Pro novináře

Připravujete článek o nakupování na internetu nebo obecně o e-commerce v Česku? Rádi vám poskytneme aktuální data o nákupním chování domácích spotřebitelů nebo se vyjádříme k dané problematice.

Jan Vetyška

Kontaktní osoba

Jan Vetyška
Výkonný ředitel
+420 775 692 735 (09:00 - 18:00 hod)
jan.vetyska@apek.cz

Novinky a tiskové zprávy

Další články

Česká média o e-commerce

12.
čer
www.czechcrunch.cz

S ozdravením módního e-shopu Zoot pomůže nová finanční ředitelka Lucie Zdražilová z Pietro Filip

Módní e-shop Zoot má před sebou několik klíčových měsíců, během kterých by měl projít zásadní reorganizací. Takový je plán poté, co se firma dostala do finančních potíží, přestala splácet dluhy a nakonec po domluvě s věřiteli většinu pohledávek odepsala. Nyní chce nové vedení Zootu firmu ozdravit a začít konečně vydělávat.…

11.
čer
infografiky.ihned.cz

Nejcennější globální značkou je e-shop Amazon. Nejvíce mezi značkami roste Instagram

Původně internetové knihkupectví, dnes největší globální e-shop Amazon se stal podle studie BrandZ nejcennější značkou světa. Její hodnota je vyšší než čtyřnásobek ročního rozpočtu České republiky.

10.
čer
www.czechcrunch.cz

Český Shopsys loni utržil 45 milionů korun a hlásí další investici od Reflex Capital Ondřeje Fryce

Česká republika patří z pohledu počtu e-shopů na hlavu k evropským velmocem a své o tom ví také Shopsys. Tuzemský specialista na vývoj internetových obchodů oznámil, že se za poslední dva roky jeho obrat téměř zdvojnásobil na více než 45 milionů korun, a v růstu nehodlá polevovat. Pomáhají mu i…

Další zprávy

Logo APEK

Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci (JPG, 132 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu JPG
Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci (PNG, 24 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu PNG
Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci (AI, 485 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu AI
Logo APEK - Ikona (JPG, 117 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu JPG
Logo APEK - Ikona (PNG, 19 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu PNG
Logo APEK - Ikona (AI, 121 kB)Logo APEK - Ikona ve formátu AI
Foto - Jan Vetyška 1 (JPG, 3 MB)Fotografie výkonného ředitele APEK Jana Vetyšky k volnému použití pro média. (varianta 1)
Foto - Jan Vetyška 2 (JPG, 4 MB)Fotografie výkonného ředitele APEK Jana Vetyšky k volnému použití pro média. (varianta 2)
Foto - Jan Vetyška 3 (JPG, 3 MB)Fotografie výkonného ředitele APEK Jana Vetyšky k volnému použití pro média. (varianta 3)

Grafy a statistická data

APEK - Vývoj obratu e-komerce 2001 - 2017 (služby) (PNG, 65 kB)Graf, který zachycuje vývoj celkového obratu české e-komerce v prodeji služeb od roku 2001.
APEK a Heureka - Vývoj obratu e-komerce 2001 - 2018 (zboží) (PNG, 58 kB)Graf zachycující vývoj české e-commerce v oblasti prodeje zboží.