Kalendář akcí

17. červen
10:00 - 14:00
Workshop: Obsahová strategie a copywriting Workshop: Obsahová strategie a copywriting

Workshop: Obsahová strategie a copywriting

(Již proběhlo)

Ukážeme si a prakticky procvičíme, jak nastavit smysluplnou strategii obsahového marketingu tak, aby byla poplatná vašemu byznysplánu. Projdeme spolu cestu k personám a protopersonám, ukážeme si, jak do centra vašich obsahově marketingových aktivit postavit stávajícího i potenciálního zákazníka a odnesete si také přehledný checklist shrnující, na co není dobré v případě tvorby strategií obsahového marketingu zapomínat.

Přednášející: Roman Hřebecký

Video z akce
11. červen
10:00 - 14:00
Právní seminář Právní seminář

Právní seminář

(Již proběhlo)

Pro členy APEK jsme připravili tradiční právní seminář ve spolupráci s naším advokátní kanceláří Mašek, Kočí, Aujezdský v náhradním termínu. Po více jak roce účinnosti Nového občanského zákoníku tak společně zrekapitulujeme nejdůležitější body, týkající se (především) e-komerce. Dostatečný prostor bude věnován také dotazům účastníků semináře.

Přednášející: Josef Aujezdský

Fotky z akce
3. červen
10:00 - 14:00
Grafika, webdesign a použitelnost Grafika, webdesign a použitelnost

Grafika, webdesign a použitelnost

(Již proběhlo)

Jak neodradit zákazníka hned při první návštěvě e-shopu? Často velmi opomíjené téma, které se dotýká designu, použitelnosti a přidané hodnoty webu. S Michalem Horákem si předvedeme nejen špatné příklady toho, jak by web neměl vypadat. Ale zejména ty dobré, jak nabídnout zákazníkovi co potřebuje, plus něco navíc a zanechat tak dobrý dojem.

Přednášející: Michal Horák

Video z akce
27. květen
10:00 - 14:00
Personalizace nabídky e-shopu Personalizace nabídky e-shopu

Personalizace nabídky e-shopu

(Již proběhlo)

S Janem Tichým se podíváme na možnosti personalizace nabídky e-shopu. Nejprve si obecněji ze šířky projdeme různé možnosti, přístupy, algoritmy, jak to řešit. V druhé části si pak ukážeme některé konkrétní nástroje a techologie, které můžete využít.

Přednášející: Jan Tichý

Video z akce
13. květen
15:00 - 19:00
E-business Akademie - Svět online potravin E-business Akademie - Svět online potravin

E-business Akademie - Svět online potravin

(Již proběhlo)

Internetové nakupování zažívá v Česku rozkvět už nějakou dobu. Jednou z mála výjimek byly dlouho potraviny, ale to už je dnes také minulostí. V loňském roce se k již existujícím a zavedeným službám online prodeje potravin přidal Rohlík.cz Tomáše Čupra a postupně přibývají další a další. Rozvoz nákupů se tak pomalu stává konkurenčním bojištěm. Jak to všechno funguje a jaká je aktuální situace na trhu? Co se chystá v oblasti prodeje potravin do budoucna a co můžeme na tomto poli, dlouhou dobu neoraném, očekávat? O tom vám na E-business Akademii budou povídat přímo provozovatelé těchto služeb.

Přednášející: Tomáš Čupr, Peter Koubek, Peter Nemeshegyi, Jakub Šulta

Video z akce
13. květen
10:00 - 14:00
Inspirační workshop linkbaitingu Inspirační workshop linkbaitingu

Inspirační workshop linkbaitingu

(Již proběhlo)

Linkbaiting je forma linkbuildingu, kdy nikoho nepřemlouváte ani neuplácíte, aby na vás odkázal. Prostě děláte takové věci, aby na vás lidé odkazovali sami, rádi, dobrovolně a ideálně zadarmo. Čeká Vás netradiční školení, na které si Jan Tichý připravil ukázky různých linkbuildingových a linkbaitingových postupů i konkrétních kampaní.

Přednášející: Jan Tichý

Video z akce
20. květen
13:30 - 17:00
APEK EVENT: Personalizace v e-komerci APEK EVENT: Personalizace v e-komerci

APEK EVENT: Personalizace v e-komerci

(Již proběhlo)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) připravila exkluzivně pro své členy odpoledne plné případových studí a moderovanou panelovou diskuzi na téma Personalizace v e-komerci. Svůj pohled na mnohorkát skloňované, avšak stále "tajemstvím zahalené", téma přijde na praktických příkladech představit řada přednášejících. Ti se s posluchači podělí o své zkušenosti z různých oblastí internetového prodeje za pomoci případových studií. Po sérii přednášek uzavře program moderovaná panelová diskuze.

Přednášející: Vojta Roček, Petr Kováčik, Jan Šromek, Dominika Hejduková, Jiří Cafourek, Jakub Černý, Filip Černý

Video z akce
6. květen
10:00 - 14:00
Workshop: AB testování Workshop: AB testování

Workshop: AB testování

(Již proběhlo)

Na kombinaci školení a praktického workshopu se od Vojtěcha Mikuly dozvíte, jak je možné zvýšit výkon webu bez dalších investic do inzerce nebo do nových webových stránek. Řekneme si, jaké chyby nejčastěji u redesignu děláme a co se myslí systematickým zlepšování webu pomocí AB testování.

Přednášející: Vojtěch Mikula

Video z akce
29. duben
11:30 - 14:30
Kulatý stůl APEK a Ecommerce Europe Kulatý stůl APEK a Ecommerce Europe

Kulatý stůl APEK a Ecommerce Europe

(Již proběhlo)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) připravila pro své členy setkání "u kulatého stolu" ve spolupráci s Ecommerce Europe na téma přeshraničního online prodeje v EU. Netradiční akce v hotelu Majestic Plaza v Praze je připravena především pro obchodníky, kteří prodávají své zboží přes internet do zahraničí či se ke vstupu na mezinárodní e-trh chystají.

Přednášející: Richard van Welie

Fotky z akce