Pro novináře

Připravujete článek o nakupování na internetu nebo obecně o e-commerce v Česku? Rádi vám poskytneme aktuální data o nákupním chování domácích spotřebitelů nebo se vyjádříme k dané problematice.

Jan Vetyška

Kontaktní osoba

Jan Vetyška
Výkonný ředitel
+420 775 692 735 (09:00 - 18:00 hod)
jan.vetyska@apek.cz

Novinky a tiskové zprávy

Další články

Česká média o e-commerce

31.
kvě
www.czechcrunch.cz

CZC.cz vyrostlo o třetinu na 5,5 miliardy korun. Stejně jako jeho mateřská Mall Group hlásí překlopení do zisku

Už je to mnohokrát opakovaná fráze, pandemie koronaviru však vystřelila celý segment e-commerce k rekordním výšinám a zprávy ve stejném duchu pak hlásí i jednotliví hráči na trhu. Posledním je aktuálně specialista na elektroniku CZC.cz, který v uplynulém fiskálním roce končícím letos v březnu zaznamenal tržby ve výši 5,5 miliardy…

28.
kvě
forbes.cz

Nový šéf Amazonu nahradí Bezose 5. července. Tohle jsou výzvy, které ho čekají

Andy Jassy usedne do ředitelského křesla technologického e-commerce gigantu vybudovaného Jeffem Bezosem na den přesně sedmadvacet let poté, co aktuálně druhý nejbohatší muž světa zapsal Amazon.com do obchodního rejstříku.

27.
kvě
www.idnes.cz

Kytary.cz expandují. Zahrají si na ně v Irsku, Španělsku a Nizozemsku

Český e-shop Kytary.cz vstupuje tento měsíc na tři nové evropské trhy. Jejich hudební nástroje budou nově dostupné v Irsku, Španělsku a Nizozemsku. To, jak je rozložení obchodních aktivit na více trhů výhodné, společnosti ukázala loňská a letošní pandemická krize.

Další zprávy

Logo APEK

Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci (JPG, 132 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu JPG
Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci (PNG, 24 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu PNG
Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci (AI, 485 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu AI
Logo APEK - Ikona (JPG, 117 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu JPG
Logo APEK - Ikona (PNG, 19 kB)Logo APEK - Asociace pro elektronickou komerci ve formátu PNG
Logo APEK - Ikona (AI, 121 kB)Logo APEK - Ikona ve formátu AI
Foto - Jan Vetyška 1 (JPG, 3 MB)Fotografie výkonného ředitele APEK Jana Vetyšky k volnému použití pro média. (varianta 1)
Foto - Jan Vetyška 2 (JPG, 4 MB)Fotografie výkonného ředitele APEK Jana Vetyšky k volnému použití pro média. (varianta 2)
Foto - Jan Vetyška 3 (JPG, 3 MB)Fotografie výkonného ředitele APEK Jana Vetyšky k volnému použití pro média. (varianta 3)

Grafy a statistická data

APEK - Studie přínosů e-commerce v ČR 2020 - data (XLSX, 18 kB)Souhrn základních dat české e-commerce z APEK Studie přínosů e-commerce v ČR 2020 ve formátu xls.
APEK a Heureka - Vývoj obratu e-komerce 2001 - 2020 (zboží) - GRAF (PNG, 95 kB)
APEK a Heureka - Vývoj obratu e-komerce 2001 - 2020 (zboží) - TABULKA (PNG, 54 kB)