Kalendář akcí

10. květen
10:00 - 10:00
Optimalizace objednávkového procesu prakticky Optimalizace objednávkového procesu prakticky

Optimalizace objednávkového procesu prakticky

(Již proběhlo)

Ve spolupráci s Honzou Kvasničkou jsme se rozhodli zopakovat jeden z nejúspěšnějších seminářů, které proběhly na podzim roku 2016! Objednávkový proces, jedno z nejdůležitějších míst eshopu, kterým si musí projít každý zákazník. Proto je potřeba mít jej co nejvíce vylazený, aby v hlavě návštěvníka/zákazníka nevznikaly zbytečné otázky navíc, a aby pro něj byl průchod objednávkovým procesem co nejjednodušší a intuitivní. Opět si prakticky projdete největší chyby přímo na eshopech účastníků a ihned si ukážete správná řešení. Honza vám také prakticky ukáže, co mu fungovalo v rámci testování a jak nad tím uvažovat. Workshop je určen pro všechny, kteří vlastní nebo pracují s eshopy.

Přednášející: Jan Kvasnička

Video z akce
5. květen
10:00 - 14:00
E-commerce a DPH při vývozu do zahraničí E-commerce a DPH při vývozu do zahraničí

E-commerce a DPH při vývozu do zahraničí

(Již proběhlo)

Seminář, který pomůže členům APEK se lépe zorientovat v oblasti daně z přidané hodnoty s důrazem na prodej do zahraničí, si připravili odborníci Simona Hornochová a Jiří Novák. V průběhu specializovaného školení se budou věnovat jak obecným principům DPH v ČR i EU, tak především důležitým bodům ve vztahu k e-commerce a přeshraničnímu prodeji. Pro účastníky budou připraveny také konkrétní příklady z praxe a dostatečný prostor bude věnován odpovědím na dotazy.

Přednášející: Simona Hornochová, Jiří Novák

Video z akce
3. květen
10:00 - 14:00
Value Byznys & Proposition Canvas — základní plán podnikání Value Byznys & Proposition Canvas — základní plán podnikání

Value Byznys & Proposition Canvas — základní plán podnikání

(Již proběhlo)

Při plánování změn byznysu, pozice značky i marketingové strategie, je jedním z nejdůležitějších kroků příprava dobrého zadání, které vám pomůže váš záměr popsat, pochopit a správně zrealizovat. Způsobů, jak takové zadání připravit je mnoho — mezi nejjedndušší patří tzv. Business Model Canvas a jeho rozšíření Value Proposition Canvas, které na workshopu společně projdeme a vy si jej za mé pomoci vytvoříte pro váš byznys. Nebojte, nebude to bolet. Bude vás to bavit! Vezměte si s sebou notebook, tužku a otevřenou hlavu.

Přednášející: Jirka Chomát

Fotky z akce
26. duben
10:00 - 14:00
Exkurze u člena APEK - THIMM Packaging Exkurze u člena APEK - THIMM Packaging

Exkurze u člena APEK - THIMM Packaging

(Již proběhlo)

První exkurze u člena APEK v roce 2017 bude v lecčem odlišná od těch předchozích. Tentokrát totiž nenavštívíme e-shop, ale jednoho z dodavatelů sortimentu, bez kterého se neobejde prakticky žádný internetový obchod zabývající se prodejem zboží. Do svého zákulisí nechá nahlédnout členy APEK společnost THIMM Packaging, která se věnuje především výrobě a distribuci obalových materiálů.

Fotky z akce
24. duben
10:00 - 14:00
Power Query pro pokročilé Power Query pro pokročilé

Power Query pro pokročilé

(Již proběhlo)

Seminář "Power Query pro pokročilé" navazuje na první školení Dana Zrůsta “Excel pro PPC Jinak. Opravdu Jinak”. Na školení se tentokrát nebude probírat ŽÁDNÁ teorie, vše se bude odvíjet od praktických cvičení a příkladů. Seminář je tedy určen především pro ty, kteří se zúčastnili úvodního workshopu a alternativně pro ty, co alespoň viděli video záznam a jsou nyní schopni provádět základní operace v Power Query.

Přednášející: Daniel Zrůst

Video z akce
21. duben
09:00 - 17:00
eCommerce Akademie I. - Úvod, strategická a obchodní rozhodnutí eCommerce Akademie I. - Úvod, strategická a obchodní rozhodnutí

eCommerce Akademie I. - Úvod, strategická a obchodní rozhodnutí

(Již proběhlo)

Nový vzdělávací program z dílny Google, Asociace pro elektronickou komerci a ACOMWARE je zaměřený na e-shopy, které se aktivně zajímají o vstup nebo další expanzi na zahraničních trzích. Během 5-ti školících dnů nabídne komplexní informace a praktické rady, jak takovou expanzi úspěšně zvládnout. První díl této série byl věnován především strategickým a obchodním rozhodnutím.

Video z akce
19. duben
10:00 - 14:00
SEO pro copywritery SEO pro copywritery

SEO pro copywritery

(Již proběhlo)

Pokud potřebujete napsat texty na web a zařídit, aby je měly vyhledávače rády, přijďte na seminář SEO pro copywritery. Budete mít jistotu, že už nikdy obsahovou optimalizaci pro vyhledávače nepodceníte.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
4. duben
10:00 - 14:00
Jak používat Mergado Jak používat Mergado

Jak používat Mergado

(Již proběhlo)

Za šest let se aplikace Mergado stala standardem pro řízení produktových reklamních kampaní v ČR. Umožňuje marketingovým specialistům navyšovat tržby e-shopů z Heureky, Zboží.cz, produktových reklam v Google AdWords, Skliku či Facebooku. Michal Janík Vás provede prací s Mergadem od založení exportu, přes opravy chyb až po párování produktů do karet či nastavování nabídek za prokliky (bidding). Navíc bude diskutovat nejčastější problémy a doporučené postupy řešení.

Přednášející: Michal Janík

Fotky z akce
24. březen
10:00 - 14:00
Optimalizace e-shopu pro mobilní zařízení Optimalizace e-shopu pro mobilní zařízení

Optimalizace e-shopu pro mobilní zařízení

(Již proběhlo)

Počet návštěv přes mobilní zařízení stále roste a s tím také počet nákupů. Je potřeba mít e-shop opravdu správně vylazen, aby vám návštěvníci na těchto zařízeních neodcházeli s negativním pocitem. Honza Kvasnička si pro vás proto připravil praktický workshop, na kterém si ukážete nejčastější chyby ve zpracování responsivního/mobilního e-shopu přímo na e-shopech účastníků. Obdobný seminář proběhl již v říjnu 2016, proto je vhodný pro ty členy APEK, kteří jej ještě nenavštívili, nicméně opět se bude věnovat především konkrétním praktickým ukázkám.

Přednášející: Jan Kvasnička

Video z akce