Kalendář akcí

20. květen
13:30 - 17:00
APEK EVENT: Personalizace v e-komerci APEK EVENT: Personalizace v e-komerci

APEK EVENT: Personalizace v e-komerci

(Již proběhlo)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) připravila exkluzivně pro své členy odpoledne plné případových studí a moderovanou panelovou diskuzi na téma Personalizace v e-komerci. Svůj pohled na mnohorkát skloňované, avšak stále "tajemstvím zahalené", téma přijde na praktických příkladech představit řada přednášejících. Ti se s posluchači podělí o své zkušenosti z různých oblastí internetového prodeje za pomoci případových studií. Po sérii přednášek uzavře program moderovaná panelová diskuze.

Přednášející: Vojta Roček, Petr Kováčik, Jan Šromek, Dominika Hejduková, Jiří Cafourek, Jakub Černý, Filip Černý

Video z akce
6. květen
10:00 - 14:00
Workshop: AB testování Workshop: AB testování

Workshop: AB testování

(Již proběhlo)

Na kombinaci školení a praktického workshopu se od Vojtěcha Mikuly dozvíte, jak je možné zvýšit výkon webu bez dalších investic do inzerce nebo do nových webových stránek. Řekneme si, jaké chyby nejčastěji u redesignu děláme a co se myslí systematickým zlepšování webu pomocí AB testování.

Přednášející: Vojtěch Mikula

Video z akce
29. duben
11:30 - 14:30
Kulatý stůl APEK a Ecommerce Europe Kulatý stůl APEK a Ecommerce Europe

Kulatý stůl APEK a Ecommerce Europe

(Již proběhlo)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) připravila pro své členy setkání "u kulatého stolu" ve spolupráci s Ecommerce Europe na téma přeshraničního online prodeje v EU. Netradiční akce v hotelu Majestic Plaza v Praze je připravena především pro obchodníky, kteří prodávají své zboží přes internet do zahraničí či se ke vstupu na mezinárodní e-trh chystají.

Přednášející: Richard van Welie

Fotky z akce
22. duben
10:00 - 14:00
Workshop: Praktické využití Google Analytics pro e-shopy Workshop: Praktické využití Google Analytics pro e-shopy

Workshop: Praktické využití Google Analytics pro e-shopy

(Již proběhlo)

Google Analytics používají všechny české e-shopy, ale naprostá většina je bohužel stále fascinována jen návštěvností a konverzním poměrem. Na workshopu s Pavlem Jaškem si můžete potvrdit, zda měřítě to podstatné pro Vaše podnikání.

Přednášející: Pavel Jašek

Video z akce
15. duben
10:00 - 14:00
Zahraniční expanze Zahraniční expanze

Zahraniční expanze

(Již proběhlo)

Na semináři připraveném ve spolupráci se společností ACOMWARE se dozvíte, co vše musí eshop zvládnout v rámci strategie pro vstup na zahraniční trh. Přednášející Jan Fenclík a Ondřej Klega se zaměří na strategické plánování, možnosti využití online nástrojů pro cílení na cizí trhy a práci se zákazníky. Těšit se můžete také na příklady strategií českých eshopů působící v zahraniční.

Přednášející: Ondřej Klega, Jan Fencík

Video z akce
8. duben
10:00 - 14:00
Projektové řízení v eshopu a související interní procesy Projektové řízení v eshopu a související interní procesy

Projektové řízení v eshopu a související interní procesy

(Již proběhlo)

Spolu s Mirou Vlachem si představíme projektové řízení jako mocný a lehce uchopitelný nástroj pro naplnění vašich cílů. Dostanete potřebné nástroje a postupy okamžitě použitelné v praxi. Projdeme spolu doporučení pro všechny fáze životního cyklu projektu a taky probereme jak nastavit související interní procesy.

Přednášející: Mira Vlach

Video z akce
1. duben
10:00 - 14:00

Právní seminář

(Již proběhlo)

Jako každoročně jsme pro členy APEK připravili právní seminář ve spolupráci s naším advokátní kanceláří Mašek, Kočí, Aujezdský. Po více jak roce účinnosti Nového občanského zákoníku společně zrekapitulujeme nejdůležitější body, týkající se (především) e-komerce. Dostatečný prostor bude věnován také dotazům účastníků semináře.

Přednášející: Josef Aujezdský

Fotky z akce
25. březen
10:00 - 14:00
Návrh obsahu e-shopu Návrh obsahu e-shopu

Návrh obsahu e-shopu

(Již proběhlo)

Spolu s Janem Řezáčem projdeme základní metody pro návrh obsahu webu od sofistikovaných technik po neméně sofistikované vykrádání cizích řešení. Začneme s e-shopem jako celkem a dostaneme se až na obsah jednotlivých klíčových stránek. Vše s praktickými příklady od nás i ze zahraničí, podívat se můžeme i na vaše vlastní weby.

Přednášející: Jan Řezáč

Video z akce
20. březen
10:00 - 14:00
Copywriting a obsahový marketing Copywriting a obsahový marketing

Copywriting a obsahový marketing

(Již proběhlo)

Více než 91 % českých webů a e-shopů má špatné texty. Návštěvníci jim nerozumí, nudí se u nich. Usínají. Nakoupí raději u konkurence, která umí komunikovat lépe, a kde ještě v prosinci mezi novinkami nevisí srpnový výprodej plavek. Krotitel slov a stratég obsahu Marián Kábele ukáže největší textové chyby, jež srážejí body jinak kvalitním službám a produktům. Poradí, jak je řešit. A také bude inspirovat, jakým obsahem zákazníky bavit, zaujmout, otevřít jejich peněženky.

Přednášející: Marián Kábele

Fotky z akce