Kalendář akcí

12. listopad
10:00 - 14:00
Připravte se na věk m-commerce! Připravte se na věk m-commerce!

Připravte se na věk m-commerce!

(Již proběhlo)

Ing. Ondřej Klega ze společnosti ACOMWARE, Vám tentokráte zodpoví otázky: Jaké pokročilé možnosti nabízí mobilní marketing? či Jaké jsou zahraniční trendy v mobilním marketingu? A také představí možnosti řešení mobilního webu, včetně samotného vývoje a uživatelského testování. Tentokrát si na seminář přizval kolegu ze společnosti PeckaDesing, a to jejího spoluzakladatele a majitele Michala Horáka.

Přednášející: Ondřej Klega

Fotky z akce
29. říjen
10:00 - 14:00
Vánoční kampaně efektivně Vánoční kampaně efektivně

Vánoční kampaně efektivně

(Již proběhlo)

Vánoční kampaně efektivně: Ing. Ondřej Klega (E-commerce Consulting Leader)Jak na Vánoce inzerovat efektivně? Využijte správně a včas novinky v PPC kampaních. Konverze z display kampaní může být až 40% - naučte se jí dosáhnout.

Přednášející: Ondřej Klega

Fotky z akce
18. říjen
13:30 - 18:00
E-BUSINESS AKADEMIE E-BUSINESS AKADEMIE

E-BUSINESS AKADEMIE

(Již proběhlo)

Nevíte si rady se svým e-shopem? Přijďte načerpat praktické informace, které vám usnadní cestu ve vašem podnikání. Na semináři se dozvíte praktické rady, co neopomenout než otevřete svůj e-shop, jakým způsobem připravit propagaci a vyhodnotit si efektivitu vydaných investic a jak zabránit podvodným objednávkám. Dále se budeme věnovat oblasti práva a v neposlední řadě využití sociálních sítí.

Přednášející: Pavel Jašek, Petr Uttendorfský, Jan Vetyška, Radim Ponert, Petr Koubský, Jakub Křenek, Oldřich Neuberger, Pavel Novák

Fotky z akce
5. říjen
09:30 - 13:30
Seminář Tvorba newsletteru Seminář Tvorba newsletteru

Seminář Tvorba newsletteru

(Již proběhlo)

Přednášící Jan Penkala, Senior E-commerce Consultant z firmy Acomware, Vám na semináři osvětlí obecné informace o e-mail marketingu – cíle, využití, současný stav u e-shopů, strategie. Dále Vám úkáže jak nakládat s databázemi, včetně budování a aktualizaci údajů. Také představí techniky pro zvýšení návštěvnosti a pro zvýšení konverze; testování e-mailu; segmentaci, tvorba programů a individualizaci e-mailů. Pak se zaměří na práci se zákazníkem pomocí e-mailu, zvyšování hodnoty zákazníka, budování značky a propojení e-mail marketingu s webovou analytikou, copywritingem, remarketingem.

Přednášející: Jan Penkala

Fotky z akce
24. září
09:00 - 17:00
E-business Forum 2012 E-business Forum 2012

E-business Forum 2012

(Již proběhlo)

Asociace pro elektronickou komerci a TUESDAY Business Network společně pořádají již 4. ročník klíčové konference zaměřené na problematiku e-commerce, online prodej a eshopová řešení E-Business. Registrovat se můžete na stránkách www.tuesday.cz/akce/e-business-forum-2

Přednášející: Ondřej Klega, Josef Aujezdský, Hana Friedlaenderová, Martin Kasa, Jan Vetyška, Maciej Wyszynski, Marek Liška, Vlastimil Vávrů, Eliška Hutníková, Petr Koubský, Jan Ambrož, Ondřej Bartoš, Tomáš Čermák, Jakub Ditrich, Jan Hommer, Martin Ježek, Matt Komorowski, Štěpána Kovaříková, Václav Lorenc, Viktor Mastník, Dušan Murčo, Samuel Poloha, Martin Slavík, John Vanhara, Eliška Vyhnálková, Patrick Zandl

Fotky z akce
18. září
10:00 - 13:00
Google Analytics pro e-commerce projekt Google Analytics pro e-commerce projekt

Google Analytics pro e-commerce projekt

(Již proběhlo)

Seminář pro pokročilé uživatele systému Google Analytics. Dozvíte se více o využití systému v e-commerce a jak jej využívat pro malé a střední e-shopy. Školení povede Jan Tichý držitel certifikátu Google Analytics Individual Qualification.

Přednášející: Jan Tichý

Fotky z akce
6. září
10:00 - 13:00
Úvod do Google Analytics Úvod do Google Analytics

Úvod do Google Analytics

(Již proběhlo)

Seminář vhodný pro úplné začátečníky. Školením vás povede Jan Tichý držitel certifikátu Google Analytics Individual Qualification. Dozvíte se, co vám může systém nabídnout, jak jej správně nastavit, využívat a principy základních reportů.

Přednášející: Jan Tichý

Fotky z akce
19. červen
10:00 - 14:00
Jak dosáhnout dvouciferné konverze na e-shopu? Jak dosáhnout dvouciferné konverze na e-shopu?

Jak dosáhnout dvouciferné konverze na e-shopu?

(Již proběhlo)

Další ze seminářů, které APEK pořádá pro své členy, tentokrát ve spolupráci se společností ACOMWARE s.r.o. v moravské metropoli Brně.

Přednášející: Jan Penkala

Fotky z akce
12. červen
10:00 - 13:00

Právní seminář 2012 II.

(Již proběhlo)

Pro velký zájem vypisujeme nový termín na tradiční APEK Právní seminář, který proběhne v úterý 12. června od 10 hodin a povede jej odborník na problematiku internetového nakupování JUDr. Josef Aujezdský.

Přednášející: Josef Aujezdský, Jan Vetyška

Fotky z akce