Kalendář akcí

22. duben
10:00 - 13:00
WEBINÁŘ: Konkrétní využití AI nástrojů v SEO WEBINÁŘ: Konkrétní využití AI nástrojů v SEO

WEBINÁŘ: Konkrétní využití AI nástrojů v SEO

(Již proběhlo)

Děsí vás AI? Po tomto školení už nebude a nebo bude ještě víc. Tak jako tak si na vašem e-shopu ušetříte nebo transformujete práci na tu zábavnou. Vše, co se týká SEO a AI nástrojů a můžete na vašem e-shopu potřebovat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
17. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Praktické využití Looker Studia pro e-shopaře a PPC specialisty WEBINÁŘ: Praktické využití Looker Studia pro e-shopaře a PPC specialisty

WEBINÁŘ: Praktické využití Looker Studia pro e-shopaře a PPC specialisty

(Již proběhlo)

Webinář se Zuzanou Slepánkovou se zaměřuje na praktické využití Looker Studia pro efektivní sledování a optimalizaci výkonnosti online kampaní, což je klíčové pro zvýšení prodeje a zlepšení uživatelského zážitku. Naučte se nastavit si report v Looker studiu a jak správně interpretovat data a identifikovat další kroky. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Slepánková

Video z akce
15. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Obsahové SEO pro e-shopy WEBINÁŘ: Obsahové SEO pro e-shopy

WEBINÁŘ: Obsahové SEO pro e-shopy

(Již proběhlo)

Pokud potřebujete napsat texty na web a zařídit, aby je měly vyhledávače rády a dostaly se na 1. pozice a získaly vám návštěvnost na web, přijďte nebo pošlete svého copywritera, editora, autora textů na toto školení. AI tipy v ceně! Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
9. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou 2024 WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou 2024

WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou 2024

(Již proběhlo)

Pro každoroční zájem jsme pro vás opět připravili koncept školení založeného na analýzách. Zuzana Dobšíčková se podívá blíže na způsoby, kterými vaše e-shopy využívají obsahový marketing. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, druhý se uskuteční 14. 5. 2024. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

Fotky z akce
8. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: SEO je proces, ne jednorázovka 2024 WEBINÁŘ: SEO je proces, ne jednorázovka 2024

WEBINÁŘ: SEO je proces, ne jednorázovka 2024

(Již proběhlo)

Naučím vás co dělat v SEO poté, co máte hotové vstupní analýzy – SEO analýzu, analýzu klíčových slov a máte optimalizované všechny stránky. Co teď a co s tím? Naučím vás postupy, které zlepší návštěvnost webu v hledání v Google a Seznam.cz a z vašeho týmu udělá funkční namazaný stroj. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
3. duben
17:00 - 21:00
APEK EventPlus - Jak lépe pracovat se sociálními sítěmi a influencery v e-commerce? APEK EventPlus - Jak lépe pracovat se sociálními sítěmi a influencery v e-commerce?

APEK EventPlus - Jak lépe pracovat se sociálními sítěmi a influencery v e-commerce?

(Již proběhlo)

S příchodem jara je tu pro členy APEK první letošní Event+ a hned se skvělými hosty na neotřelé téma. Bratři Petr a Jiří Královi, kteří spolu provozují úspěšnou agenturu Socialpark, dorazí na podvečerní diskuzi s výkonným ředitelem APEK Janem Vetyškou. Spolu si budou povídat o tom, jak lépe využívat v e-commerce sociální sítě a jak efektivně spolupracovat s influencery. Velký prostor bude jako vždy pro otázky z publika! A to nejen během hlavního programu v sále, ale také během následného networkingu u dobrého jídla a pití. Pokud chcete znát aktuální trendy v oblasti sociálních sítí a dozvědět se více o tom, kam směřovat své síly a peníze, neváhejte se registrovat co nejdříve! Kapacita sálu je omezená a s ohledem na její maximální využití je APEK Event+ jediným typem akce, na který vybíráme od našich členů vstupné. Těšíme se na setkání s vámi!

Přednášející: Jirka Král, Petr Král

Fotky z akce
2. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Úvod do světa dat 2024 WEBINÁŘ: Úvod do světa dat 2024

WEBINÁŘ: Úvod do světa dat 2024

(Již proběhlo)

Používáte k rozhodování data? A umíte je interpretovat? Jaká jedna metrika je pro vás klíčová pro řízení firmy? Téma rozhodování a to, jakou roli v něm data hrají vás bude provázet celým webinářem. Odnesete si z něj základní pojmy ve světě dat, základní porozumění tomu jak přistupovat k interpretaci dat a i to, jak vás může vlastní myšlení zmást při rozhodování a jak s tím v praxi pracovat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Helena Staňková

Video z akce
26. březen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: AI nástroje, e-shopy a právo 2024 WEBINÁŘ: AI nástroje, e-shopy a právo 2024

WEBINÁŘ: AI nástroje, e-shopy a právo 2024

(Již proběhlo)

Vybíráte do firmy vhodného AI pomocníka? Pak by vám neměl ujít tento webinář. Ať máte jistotu, že vám spíš než ruku k dílu nepřidá vrásky na čele. Na vše mrkneme prakticky, na příkladech a způsobem, který vás rozhodně nebude nudit. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Petra Dolejšová

Fotky z akce
25. březen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Vizuální generativní AI v E-commerce WEBINÁŘ: Vizuální generativní AI v E-commerce

WEBINÁŘ: Vizuální generativní AI v E-commerce

(Již proběhlo)

Nové možnosti využití umělé inteligence pro zdokonalování produktových obrázků e-commerce nabízejí slibné perspektivy. AI nástroje se úspěšně osvědčily v automatizaci procesů jako odstranění pozadí, eliminace vodoznaků, zlepšení rozlišení a tvorba grafických kreativ, čímž výrazně vylepšují prezentaci produktů a uživatelskou zkušenost. Přesto je stále nezbytný lidský dohled pro zajištění přesnosti dat a dodržení kvalitativních standardů, a ne každé využití AI je vhodné. Zejména generativní AI nástroje jako Midjourney, Stable Diffusion nebo Dall E, které umožňují tvoření bez omezení, mají stále své limity pro praktické použití v e-shopu. Během této přednášky se zaměříme na strategie pro efektivní řešení těchto výzev, jaké nástroje začít využívat již dnes a na jaké možnosti budeme muset ještě počkat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Marek Daňko

Video z akce