Novinky a tiskové zprávy

18.
kvě

APEK upozorňuje na podezřelého prodejce

Praha, 18. května 20102 - Asociace pro elektronickou komerci (APEK) v poslední době zaznamenala několik stížností z řad spotřebitelů na nekalou činnost internetového obchodu www.tadyusetrim.cz. Ten zneužil dobré jméno asociace a dalších subjektů ke svému obohacení. APEK proto spotřebitelům radí ověřovat pravost certifikátů e-shopů a všímat si nestandardních požadavků.

16.
kvě

APEK spouští nový web!

V úterý 15. května proběhlo spuštění nového webu Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Ten by měl společně s novými profily Asociace na sociálních sítích (Facebook, Twitter) přinést více informací v přehlednější formě nejen členům, ale také zájemcům o členství či spotřebitelům.

3.
kvě

Proběhl další seminář APEK - SEO pro pokročilé

Ve dnech 26. dubna a 2. května 2012 proběhl další ze seminářů, které APEK pořádá zdarma pro své členy. Tématem byla tentokrát problematika SEO, přičemž seminář byl uspořádán ve spolupráci se společností Acomware.

14.
bře

Proč je výhodné nakupovat oblečení na internetu? Praktické tipy pro online výpravy za módou

Praha, 14. března 2012 - Nakupování na internetu s sebou nese řadu výhod a to se týká i oblečení. Však se také Češi pomalu osmělují, v loňském roce si přes webové stránky pořídilo něco na sebe 36 % nakupujících. Asociace pro elektronickou komerci (APEK) pro vás má několik tipů, jak v e-shopech…

22.
úno

Zákazníci internetových prodejců si stěžují na Českou poštu. Opakované chyby v doručování balíků potvrzují i obchodníci

Praha, 21. února 2012  - Zákazníci internetových obchodů jsou nespokojeni s kvalitou služeb České pošty. Poukazují zejména na opakovanou negativní zkušenost s doručováním balíků. Že jde skutečně o problém, potvrzuje i nadpoloviční většina obchodníků. Vyplývá to z aktuálního průzkumu Asociace pro elektronickou komerci (APEK) provedeného mezi prodejci.

21.
úno

Proběhla snídaně s novináři na téma 20 let internetu v ČR - jak se vyvíjí česká e-komerce?

Praha, 21. února 2012 - Výkonný ředitel APEK Jan Vetyška se dnes setkal s novináři v rámci pravidelných snídaní jako zástupce internetových obchodů ve Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR. Během prezentace představil vývoj e-komerce od roku 2001, kdy obraty e-shopů poprvé překonaly magickou hranici 1 miliardy Kč.

6.
úno

4 důvody, proč nakupovat domácí spotřebiče a další zboží pro byt či dům na internetu

Praha, 6. února 2012 - Nákup domácích elektrospotřebičů na internetu je mezi Čechy čím dál oblíbenější. V e-shopech pohodlně nakoupíte televizory, pračky, sušičky prádla, mikrovlnné trouby, ledničky a další zboží pro potřeby domácnosti a bydlení. U internetových prodejců můžete počítat s nižšími cenami než v kamenných obchodech, velmi širokým sortimentem…

2.
led

I v lednu se připravte na atraktivní slevy v e-shopech. Lidé seženou zboží až o několik tisíc korun levněji

Praha, 2. ledna 2012 - Až sedmdesáti-procentní slevy na vybrané zboží začali nabízet po Vánocích provozovatelé internetových obchodů. Velice výhodně lze v těchto dnech nakoupit například elektroniku nebo domácí spotřebiče. První vlnu slev odstartovali obchodníci jen několik dní po Štědrém večeru, druhou plánují na leden a někteří z nich budou…

21.
pro

PF 2012

Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok 2012