Kalendář akcí

21. duben
09:00 - 17:00
eCommerce Akademie I. - Úvod, strategická a obchodní rozhodnutí eCommerce Akademie I. - Úvod, strategická a obchodní rozhodnutí

eCommerce Akademie I. - Úvod, strategická a obchodní rozhodnutí

(Již proběhlo)

Nový vzdělávací program z dílny Google, Asociace pro elektronickou komerci a ACOMWARE je zaměřený na e-shopy, které se aktivně zajímají o vstup nebo další expanzi na zahraničních trzích. Během 5-ti školících dnů nabídne komplexní informace a praktické rady, jak takovou expanzi úspěšně zvládnout. První díl této série byl věnován především strategickým a obchodním rozhodnutím.

Video z akce
19. duben
10:00 - 14:00
SEO pro copywritery SEO pro copywritery

SEO pro copywritery

(Již proběhlo)

Pokud potřebujete napsat texty na web a zařídit, aby je měly vyhledávače rády, přijďte na seminář SEO pro copywritery. Budete mít jistotu, že už nikdy obsahovou optimalizaci pro vyhledávače nepodceníte.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
4. duben
10:00 - 14:00
Jak používat Mergado Jak používat Mergado

Jak používat Mergado

(Již proběhlo)

Za šest let se aplikace Mergado stala standardem pro řízení produktových reklamních kampaní v ČR. Umožňuje marketingovým specialistům navyšovat tržby e-shopů z Heureky, Zboží.cz, produktových reklam v Google AdWords, Skliku či Facebooku. Michal Janík Vás provede prací s Mergadem od založení exportu, přes opravy chyb až po párování produktů do karet či nastavování nabídek za prokliky (bidding). Navíc bude diskutovat nejčastější problémy a doporučené postupy řešení.

Přednášející: Michal Janík

Fotky z akce
24. březen
10:00 - 14:00
Optimalizace e-shopu pro mobilní zařízení Optimalizace e-shopu pro mobilní zařízení

Optimalizace e-shopu pro mobilní zařízení

(Již proběhlo)

Počet návštěv přes mobilní zařízení stále roste a s tím také počet nákupů. Je potřeba mít e-shop opravdu správně vylazen, aby vám návštěvníci na těchto zařízeních neodcházeli s negativním pocitem. Honza Kvasnička si pro vás proto připravil praktický workshop, na kterém si ukážete nejčastější chyby ve zpracování responsivního/mobilního e-shopu přímo na e-shopech účastníků. Obdobný seminář proběhl již v říjnu 2016, proto je vhodný pro ty členy APEK, kteří jej ještě nenavštívili, nicméně opět se bude věnovat především konkrétním praktickým ukázkám.

Přednášející: Jan Kvasnička

Video z akce
21. březen
10:00 - 17:00
Optimalizace reklamních kampaní ve vyhledávačích zboží - Náhradní termín Optimalizace reklamních kampaní ve vyhledávačích zboží - Náhradní termín

Optimalizace reklamních kampaní ve vyhledávačích zboží - Náhradní termín

(Již proběhlo)

Pro velký zájem jsme pro členy APEK připravili DRUHÝ (NÁHRADNÍ) TERMÍN semináře Michala Janíka na téma Školení optimalizace reklamních kampaní e-shopů ve vyhledávačích zboží. Nejedná se o navazující téma, ale o stejný seminář, který již proběhl 31. 1. 2017.

Přednášející: Michal Janík

Fotky z akce
15. březen
10:00 - 14:00
Marketing Miner Marketing Miner

Marketing Miner

(Již proběhlo)

Jednorázové i dlouhodobé SEO aktivity jsou často časově velmi náročné. Provedu vás všemi zkratkami, které (nejen) SEO konzultantům nabízí Marketing Miner. Taky se dozvíte, jak testovat řetězové přesměrování, indexaci nebo jak urychlit sběr dat pro SEO analýzy.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
10. březen
10:00 - 14:00
Analýza klíčových slov Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov

(Již proběhlo)

Analýza klíčových slov je základní strategický dokument pro vaši online marketingovou strategii. Naučte se co vše má analýza klíčových slov obsahovat, proč je kriticky důležitá, pro co ji můžete používat a co vám tam nesmí chybět. Ideální jak pro lidi co ji chtějí sami dělat, tak pro lidi co chtějí pracovat s výstupy od agentur a freelancerů.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
1. březen
10:00 - 14:00
Marketingová automatizace s nástrojem Mautic - Druhý (náhradní) termín Marketingová automatizace s nástrojem Mautic - Druhý (náhradní) termín

Marketingová automatizace s nástrojem Mautic - Druhý (náhradní) termín

(Již proběhlo)

Pro velký zájem jsme pro členy APEK připravili DRUHÝ (NÁHRADNÍ) TERMÍN semináře Jana Kalianka na téma Marketingová automatizace bez vysokého rozpočtu s nástrojem Mautic. Nejedná se o navazující téma, ale o stejný seminář, který proběhl 22. 2. 2017.

Přednášející: Jan Kalianko

Fotky z akce
27. únor
10:00 - 14:00
Excel pro PPC jinak. Opravdu jinak. - Druhý (náhradní) termín Excel pro PPC jinak. Opravdu jinak. - Druhý (náhradní) termín

Excel pro PPC jinak. Opravdu jinak. - Druhý (náhradní) termín

(Již proběhlo)

Pro velký zájem jsme pro členy APEK připravili DRUHÝ (NÁHRADNÍ) TERMÍN semináře Daniela Zrůsta na téma Excel pro PPC. Nejedná se o navazující téma, ale o stejný seminář, který již proběhl 25. 1. 2017.

Přednášející: Daniel Zrůst

Fotky z akce