členy
volný vstupna více než 20 akcí ročně
videoarchiv se záznamyvšech proběhlých akcí

Členský příspěvek

1000Kč/měsíc

Členský příspěvek se vám mnohonásobně vrátí – jen za loňský rok mělo členství pro každého člena přínos v hodnotě 163 100 Kč:
Účast na seminářích
(při využití 15 z 49)
52 500 Kč
E-commerce survey 202219 900 Kč
Studie prodeje do Německa 202219 900 Kč
Studie prodeje do Rakouska 202219 900 Kč
Aktualizace Studie prodeje do Maďarska 202210 900 Kč
E-learning 20228 000 Kč
Právní poradenství (právní výklady k vybraným tématům, právní novinky 2022, vzorové obchodní podmínky, novinky z EU atd.)20 000 Kč
Sleva na certifikaci 3 000 Kč (členové),
15 000 Kč (ostatní)
CELKEM163 100Kč

Co získáte, když se stanete členem?

1.Studie a výzkumy

Asociace připravuje pro své členy v průměru dvě obsáhlé studie ročně popisující stav českého e-commerce trhu a jednu až dvě studie prodeje do zahraničí zaměřené na konkrétní trh. Představu o publikovaných materiálech si můžete udělat v sekci Ke stažení. Dále probíhají menší výzkumy mezi členy či zákazníky na aktuální témata. Všechny studie i výsledky výzkumů mají členové Asociace k dispozici zdarma.

2.Odborné semínáře a e-business forum

Asociace připravuje pro své členy pravidelně více než 50 různých školení a workshopů. Všechny tyto akce jsou pro členy zcela zdarma. Témata jsou zaměřená především na odborné znalosti v oblasti provozování internetových obchodů, ale v seminářích se zaměřujeme také na marketing, právní povědomí či prodej do zahraničí. Z většiny našich akcí vyrábíme videozáznamy, které členové najdou ve videoarchivu v členské zóně.

Dále mají členové Asociace zvýhodněné vstupy na řadu dalších odborných akcí a konferencí. APEK je partnerem nejen českých, ale i zahraničních eventů a dokáže svým členům nabídnout často velmi zajímavé slevy.

3.APEK - Certifikovaný obchod

Jako člen máte nárok na certifikaci APEK za zvýhodněnou cenu. Certifikační řízení, která probíhá za účelem získání certifikátu APEK - Certifikovaný obchod, se zaměřuje jak na legislativní část a tedy plnění zákonem stanovených povinností, tak na samotný proces nákupu. Během certifikace provedeme minimálně dva nákupy formou mystery shoppingu, ze kterých pak dostane certifikovaný subjekt textový výstup.

4.A spousta dalších výhod