Kalendář akcí

1. listopad
10:00 - 14:00
E-mailing - výborný pomocník. Víte, jak na něj? E-mailing - výborný pomocník. Víte, jak na něj?

E-mailing - výborný pomocník. Víte, jak na něj?

(Již proběhlo)

Další ze seminářů pro členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je připraven ve spolupráci se společností ACOMWARE s.r.o. Tématem bude tentokrát e-mail marketing, o kterém budou přednášet pánové Penkala a Vondruška.

Přednášející: Jan Penkala, Pavel Vondruška

Fotky z akce
30. říjen
14:00 - 17:00
Panelová diskuze "Prodej do zahraničí" Panelová diskuze "Prodej do zahraničí"

Panelová diskuze "Prodej do zahraničí"

(Již proběhlo)

Historicky první panelová diskuze pořádaná APEKem a moderovaná výkonným ředitelem Janem Vetyškou bude zaměřena na velmi lákavé téma - Prodej do zahraničí. O svoje zkušenosti a poznatky se přijde podělit hned pět zajímavých hostů.

Přednášející: Roman Blažek, Marek Liška, Radek Ondrášík, Vlastimil Vávrů

Fotky z akce
21. říjen
10:00 - 13:00
Právní seminář - Novinky 2014 Právní seminář - Novinky 2014

Právní seminář - Novinky 2014

(Již proběhlo)

Podzimní právní seminář navazuje na tradici každoročních setkání s právní tématikou, které pátým rokem APEK připravuje ve spolupráci s advokátní kanceláří Mašek, Kočí, Aujezdský. Tentokrát se zaměříme na novinky platné od 1. 1. 2014.

Přednášející: Josef Aujezdský, Jan Vetyška

Fotky z akce
8. říjen
10:00 - 14:00
SEO - podzim 2013 SEO - podzim 2013

SEO - podzim 2013

(Již proběhlo)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) připravila pro své členy seminář zaměřený na novinky a praktické informace z oblasti SEO ve spolupráci s přednášejícím Lukášem Pítrou.

Přednášející: Lukáš Pítra

Fotky z akce
2. říjen
10:00 - 14:00
Google Analytics II. Google Analytics II.

Google Analytics II.

(Již proběhlo)

Tento seminář je určený pro pokročilé uživatele systému Google Analytics. Dozvíte se více o využití systému v e-commerce a jak jej využívat pro malé a střední e-shopy. Školení povede populární Jan Tichý.

Přednášející: Jan Tichý

Fotky z akce
23. září
09:00 - 17:00
E-Business FORUM 2013 E-Business FORUM 2013

E-Business FORUM 2013

(Již proběhlo)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) společně s TUESDAY Business Network pořádají již 5. ročník odborné konference E-Business Forum, který proběhne v září 2013 v originálních prostorách v pražském SaSaZu. Mezi řečníky se letos mimo jiné představí Osobnost českého internetu roku 2012 Ondřej Fryc (Netretail Holding, zakladatel Mall.cz) nebo John Vanhara, zakladatel služby Shipito.

Přednášející: Jan Fencík, Otto Bohuš, Martin Kasa, Jan Kvasnička, Jiří Štěpán, Jan Vetyška, Václav Keřka, Vlastimil Vávrů, Pavel Bašta, Francois Bieber, Senol Efendi, Ondřej Fryc, Tomáš Havryluk, Tereza Hofmanová, Tomáš Holub, Otto Kočí, Jiří Kopsa, Ondřej Krišica, Jana Moravcová, Radim Ponert, Tomáš Sedláček, Petr Skočdopole, Martin Sýkora, Julie Tebeka

Fotky z akce
17. září
10:00 - 14:00
Google Analytics I. Google Analytics I.

Google Analytics I.

(Již proběhlo)

Seminář, který je vhodný pro úplné začátečníky v práci s Google Analytics. Školením vás provede již tradičně Jan Tichý. Dozvíte se, co vám může systém nabídnout, jak jej nastavit, využívat a jaké jsou principy základních reportů.

Přednášející: Jan Tichý

Fotky z akce
11. září
10:00 - 14:00
Novinky v PPC reklamě Novinky v PPC reklamě

Novinky v PPC reklamě

(Již proběhlo)

Ve spolupráci s ACOMWARE s.r.o. přináší APEK svým členům další školení na téma PPC reklamy. Tentokrát se přednášející zaměří na novinky v této oblasti.

Přednášející: Jan Fencík, Jan Penkala

Fotky z akce
19. červen
10:00 - 14:00
Právní seminář 2013 I. Právní seminář 2013 I.

Právní seminář 2013 I.

(Již proběhlo)

Tradiční právní seminář pořádá již popáté v řadě ve spolupráci s advokátní kanceláří Mašek, Kočí, Aujezdský. V letošním roce je seminář poprvé rozdělen do dvou úrovní - tentokrát je přichystán pro začátečníky a mírně pokročilé posluchače.

Přednášející: Josef Aujezdský, Jan Vetyška

Fotky z akce