Kalendář akcí

11. březen
10:00 - 14:00
Reporting PPC kampaní Reporting PPC kampaní

Reporting PPC kampaní

(Již proběhlo)

Náklady, výnosy a ostatní základní metriky PPC kampaní si zjistit umíte. Pojďme se ale s Petrou Větrovskou podívat na další data, reporty a nástroje, které nabízí informace pro vyhodnocení nebo optimalizaci kampaní. Naučíte se mimojiné sledovat vývoj kvality kampaní, výkon pozic nebo informace, které lze zjistit o kampaních konkurence. Plus se podíváme na některé přehledy, které se vyplatí sledovat.

Přednášející: Petra Větrovská

Video z akce
25. únor
10:00 - 14:00
Workshop: Sociální sítě pro e-shopy Workshop: Sociální sítě pro e-shopy

Workshop: Sociální sítě pro e-shopy

(Již proběhlo)

Pojďme se podívat na to, jak mohou sociální sítě pomoci vašemu novému či zaběhlému e-shopu. S Jaroslavem Faltusem si budeme povídat o tom, jakým tónem mluvit se svými zákazníky, co je potěší, a čemu se rozhodně vyvarovat. Ukážeme si pár pozitivních i negativních příkladů, jak se dá řešit krizová komunikace. Zabrousíme i do Facebook ads, promoted posts a dalších termínů, na které můžete narazit.

Přednášející: Jaroslav Faltus

Video z akce
11. únor
10:00 - 14:00
Pokročilé možnosti Skliku pro e-shopy Pokročilé možnosti Skliku pro e-shopy

Pokročilé možnosti Skliku pro e-shopy

(Již proběhlo)

Využijte možností Skliku naplno a maximalizujte svůj zisk. Od přednášejícího Davida Velechovského se dozvíte, jak se vyhnout nejčastějším chybám e-shopů v Skliku, představíme si podrobněji obsahovou síť, retargeting výrazně zvyšující počet uskutečněných konverzí i založení produktové retargetingové kampaně.

Přednášející: David Velechovský

Video z akce
27. leden
10:00 - 14:00
Copywriting (i) pro e-shopy Copywriting (i) pro e-shopy

Copywriting (i) pro e-shopy

(Již proběhlo)

Na tomto školení, které si pro vás připravil Otto Bohuš, se nedozvíte nic, co se o copywritingu můžete dozvědět z Googlu. Na tomto školení se dozvíte to, co si chtějí na vašem webu či e-shopu přečíst obyčejní lidé – vaši zákazníci. Většinou k tomu stačí pár slov. Ale jak je napsat? O tom je copywriting.

Přednášející: Otto Bohuš

Video z akce
20. leden
10:00 - 14:00
Workshop: Pokročilá analýza klíčových slov Workshop: Pokročilá analýza klíčových slov

Workshop: Pokročilá analýza klíčových slov

(Již proběhlo)

Naučte se z analýzy klíčových slov vydolovat maximum pro manažerské rozhodování i praktické SEO. Projdeme si celý proces od data miningu, opracování dat v Open Refine až po intepretaci dat a zavedení pracně vypiplané tabulky do konkrétních kroků.

Přednášející: Lukáš Pítra

Fotky z akce
31. říjen
10:00 - 14:00
Digitální PR v digitálním věku aneb jak na novináře Digitální PR v digitálním věku aneb jak na novináře

Digitální PR v digitálním věku aneb jak na novináře

(Již proběhlo)

Proč je tisková zpráva hromadné sdělení a většinou vám nijak výrazně nepomůže. Co dělat aby vás novináři vnímali a hlavně posunovali ke čtenářům. Jakou roli v Public Relations hrají socíální média a proč se tomu vlastně říká Public Relations. Kdy je možné zvládat PR sami, kdy je vhodné hledat pomoc u profesionálů. A samozřejmě, nějaké ty praktické příklady. To vše se dozvíte na dalším semináři s Danielem Dočekalem!

Přednášející: Daniel Dočekal

Video z akce
17. říjen
10:00 - 14:00
Zvyšte věrnost svých zákazníků! Zvyšte věrnost svých zákazníků!

Zvyšte věrnost svých zákazníků!

(Již proběhlo)

Další školení připravené ve spolupráci s Acomware, na kterém pro Vás budou přednášet Petr Cikán a Jan Penkala. Analýza zákaznické databáze a správně nastavená segmentace je základem v tvorbě kvalitního vztahu se zákazníkem. Nechte se inspirovat praktickými ukázkami českých věrnostních programů i e-mailových programů, které kopírují životní cyklus zákazníka. Zvyšte věrnost zákazníka a vlastní tržby.

Přednášející: Petr Cikán, Jan Penkala

Video z akce
3. říjen
10:00 - 14:00
Jak efektivně zabojovat o zákazníka ve vánoční sezóně? Jak efektivně zabojovat o zákazníka ve vánoční sezóně?

Jak efektivně zabojovat o zákazníka ve vánoční sezóně?

(Již proběhlo)

Nechte novinky z performance pracovat pro vaše kampaně. Jak se vyvarovat chyb a co vychytat na poslední chvíli? A také praktické ukázky z českých kampani, které funguji. To vše se dozvíte na dalším podzimním APEK semináři uspořádaném ve spolupráci se společností Acomware. Přednášet bude tentokrát Jan Fencík.

Přednášející: Jan Fencík

Video z akce
25. září
09:00 - 17:00
E-Business Forum 2014 E-Business Forum 2014

E-Business Forum 2014

(Již proběhlo)

Šestý ročník největší odborné akce pro internetové obchodníky je tady. Letos odhalíme, co nejde vykoukat z webu ani statistik. Jak největší obchody fungují doopravdy? Kde leží příležitosti pro expanzi? Co většina e-shopů neví o nové legislativě? Proč se daří menším projektům? Potkáte známé prodejce, kteří dosáhli úspěchu a navíc ho dokázali zopakovat. Přijďte a inspirujte svůj online business.

Přednášející: Tomáš Braverman, Tomáš Čupr, Václav Štrupl, Lukáš Hurych, Josef Aujezdský, Michal Horák, Filip Dřímalka, Adam Durčák, Hana Friedlaenderová, Mateusz Gordon, Michal Hanáček, Zbyněk Hraše, Jan Jírovec, Martin Kasa, Simona Kijonková, Milan Kučera, Jan Kvasnička, Josef Matějka, Petr Matoušek, Jiří Navrátil, Marek Prokop, Ondřej Raška, Martin Rozhoň, Jiří Schejbal, Jiří Suchý, Martin Šauer, Jiří Štěpán, Karel Ttusťák, Lukáš Vala, Jan Vetyška, Maciej Wyszynski

Fotky z akce