Kalendář akcí

2. květen
10:00 - 14:00
Workshop: Linkbuilding Workshop: Linkbuilding

Workshop: Linkbuilding

(Již proběhlo)

Jak postavit schopný link buildingový plán? Spolu s přednášejícím Zdeňkem Dvořákem projdete, co si připravit předem a s jakou odkazovou taktikou to lze spojit. K tomu přidáte efektivní analýzu konkurence. A naučíte se, jak poznat web, z něhož odkaz opravdu chcete. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 7. 5. 2019.

Přednášející: Zdeněk Dvořák

Video z akce
30. duben
10:00 - 14:00
SEO workshop: Analýzy vašich webů - DRUHÝ TERMÍN SEO workshop: Analýzy vašich webů - DRUHÝ TERMÍN

SEO workshop: Analýzy vašich webů - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Pošlete váš e-shop a nechte si ukázat vaše chyby i jejich řešení a zároveň si poslechněte o chybách ostatních. SEO konzultace v přímém přenose od Pavla Ungra. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 24. 4. 2019.

Přednášející: Pavel Ungr

Fotky z akce
26. duben
10:00 - 14:00
Zpětné procesy v e-commerce Zpětné procesy v e-commerce

Zpětné procesy v e-commerce

(Již proběhlo)

Kvalita vracení zboží má klíčový vliv na retenci zákazníka – zákazník s perfektně zvládnutou vratkou může v budoucnosti e-shopu přinést až o 350% vyšší obrat. Ukážeme si, co zákazníci očekávají, jak jsou na tom další hráči na trhu a jak nastavit svůj zpětný proces perfektně. Vysvětlíme si, jak správně zvládnout komunikaci, logistiku, automatizaci, měření i prodej alternativy. Seminář je vhodný e-shopy prodávající fyzické zboží, které lze vracet.

Přednášející: Petr Boroš

Fotky z akce
24. duben
10:00 - 14:00
SEO workshop: Analýzy vašich webů SEO workshop: Analýzy vašich webů

SEO workshop: Analýzy vašich webů

(Již proběhlo)

Pošlete váš e-shop a nechte si ukázat vaše chyby i jejich řešení a zároveň si poslechněte o chybách ostatních. SEO konzultace v přímém přenose od Pavla Ungra. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 30. 4. 2019.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
23. duben
10:00 - 14:00
Jak si ohlídat PPC agenturu/freelancera - DRUHÝ TERMÍN Jak si ohlídat PPC agenturu/freelancera - DRUHÝ TERMÍN

Jak si ohlídat PPC agenturu/freelancera - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

PPC jsou pro většinu eshopů jeden z hlavních akvizičních kanálů. Jsou ale složité a ne každý se v nich detailně orientuje. Na workshopu si ukážeme jak si "ohlídat" externí agenturu, nebo freelancera. Jak zjistit že se na kampaních pracuje. Jak dosáhnout toho, aby kampaně rostly a prosperovaly. Jak si nastavit pravidla pro správu kampaní. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 16. 4. 2019

Přednášející: Karel Rujzl

Fotky z akce
16. duben
10:00 - 14:00
Jak si ohlídat PPC agenturu/freelancera Jak si ohlídat PPC agenturu/freelancera

Jak si ohlídat PPC agenturu/freelancera

(Již proběhlo)

PPC jsou pro většinu eshopů jeden z hlavních akvizičních kanálů. Jsou ale složité a ne každý se v nich detailně orientuje. Na workshopu si ukážeme jak si "ohlídat" externí agenturu, nebo freelancera. Jak zjistit že se na kampaních pracuje. Jak dosáhnout toho, aby kampaně rostly a prosperovaly. Jak si nastavit pravidla pro správu kampaní. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 23. 4. 2019

Přednášející: Karel Rujzl

Video z akce
15. duben
11:00 - 13:00
Nejčastější chyby v e-shopech z pohledu ČOI a dTest Nejčastější chyby v e-shopech z pohledu ČOI a dTest

Nejčastější chyby v e-shopech z pohledu ČOI a dTest

(Již proběhlo)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) své členy dlouhodobě průběžně vzdělává v legislativní oblasti a snaží se reagovat vždy včas na aktuální změny i nové právní výklady. Jaký má ale pohled na plnění povinností e-shopů Česká obchodní inspekce (ČOI) a kde nachází nejčastější nedostatky? A s jakými praktickými problémy se na straně spotřebitelů setkává sdružení dTest? Tomu se budeme věnovat v průběhu jedinečné akce, která je otevřená pro všechny členy APEK bez omezení registrovaných účastníků.

Video z akce
11. duben
10:00 - 14:00
Workshop: Nejčastější chyby v e-shopech - TŘETÍ TERMÍN Workshop: Nejčastější chyby v e-shopech - TŘETÍ TERMÍN

Workshop: Nejčastější chyby v e-shopech - TŘETÍ TERMÍN

(Již proběhlo)

Pro velký zájem členů o workshop "Nejčastější chyby v e-shopech" s Lukášem Tylem jsme připravili TŘETÍ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 31. října 2018 a 5. února 2019, nikoli navazující.

Přednášející: Lukáš Tyl

Fotky z akce
8. duben
10:00 - 17:00
Školení péče o zákazníky - DRUHÝ TERMÍN Školení péče o zákazníky - DRUHÝ TERMÍN

Školení péče o zákazníky - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Velmi praktické školení zaměřené na nastavení zákaznické péče. Vhodné pro manažery, majitele e-shopů, malých a středních firem, či pracovníky na podpoře. Odnesete si praktické znalosti, jak nastavit efektivní a funkční zákaznickou podporu, kterou budou vaši zákazníci milovat. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 2. 4. 2019.

Přednášející: Mário Roženský

Fotky z akce