Kalendář akcí

26. březen
10:00 - 14:00
Jak využít blogery a jak s nimi pracovat, abyste získali co nejvíc? Jak využít blogery a jak s nimi pracovat, abyste získali co nejvíc?

Jak využít blogery a jak s nimi pracovat, abyste získali co nejvíc?

(Již proběhlo)

Školení Jak spolupracovat s blogery je určené pro všechny, kdo se chtějí dozvědět, jak svůj e-shop zviditelnit díky blogerům. Řekneme vám, kde blogery hledat, jak s nimi komunikovat a co od spolupráce očekávat. Vše prakticky a s ohledem na váš konkrétní e-shop a vaši cílovou skupinu. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 4. 4. 2019.

Přednášející: Adam Ježek

Video z akce
19. březen
10:00 - 14:00
PPC pro e-shopy - DRUHÝ TERMÍN PPC pro e-shopy - DRUHÝ TERMÍN

PPC pro e-shopy - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Projdeme si základní části PPC kampaní z pohledu eshopu od nastavení cílů kampaní, strukturu účtu, produktové kampaně, automatizaci a remarketing až po vyhodnocování. Zaměříme se na to důležité tak, abyste efektivně nakládali jak s penězi, které na PPC kampaně vynakládáte, tak i s časem, který nad nimi trávíte. Vhodné je pro ty, kteří už znají základy, ale tápou v pokročilých možnostech. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 12. 3. 2019.

Přednášející: Petra Větrovská

Fotky z akce
18. březen
10:00 - 14:00
Projektové řízení e-shopů Projektové řízení e-shopů

Projektové řízení e-shopů

(Již proběhlo)

Projektové řízení - místo, kde vzniká hromada problémů, které stojí spoustu peněz a úsilí. Proto je potřeba se na něj více zaměřit, aby váš tým dokázal pracovat co nejvíce efektivně a abyste si dokázali práci co nejvíce šetřit a automatizovat. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 28. 3. 2019.

Přednášející: Jan Kvasnička

Video z akce
14. březen
10:00 - 14:00
Prodej na Amazonu prakticky Prodej na Amazonu prakticky

Prodej na Amazonu prakticky

(Již proběhlo)

Chystáte se prodávat na Amazonu nebo již prodáváte? Nevíte si občas s Amazonem rady? Pokračování semináře Jak prodávat na Amazonu- tentokrát prakticky- v podání Amazon senior specialistů Mariána Kováčika a Davida Cikánka.

Přednášející: Marian Kováčik, David Cikánek

Video z akce
12. březen
10:00 - 14:00
PPC pro e-shopy PPC pro e-shopy

PPC pro e-shopy

(Již proběhlo)

Projdeme si základní části PPC kampaní z pohledu eshopu od nastavení cílů kampaní, strukturu účtu, produktové kampaně, automatizaci a remarketing až po vyhodnocování. Zaměříme se na to důležité tak, abyste efektivně nakládali jak s penězi, které na PPC kampaně vynakládáte, tak i s časem, který nad nimi trávíte. Vhodné je pro ty, kteří už znají základy, ale tápou v pokročilých možnostech. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 19. 3. 2019.

Přednášející: Petra Větrovská

Video z akce
11. březen
00:00 - 23:59
Exkurze u člena APEK – Alza.cz Exkurze u člena APEK – Alza.cz

Exkurze u člena APEK – Alza.cz

(Již proběhlo)

V rámci exkurze navštívíte jedno ze čtyř logistických center tuzemské e-commerce jedničky Alza.cz. Zázemím distribučního centra v Horních Počernicích vás provede jeho vedoucí a ředitel logistiky v jedné osobě Michal Ondomiši.

Fotky z akce
8. březen
10:00 - 14:00
Budování vztahu se zákazníkem nejen pomocí e-mailu - DRUHÝ TERMÍN Budování vztahu se zákazníkem nejen pomocí e-mailu - DRUHÝ TERMÍN

Budování vztahu se zákazníkem nejen pomocí e-mailu - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Analýza zákaznické databáze a správně nastavená segmentace je základem v tvorbě kvalitního vztahu se zákazníkem. Přednáška bude obsahovat ukázky e-mailových programů a strategií , které kopírují životní cyklus zákazníka. Dotkneme se také budoucnosti e-mailingu, využití kinetických e-mailů, nebo dalších kanálů, které mohou podpořit retenci Vašich zákazníků. Jedná se o druhý termín stejného semináře jako ve dne 21. 2. 2019.

Přednášející: Petr Cikán, Martin Halama

Fotky z akce
7. březen
10:00 - 14:00
Affiliate pro e-shopy Affiliate pro e-shopy

Affiliate pro e-shopy

(Již proběhlo)

Školení je určeno majitelům e-shopů, či marketingovým specialistům, kteří uvažují o spuštění provizního programu a nevědí jak, či chtějí vědět, zda se jim to vyplatí. Jedná se o stejný seminář jako 3. října 2018.

Přednášející: Mário Roženský

Fotky z akce
27. únor
10:00 - 14:00
Jak čelit pomluvám na webu i v médiích  - krizová komunikace pro eshopy Jak čelit pomluvám na webu i v médiích  - krizová komunikace pro eshopy

Jak čelit pomluvám na webu i v médiích - krizová komunikace pro eshopy

(Již proběhlo)

Někde se to zadrhne. Uděláte chybu. Vy, váš člověk nebo dodavatel. Pomluví vás bývalý zaměstnanec, naštvaný zákazník nebo konkurence. Stane se nehoda, udeří přírodní katastrofa, uniknou data... …může to být cokoliv a přijít nečekaně. Média to zajímá, volají, píší o vás. Internetem se o vás šíří "zaručené" zprávy. A „Černé ovce“ chtějí vyjádření na kameru. Co teď?

Přednášející: Hana Hejsková

Fotky z akce