Kalendář akcí

27. leden
10:30 - 14:30
APEK Konference "E-shopy a EET" APEK Konference "E-shopy a EET"

APEK Konference "E-shopy a EET"

(Již proběhlo)

E-shopy prodávající zboží čeká již od 1. března 2017 povinnost evidovat přijaté tržby v rámci projektu elektronické evidence tržeb (EET). Jelikož Poslanecká sněmovna neschválila pozměňovací návrh na vyjmutí on-line platebních metod z evidence, je nutné se na spuštění druhé fáze EET co nejlépe připravit. Asociace pro elektronickou komerci (APEK) pro své členy připravila konferenci, která se za účasti odborníků z internetových obchodů, tvůrců e-shopových řešení, provozovatelů platebních metod či zástupců Ministerstva Financí ČR a Generálního finančního ředitelství bude komplexně věnovat vztahu mezi "E-shopy a EET".

Přednášející: Jan Vetyška, Adam Kurzok, Michal Bilka, Martin Kuchař, Jan Vodička

Video z akce
25. leden
10:00 - 14:00
Excel pro PPC jinak. Opravdu jinak. Excel pro PPC jinak. Opravdu jinak.

Excel pro PPC jinak. Opravdu jinak.

(Již proběhlo)

PPC kampaně v běžném Excelu tvoří všichni. PPC kampaně v Power Query nevytváří zatím nikdo. Naučte se elegantně vytvářet PPC kampaně v Power Query v Excelu bez zbytečného kopírování a bez lidských chyb a navíc se záznamem všech provedených kroků. Jedná se o první školení v Čechách. 4 hodiny na školení Vám ušetří desítky hodin práce v budoucnosti!

Přednášející: Daniel Zrůst

Video z akce
28. listopad
14:00 - 17:30
E-Business Akademie 2016 III. - Jak připravit e-shop na úspěšný rok E-Business Akademie 2016 III. - Jak připravit e-shop na úspěšný rok

E-Business Akademie 2016 III. - Jak připravit e-shop na úspěšný rok

(Již proběhlo)

Na další E-Business Akademii si uděláme takový exkurz do několika oblastí digitálního marketingu. Vybrali jsme oblasti, které v propagaci každého dobrého e-shopu hrají důležitou roli. Je nám ale jasné, že sledování všech trendů je nad rámec možnosti majitelů a ostatních manažerů mimo specialisty. Jaké jsou aktuální vychytávky v PPC, UX, SEO a inzerci na zbožových vyhledávačích, které byste měli znát? Pozvali jsme proto odborníky, kteří pro vás vyberou to nejdůležitější.

Přednášející: Petra Větrovská, Jan Kvasnička, Jirka Chomát, David Beška, Michal Janík

Video z akce
11. listopad
10:00 - 14:00
Chytrá marketingová strategie - Druhý (náhradní) termín Chytrá marketingová strategie - Druhý (náhradní) termín

Chytrá marketingová strategie - Druhý (náhradní) termín

(Již proběhlo)

Pro velký zájem jsme pro členy APEK připravili DRUHÝ (NÁHRADNÍ) TERMÍN semináře Michala Krutiše na téma Chytrá marketingová strategie! Nejedná se o navazující téma, ale o stejný seminář, který již proběhl 31. 10. 2016.

Přednášející: Michal Krutiš

Fotky z akce
8. listopad
00:00 - 23:59
Exkurze u člena - MEGAPIXEL s. r. o. Exkurze u člena - MEGAPIXEL s. r. o.

Exkurze u člena - MEGAPIXEL s. r. o.

(Již proběhlo)

Jak být úspěšným specialistou v časech silných generalistů? Případně, jak se od nich odlišit natolik, aby to spotřebitel opravdu vnímal? O to se s vámi podělí na již třetí Exkurzi u člena APEK Tomáš Matějček, ředitel společnosti MEGAPIXEL s.r.o.

Přednášející: Tomáš Matějček

Fotky z akce
31. říjen
10:00 - 14:00
Chytrá marketingová strategie Chytrá marketingová strategie

Chytrá marketingová strategie

(Již proběhlo)

Jak zapojit více marketingových kanálů do vašeho marketingového plánu? Jak je naplánovat, uřídit a kolik peněz na ně alokovat? Přijďte na přednášku Michala Krutiše a ten vám ukáže postupy jeho klientů, které vás mohou inspirovat. Budete diskutovat o personách, STDC frameworku, marketingových rozpočtech, KPI, atribucích, zákaznické analýze. Tedy o základních kamenech, ze kterých postavíte chytrou marketingovou strategii v online marketingu. Přednáška je vhodná pro všechny marketéry a majitele e-shopů.

Přednášející: Michal Krutiš

Video z akce
13. říjen
10:00 - 14:00
Optimalizace eshopu pro mobilní zařízení Optimalizace eshopu pro mobilní zařízení

Optimalizace eshopu pro mobilní zařízení

(Již proběhlo)

Počet návštěv přes mobilní zařízení stále roste a s tím také počet nákupů. Je potřeba mít eshop opravdu správně vylazen, aby vám návštěvníci na těchto zařízeních neodcházeli s negativním pocitem. Připravil jsem pro vás praktický workshop, na kterém si ukážeme nejčastější chyby ve zpracování responsivního/mobilního eshopu přímo na eshopech účastníků. Ihned si také ukážeme, jak by mělo vypadat správné řešení a jak při této optimalizaci postupovat. Workshop je určen pro všechny, kteří vlastní nebo pracují s eshopy. Je nutné si uvědomit, že vytvořením responzivní nebo mobilní verze eshopu práce nekončí, ale teprve začíná. Kolikrát malé změny dokáží hodně ovlivnit konverzní poměr a celkovou obchodní výkonnost eshopu.

Přednášející: Jan Kvasnička

Video z akce
5. říjen
10:00 - 14:00
Optimalizace objednávkového procesu prakticky - Druhý (náhradní) termín Optimalizace objednávkového procesu prakticky - Druhý (náhradní) termín

Optimalizace objednávkového procesu prakticky - Druhý (náhradní) termín

(Již proběhlo)

Pro velký zájem jsme pro členy APEK připravili DRUHÝ (NÁHRADNÍ) TERMÍN workshopu Honzy Kvasničky na téma Optimalizace objednávkového procesu! Nejedná se o navazující téma, ale o stejný workshop, který již proběhl 14. 9. 2016.

Přednášející: Jan Kvasnička

Fotky z akce
30. září
10:00 - 14:00
Mediální kampaně na podporu vánoční sezony Mediální kampaně na podporu vánoční sezony

Mediální kampaně na podporu vánoční sezony

(Již proběhlo)

Současná digitální doba poskytuje mnoho možností, jak zvýšit povědomí a posílit pozici vaší značky. Správný výběr vhodných nástrojů a technologií vám umožní oslovit nové zákazníky, stejně jako získat větší loajalitu těch stávajících. Na workshopu si ukážeme postupy pro přípravu mediální plán a jakým způsobem alokovat marketingové investice do jednotlivých kanálů. Dalším klíčovým tématem bude představení možnosti cílení a práce s reklamními nástroji. Klíčovou roli hraje také správné vyhodnocování vašich marketingových aktivit a stanovení měřitelných cílů pro jednotlivé typy kampaní. Všechny tyto aktivity by vám měly pomoci s přípravou marketingové strategie pro hlavní podzimní a vánoční sezónu.

Přednášející: Denis Wanča, Jaroslav Kaucký

Video z akce