Kalendář akcí

10. květen
10:00 - 14:00
Struktura webu z pohledu SEO - DRUHÝ (NÁHRADNÍ) TERMÍN Struktura webu z pohledu SEO - DRUHÝ (NÁHRADNÍ) TERMÍN

Struktura webu z pohledu SEO - DRUHÝ (NÁHRADNÍ) TERMÍN

(Již proběhlo)

Pro velký zájem členů o školení "Struktura webu z pohledu SEO" s Pavlem Ungrem jsme připravili DRUHÝ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 22. března 2018, nikoli navazující.

Přednášející: Pavel Ungr

Fotky z akce
9. květen
10:00 - 14:00
Workshop: Linkbuilding Workshop: Linkbuilding

Workshop: Linkbuilding

(Již proběhlo)

Jak postavit schopný link buildingový plán? Spolu s přednášejícím Zdeňkem Dvořákem projdete, co si připravit předem a s jakou odkazovou taktikou to lze spojit. K tomu přidáte efektivní analýzu konkurence. A naučíte se, jak poznat web, z něhož odkaz opravdu chcete.

Přednášející: Zdeněk Dvořák

Video z akce
2. květen
10:00 - 14:00
PPC remarketing PPC remarketing

PPC remarketing

(Již proběhlo)

Jak pracovat s uživateli, kteří již na web přišli, přesvědčit je k objednávce nebo na nich naopak ušetřit a reklamu jim nezobrazovat. Řeč bude o remarketingu v obsahové síti i vyhledávání, dynamickém i statickém remarketingu. Vysvětlíme si, jaká připravovat publika pro jednotlivé účely i jak lze pomocí remarketingu zvýšit retenci návštěvníků a zákazníků. Vhodné pro mírně pokročilé.

Přednášející: Petra Větrovská

Video z akce
27. duben
10:00 - 14:00
Facebook reklama pro začátečníky - DRUHÝ(NÁHRADNÍ) TERMÍN Facebook reklama pro začátečníky - DRUHÝ(NÁHRADNÍ) TERMÍN

Facebook reklama pro začátečníky - DRUHÝ(NÁHRADNÍ) TERMÍN

(Již proběhlo)

Pro velký zájem členů o školení "Facebook reklama pro začátečníky" s Honzou Bartošem jsme připravili DRUHÝ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 6. března 2018, nikoli navazující.

Přednášející: Honza Bartoš

Fotky z akce
25. duben
10:00 - 14:00
Vyhodnocování PPC kampaní Vyhodnocování PPC kampaní

Vyhodnocování PPC kampaní

(Již proběhlo)

Data, reporty a nástroje, které nabízí informace pro vyhodnocení nebo optimalizaci kampaní. Naučíte se mimojiné sledovat vývoj kvality kampaní, výkon pozic nebo informace, které lze zjistit o kampaních konkurence. Podíváme se na užitečné reporty přímo v AdWords a Skliku, v Google Analytics a na nově dostupné Google Data Studio. Vhodné pro mírně pokročilé.

Přednášející: Petra Větrovská

Fotky z akce
18. duben
10:00 - 14:00
Analýza klíčových slov - DRUHÝ (NÁHRADNÍ) TERMÍN Analýza klíčových slov - DRUHÝ (NÁHRADNÍ) TERMÍN

Analýza klíčových slov - DRUHÝ (NÁHRADNÍ) TERMÍN

(Již proběhlo)

Pro velký zájem členů o školení "Analýza klíčových slov" s Pavlem Ungrem jsme připravili DRUHÝ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 9. března 2018, nikoli navazující.

Přednášející: Pavel Ungr

Fotky z akce
17. duben
10:00 - 14:00
Expanze e-shopu do zahraničí s Mergadem Expanze e-shopu do zahraničí s Mergadem

Expanze e-shopu do zahraničí s Mergadem

(Již proběhlo)

Na školení se dozvíte více o základech práce s Mergadem se zaměřením na zahraniční vyhledávače zboží, Google Shopping, Google AdWords, Facebook a jak s tím dokáže Mergado a jeho aplikace pomoci.

Přednášející: Luděk Volejník

Video z akce
11. duben
10:00 - 14:00
Úvod do PPC kampaní Úvod do PPC kampaní

Úvod do PPC kampaní

(Již proběhlo)

Školení je určené úplným začátečníkům v PPC a těm, kteří potřebují základní principy zopakovat nebo lépe pochopit souvislosti. Věnovat se budeme reklamě v Google AdWords a Skliku, zejména reklamě ve vyhledávání. Naučíte se, jak vybírat klíčová slova, jak psát reklamní texty, jak funguje řazení reklamy, proč je důležité dobré skóre kvality, ale i základy plánování a vyhodnocování reklamy. Vhodné pro ty, kteří chtějí reklamu sami začít dělat i pro ty, kteří potřebují získat přehled, aby si lépe rozumněli s dodavatelem PPC.

Přednášející: Petra Větrovská

Video z akce
10. duben
11:00 - 13:30
APEK ShareGroups APEK ShareGroups

APEK ShareGroups

(Již proběhlo)

Máte e-shop a řešíte v něm konkrétní problém? Nedaří se vám posunout dál a myslíte si, že stejnou situaci řeší i další provozovatelé internetových obchodů? Měníte design, spouštíte novou kampaň nebo hledáte možnosti jak vylepšit logistiku? Pojďte hledat řešení společně s dalšími členy APEK v novém projektu APEK ShareGroups!

Přednášející: Martin Rozhoň

Fotky z akce