Pro novináře

Připravujete článek o nakupování na internetu nebo obecně o e-commerce v Česku? Rádi vám poskytneme aktuální data o nákupním chování domácích spotřebitelů nebo se vyjádříme k dané problematice.

Jan Vetyška

Kontaktní osoba

Jan Vetyška
Výkonný ředitel
+420 775 692 735 (09:00 - 18:00 hod)
jan.vetyska@apek.cz

Novinky a tiskové zprávy

Další články

Česká média o e-commerce

9.
říj
www.lupa.cz

CZC.cz se propadlo do ztráty, tržby rostly a poprvé přesáhly čtyři miliardy

Internetový obchod CZC.cz se ve finančním roce 2018, který skončil letošním březnem, propadl do ztráty. Zveřejněná účetní závěrka ukazuje, že činila 35,837 milionu korun oproti mírnému zisku v loňském roce. Provozní ztráta dosáhla na 26,4 milionu korun.

8.
říj
byznys.ihned.cz

Rohlík.cz kupuje velkoobchodní a cateringovou část společnosti My Food s ročními tržbami 400 milionů

Majitel internetového obchodu s potravinami Rohlík.cz, společnost Velká pecka, kupuje část řetězce My Food, konkrétně firmu My Food Wholesales. Spojení ve zjednodušeném řízení posuzuje Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

7.
říj
www.czechcrunch.cz

Módní e-shop About You v Česku vyřídil už přes milion objednávek. Český konkurent Zoot se zatím drží na čele

Už je to rok, co do České republiky velkolepým způsobem vstoupil německý módní e-shop About You. Příchod velkého evropského hráče provázela jednak obří marketingová kampaň a také velká akce v Praze, na kterou About You pozvalo stovky influencerů a dalších osobností, aby o sobě dalo pořádně vědět. Nyní módní online…

Další zprávy

Logo APEK

Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci (JPG, 132 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu JPG
Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci (PNG, 24 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu PNG
Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci (AI, 485 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu AI
Logo APEK - Ikona (JPG, 117 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu JPG
Logo APEK - Ikona (PNG, 19 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu PNG
Logo APEK - Ikona (AI, 121 kB)Logo APEK - Ikona ve formátu AI
Foto - Jan Vetyška 1 (JPG, 3 MB)Fotografie výkonného ředitele APEK Jana Vetyšky k volnému použití pro média. (varianta 1)
Foto - Jan Vetyška 2 (JPG, 4 MB)Fotografie výkonného ředitele APEK Jana Vetyšky k volnému použití pro média. (varianta 2)
Foto - Jan Vetyška 3 (JPG, 3 MB)Fotografie výkonného ředitele APEK Jana Vetyšky k volnému použití pro média. (varianta 3)

Grafy a statistická data

APEK - Vývoj obratu e-komerce 2001 - 2017 (služby) (PNG, 65 kB)Graf, který zachycuje vývoj celkového obratu české e-komerce v prodeji služeb od roku 2001.
APEK a Heureka - Vývoj obratu e-komerce 2001 - 2018 (zboží) (PNG, 58 kB)Graf zachycující vývoj české e-commerce v oblasti prodeje zboží.