Kalendář akcí

27. září
10:00 - 14:00
Zpětné procesy v e-commerce Zpětné procesy v e-commerce

Zpětné procesy v e-commerce

(Již proběhlo)

Kvalita vracení zboží má klíčový vliv na retenci zákazníka – zákazník s perfektně zvládnutou vratkou může v budoucnosti e-shopu přinést až o 350% vyšší obrat. Ukážeme si, co zákazníci očekávají, jak jsou na tom další hráči na trhu a jak nastavit svůj zpětný proces perfektně. Vysvětlíme si, jak správně zvládnout komunikaci, logistiku, automatizaci, měření i prodej alternativy. Seminář je vhodný e-shopy prodávající fyzické zboží, které lze vracet.

Přednášející: Petr Boroš

Video z akce
25. září
09:00 - 17:00
E-Business Forum 2018 E-Business Forum 2018

E-Business Forum 2018

(Již proběhlo)

E-business Forum slaví kulaté narozeniny, dárky ovšem dostanete vy. Těšit se můžete na velkou porci motivace od řady nejúspěšnějších osobností e-commerce. Dostanete také praktické rady, tipy a aktuální informace, které pomohou vašemu online businessu. Pokud se toužíte dostat na vrchol, neváhejte se inspirovat u těch nejpovolanějších a přijďte.

Přednášející: Tomáš Braverman, Tomáš Čupr, Pavlína Louženská, Martin Kasa, Simona Kijonková, Josef Matějka, Martin Rozhoň, Michal Šmída, Jitka Dvořáková, David Šiška, Josef Drobílek, Jan Hubík, Karel Lyčka, Katka Pavlíčková, David Růžička, David Teodorescu, Ivan Tučník

Fotky z akce
17. září
10:00 - 14:00
Freelo.cz - Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky Freelo.cz - Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky

Freelo.cz - Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky

(Již proběhlo)

Pro velký zájem členů o školení "Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky" s Karlem Dytrychem jsme připravili DRUHÝ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 4. září 2018, nikoli navazující.

Přednášející: Karel Dytrych

Video z akce
6. září
10:00 - 14:00
Dynamické reklamy na Facebooku - DRUHÝ TERMÍN Dynamické reklamy na Facebooku - DRUHÝ TERMÍN

Dynamické reklamy na Facebooku - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Pro velký zájem členů o školení "Dynamické reklamy na Facebooku" s Honzou Bartošem jsme připravili DRUHÝ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 18. května 2018, nikoli navazující.

Přednášející: Honza Bartoš

Fotky z akce
4. září
10:00 - 14:00
Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky

Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky

(Již proběhlo)

Každý e-shop řeší spousty úkolů. Popisky produktů, marketingové kampaně, vývoj e-shopu, účetnictví, obsah na blog, offline akce. Do toho je potřeba komunikovat se spoustou dodavatelů, externisty, brigádníky. Jak se s tím vším efektivně vypořádat? Jak na efektivní spolupráci v týmu? Jak dotahovat úkoly, chytře a snadno?

Přednášející: Karel Dytrych

Fotky z akce
25. červen
10:00 - 14:00
Jak optimalizovat e-shop pro zahraniční trhy prakticky - NÁHRADNÍ TERMÍN Jak optimalizovat e-shop pro zahraniční trhy prakticky - NÁHRADNÍ TERMÍN

Jak optimalizovat e-shop pro zahraniční trhy prakticky - NÁHRADNÍ TERMÍN

(Již proběhlo)

Pro velký zájem členů o školení "Jak optimalizovat e-shop pro zahraniční trhy prakticky" s Janem Kvasničkou jsme připravili DRUHÝ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 8. června 2018, nikoli navazující.

Přednášející: Jan Kvasnička

Fotky z akce
21. červen
10:00 - 14:00
E-mail marketing pro e-shopy E-mail marketing pro e-shopy

E-mail marketing pro e-shopy

(Již proběhlo)

Jakub Čižmař se věnuje dlouhodobě e-mail marketingu a nyní se přijde podělit o své zkušenosti se členy APEK. Na školení získáte od Jakuba spoustu praktických postupů, které budete moci ihned zavést do praxe a které dokážou váš e-mailing posunout vpřed. Věnujete-li se ve vašem e-shopu e-mail marketingu, pak je toto školení určeno právě pro vás!

Přednášející: Jakub Čižmař

Video z akce
8. červen
10:00 - 14:00
Jak optimalizovat e-shop pro zahraniční trhy prakticky Jak optimalizovat e-shop pro zahraniční trhy prakticky

Jak optimalizovat e-shop pro zahraniční trhy prakticky

(Již proběhlo)

Máte e-shop ve více zemích nebo se chystáte na expanzi? Pak je pro vás tento workshop nutnost, jelikož v každé zemi mají trochu jiné nákupní zvyklosti, zákazníci jsou zvyklí na e-shopu na jiné prvky, funkce, formuláře, volby dopravy, platby a mnoho dalších rozdílností. S Honzou Kvasničkou se prakticky podíváte na tyto rozdíly, jak by to mělo být zpracováno pro jednotlivé země. Ukáže vám čísla, příklady, A/B testy některých jeho klientů, ať máte reálnou představu o tom, jak následně probíhá optimalizace a ověřování těchto rozdílů. Ukáže vám také, jaké drobnosti kolikrát rozhodují o tom, zda jste v zahraničí úspěšní nebo nikoli. Projdete si také checklist pro vstup do nové země, kdy vám ukáže, co vše je potřeba si ověřit, než tam budete vstupovat a že to není jen o zkopírování e-shopu 1 ku 1. Účastníci pak dostanou tento checklist k dispozici. Vše bude opět hodně praktické!

Přednášející: Jan Kvasnička

Video z akce
4. červen
10:00 - 14:00
SEO workshop: Analýzy vašich webů SEO workshop: Analýzy vašich webů

SEO workshop: Analýzy vašich webů

(Již proběhlo)

Pošlete váš e-shop a nechte si ukázat vaše chyby i jejich řešení a zároveň si poslechněte o chybách ostatních. SEO konzultace v přímém přenose od Pavla Ungra.

Přednášející: Pavel Ungr

Fotky z akce