Kalendář akcí

5. únor
10:00 - 14:00
Struktura webu z pohledu SEO Struktura webu z pohledu SEO

Struktura webu z pohledu SEO

(Již proběhlo)

Dostali jste analýzu klíčových slov a nevíte jak z ní "vykouzlit" ideální strukturu vašeho e-shopu? Jak zjistit, které stránky vám chybí a které je třeba jen upravit? Ukážu vám to. Školení je vhodné pro každého, kdo řeší strategii webu, harmonogram jeho rozvoje s ohledem na SEO a UX. Konzultanti, majitelé e-shopů nebo UX desinéři, stavte se. Vhodné pro středně pokročilé.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
15. leden
10:00 - 14:00
E-mailing E-mailing

E-mailing

(Již proběhlo)

Úvodní APEK seminář roku 2016 jsme pro členy připravili ve spolupráci se společností ACOMWARE. S Janem Penkalou a Martinem Halamou se budete věnovat jednomu z nejdůležitějších marketingových nástrojů internetových obchodů - e-mailingu.

Přednášející: Jan Penkala, Martin Halama

Video z akce
25. listopad
15:00 - 19:00
E-business Akademie - E-commerce trendy 2016 E-business Akademie - E-commerce trendy 2016

E-business Akademie - E-commerce trendy 2016

(Již proběhlo)

Listopadová E-Business Akademie se zaměří na trendy, které budou ovlivňovat české e-shopy v roce 2016. Každý ze speakerů představí oblast, které stojí za to se věnovat a přihodí své tipy:

Přednášející: Jakub Svoboda, Radek Sakáč, Pavel Včela, Iva Faiklová, Josef Říkovský, Martin Brixi

Fotky z akce
6. říjen
10:00 - 14:00
Mobilní marketing Mobilní marketing

Mobilní marketing

(Již proběhlo)

Ve spolupráci se společností ACOMWARE pro vás připravujeme exkluzivní workshop na téma Mobilní marketing. Na workshopu se od přednášejícího Ondřeje Klegy dozvíte, jaké jsou aktuální trendy v této oblasti. Představíme vám, jak přistupovat k tvorbě mobilní strategie, jak využívat různé formáty mobilního marketingu a jak se postarat o zákazníky ve všech fázích nákupního procesu.

Přednášející: Ondřej Klega

Video z akce
22. září
09:00 - 17:30
E-Business Forum 2015 E-Business Forum 2015

E-Business Forum 2015

(Již proběhlo)

Je tu další ročník konference E-Business Forum. Největší zdroj praktických ukázek, inspirace a rad. Můžete se těšit na řadu významných řečníků z Čech i zahraničí, které jen tak někde jinde nepotkáte. Podíváme se na konkrétní případy, představíme nové a zajímavé e-shopy a poslechneme si více i méně úspěšné případové studie. Pokud se chcete dozvědět, jak na on-line prodej, platby, logistiku, marketingové kampaně, content a vůbec – jak dosáhnout co nejlepších výsledků a jaké nástroje k tomu využít, tak na této akci nesmíte chybět!

Přednášející: Tomáš Braverman, Tomáš Čupr, Vít Endler, Václav Štrupl, Vojta Roček, Pavlína Louženská, Pavel Ungr, Ken Hughes, Olga Zbranek Biernátová, Zuzana Duračinská, Lukáš Hurych, Matez Jindra, Michal Jirek, Petr Kováčik, Adam Kurzok, Martin Lysoněk, Michal Synek, Petr Uttendorfský

Fotky z akce
18. září
10:00 - 14:00
RTB a behaviorální marketing RTB a behaviorální marketing

RTB a behaviorální marketing

(Již proběhlo)

Pokrýváte uživatele ve všech fázích nákupního rozhodování? Na semináři, který pořádáme ve spolupráci se společností ACOMWARE, vám Denis Wanča představí nové trendy v přístupu k médiím a cílení na potenciální zákazníky. Praktická část bude věnována přípravě mediaplánu a stanovení klíčových metrik pro měření úspěšnosti kampaní.

Přednášející: Denis Wanča

Video z akce
9. září
10:00 - 14:00
Redesign/tvorba eshopu a Direct mailing - BRNO Redesign/tvorba eshopu a Direct mailing - BRNO

Redesign/tvorba eshopu a Direct mailing - BRNO

(Již proběhlo)

První podzimní seminář, který Asociace pro elektronickou komerci (APEK) připravila ve spolupráci se společností IT STUDIO, s.r.o., proběhne v Brně a bude zaměřen hned na dvě témata. Tím prvním bude redesding/tvorba e-shopu, druhým pak direct mailing a jeho využití. Přednášejícím tentokrát budou Jakub Rejnuš a Tomáš Rokos. Seminář je již tradičně určen pouze pro členy APEK a pro ně je také zdarma.

Přednášející: Jakub Rejnuš, Tomáš Rokos

Video z akce
17. červen
10:00 - 14:00
Workshop: Obsahová strategie a copywriting Workshop: Obsahová strategie a copywriting

Workshop: Obsahová strategie a copywriting

(Již proběhlo)

Ukážeme si a prakticky procvičíme, jak nastavit smysluplnou strategii obsahového marketingu tak, aby byla poplatná vašemu byznysplánu. Projdeme spolu cestu k personám a protopersonám, ukážeme si, jak do centra vašich obsahově marketingových aktivit postavit stávajícího i potenciálního zákazníka a odnesete si také přehledný checklist shrnující, na co není dobré v případě tvorby strategií obsahového marketingu zapomínat.

Přednášející: Roman Hřebecký

Video z akce
11. červen
10:00 - 14:00
Právní seminář Právní seminář

Právní seminář

(Již proběhlo)

Pro členy APEK jsme připravili tradiční právní seminář ve spolupráci s naším advokátní kanceláří Mašek, Kočí, Aujezdský v náhradním termínu. Po více jak roce účinnosti Nového občanského zákoníku tak společně zrekapitulujeme nejdůležitější body, týkající se (především) e-komerce. Dostatečný prostor bude věnován také dotazům účastníků semináře.

Přednášející: Josef Aujezdský

Fotky z akce