Kalendář akcí

1. březen
10:00 - 14:00
Prezentace produktů v e-shopu Prezentace produktů v e-shopu

Prezentace produktů v e-shopu

(Již proběhlo)

O tom, že v e-shopu je dobré se zaměřit na prezentaci produktů zřejmě slyšel každý, ale na workshopu se dozvíte, jak přistupovat k prezentaci produktů z komplexního pohledu textů, grafiky, fotografií a celé značky vašeho e-shopu. Sami si také vyzkoušíte tvorbu vlastního stylu prezentace produktů ušitého na míru vašemu e-shopu. Vhodné pro: Marketingoví a produktoví komunikátoři, udavači směrů a kreativci..

Přednášející: Jirka Chomát

Video z akce
26. únor
10:00 - 14:00
Moderovaná diskuze - Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů - MPO, ČOI Moderovaná diskuze - Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů - MPO, ČOI

Moderovaná diskuze - Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů - MPO, ČOI

(Již proběhlo)

Od 1. února 2016 vstupuje v účinnost novela zákona o ochraně spotřebitele, která se věnuje tzv. mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů. Zákazníci i obchodníci díky této nové právní úpravě mají možnost vyhnout se v případě sporu drahým a náročným soudním řízením. Za pomoci třetího subjektu mohou společně nalézt řešení takového sporu. Moderované diskuze, která tento nový způsob řešení spotřebitelských sporů pro internetové obchodníky vyjasní, se zúčastní jak zástupkyně Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) JUDr. Věra Knoblochová, tak zástupce České obchodní inspekce (ČOI). ČOI bude pro internetové obchody primárním subjektem určeným pro řešení těchto sporů.

Přednášející: Tomáš Večl, Věra Knoblochová

Video z akce
16. únor
10:00 - 14:00
Bezpečnost e-shopů Bezpečnost e-shopů

Bezpečnost e-shopů

(Již proběhlo)

Taky si říkáte, že bezpečnost budete řešit, až když se něco stane? Nebojte, nejste sami. Ukážu vám časté útoky, některé i prakticky, a naznačím, jak chyby vyřešit. Ale nebojte, nepůjdeme příliš do technických detailů, tedy samozřejmě pokud nebudete chtít. Po tomto školení budete vědět proč se bezpečnosti věnovat dříve, než bude pozdě.

Přednášející: Michal Špaček

Video z akce
5. únor
10:00 - 14:00
Struktura webu z pohledu SEO Struktura webu z pohledu SEO

Struktura webu z pohledu SEO

(Již proběhlo)

Dostali jste analýzu klíčových slov a nevíte jak z ní "vykouzlit" ideální strukturu vašeho e-shopu? Jak zjistit, které stránky vám chybí a které je třeba jen upravit? Ukážu vám to. Školení je vhodné pro každého, kdo řeší strategii webu, harmonogram jeho rozvoje s ohledem na SEO a UX. Konzultanti, majitelé e-shopů nebo UX desinéři, stavte se. Vhodné pro středně pokročilé.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
15. leden
10:00 - 14:00
E-mailing E-mailing

E-mailing

(Již proběhlo)

Úvodní APEK seminář roku 2016 jsme pro členy připravili ve spolupráci se společností ACOMWARE. S Janem Penkalou a Martinem Halamou se budete věnovat jednomu z nejdůležitějších marketingových nástrojů internetových obchodů - e-mailingu.

Přednášející: Jan Penkala, Martin Halama

Video z akce
25. listopad
15:00 - 19:00
E-business Akademie - E-commerce trendy 2016 E-business Akademie - E-commerce trendy 2016

E-business Akademie - E-commerce trendy 2016

(Již proběhlo)

Listopadová E-Business Akademie se zaměří na trendy, které budou ovlivňovat české e-shopy v roce 2016. Každý ze speakerů představí oblast, které stojí za to se věnovat a přihodí své tipy:

Přednášející: Jakub Svoboda, Radek Sakáč, Pavel Včela, Iva Faiklová, Josef Říkovský, Martin Brixi

Fotky z akce
6. říjen
10:00 - 14:00
Mobilní marketing Mobilní marketing

Mobilní marketing

(Již proběhlo)

Ve spolupráci se společností ACOMWARE pro vás připravujeme exkluzivní workshop na téma Mobilní marketing. Na workshopu se od přednášejícího Ondřeje Klegy dozvíte, jaké jsou aktuální trendy v této oblasti. Představíme vám, jak přistupovat k tvorbě mobilní strategie, jak využívat různé formáty mobilního marketingu a jak se postarat o zákazníky ve všech fázích nákupního procesu.

Přednášející: Ondřej Klega

Video z akce
22. září
09:00 - 17:30
E-Business Forum 2015 E-Business Forum 2015

E-Business Forum 2015

(Již proběhlo)

Je tu další ročník konference E-Business Forum. Největší zdroj praktických ukázek, inspirace a rad. Můžete se těšit na řadu významných řečníků z Čech i zahraničí, které jen tak někde jinde nepotkáte. Podíváme se na konkrétní případy, představíme nové a zajímavé e-shopy a poslechneme si více i méně úspěšné případové studie. Pokud se chcete dozvědět, jak na on-line prodej, platby, logistiku, marketingové kampaně, content a vůbec – jak dosáhnout co nejlepších výsledků a jaké nástroje k tomu využít, tak na této akci nesmíte chybět!

Přednášející: Tomáš Braverman, Tomáš Čupr, Vít Endler, Václav Štrupl, Vojta Roček, Pavlína Louženská, Pavel Ungr, Ken Hughes, Olga Zbranek Biernátová, Zuzana Duračinská, Lukáš Hurych, Matez Jindra, Michal Jirek, Petr Kováčik, Adam Kurzok, Martin Lysoněk, Michal Synek, Petr Uttendorfský

Fotky z akce
18. září
10:00 - 14:00
RTB a behaviorální marketing RTB a behaviorální marketing

RTB a behaviorální marketing

(Již proběhlo)

Pokrýváte uživatele ve všech fázích nákupního rozhodování? Na semináři, který pořádáme ve spolupráci se společností ACOMWARE, vám Denis Wanča představí nové trendy v přístupu k médiím a cílení na potenciální zákazníky. Praktická část bude věnována přípravě mediaplánu a stanovení klíčových metrik pro měření úspěšnosti kampaní.

Přednášející: Denis Wanča

Video z akce