Kalendář akcí

16. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Analytika pro e-shopy v blízké budoucnosti WEBINÁŘ: Analytika pro e-shopy v blízké budoucnosti

WEBINÁŘ: Analytika pro e-shopy v blízké budoucnosti

(Již proběhlo)

Z pohledu marketingových dat žijeme v turbulentní době. Na tomto webináři si proto společně řekneme na co se připravit a jak s jednotlivými trendy pracovat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne

Přednášející: Tomáš Baxa

Video z akce
14. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: SEO je proces, ne jednorázovka 2022 WEBINÁŘ: SEO je proces, ne jednorázovka 2022

WEBINÁŘ: SEO je proces, ne jednorázovka 2022

(Již proběhlo)

Přijďte se naučit, jak neřídit SEO jako sprint, ale spíše jako maratón. Proč je důležité určovat reálné cíle, mít správná očekávání a jak řídit vaši SEO strategii a i váš tým. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Fotky z akce
8. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Nejčastější omyly e-shopařů WEBINÁŘ: Nejčastější omyly e-shopařů

WEBINÁŘ: Nejčastější omyly e-shopařů

(Již proběhlo)

Obchodními podmínkami to nekončí. Měli byste v nich i „umět chodit“. Pojďme se spolu prakticky podívat na to, jak se vypořádat s kverulanty, co dělat, když vám klienti nepřebírají zboží, rozmotáme vám záhady týkající se odstupování od smluv a reklamací a mrkneme se i na legislativní novinky letošního roku. Prakticky, zvesela a způsobem, který si budete dlouho pamatovat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Petra Dolejšová

Video z akce
2. červen
10:00 - 11:00
WEBINÁŘ: Automatizace v zákaznickém servise: Jak? Proč? Co? Kde? WEBINÁŘ: Automatizace v zákaznickém servise: Jak? Proč? Co? Kde?

WEBINÁŘ: Automatizace v zákaznickém servise: Jak? Proč? Co? Kde?

(Již proběhlo)

Chcete dobře automatizovat komunikaci se zákazníky? Tomáš Kotásek vám řekne, proč vůbec automatizovat, jak vhodně automatizovat a co vám automatizace přinese. Na příkladech z praxe vás naučí, jak díky automatizaci zvýšíte zákaznickou zkušenost a optimalizujete náklady. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Tomáš Kotásek

Video z akce
31. květen
10:00 - 13:00
WEBINÁŘ: Jak nepokazit expanzi do jiných zemí ve vyhledávačích WEBINÁŘ: Jak nepokazit expanzi do jiných zemí ve vyhledávačích

WEBINÁŘ: Jak nepokazit expanzi do jiných zemí ve vyhledávačích

(Již proběhlo)

Plánujete expanzi nebo jste ji už udělali? Máte správně strukturu webu? Upravili jste technické řešení? Máte klíčovku pro daný jazyk? Znáte kulturu dané země? Pokud ne, potřebujete zajít na tento kurz o SEO v zahraničí. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
26. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: 10 pravidel pro úspěšné sociální sítě WEBINÁŘ: 10 pravidel pro úspěšné sociální sítě

WEBINÁŘ: 10 pravidel pro úspěšné sociální sítě

(Již proběhlo)

Ať už trávíte správou sociálních sítí každou minutu svého času, nebo je to pro vás stále jen okrajová disciplína, existuje několik aspektů, které rozhodnou, zda vaše úsilí bude vynaloženo úspěšně, nebo zbytečně. Podívejte se s námi na ně zblízka a posuňte svoje "socky" o několik levelů dál. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jakub Dresler, Jana Plháková

Video z akce
24. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: 3 fáze Facebook reklamy WEBINÁŘ: 3 fáze Facebook reklamy

WEBINÁŘ: 3 fáze Facebook reklamy

(Již proběhlo)

Honza vám ve 3 fázích ukáže, že zisková reklama nezačíná ani nekončí na Facebooku. Nebude vás učit klikat, ale ukáže vám, jak nad reklamou komplexně a strategicky přemýšlet, aby vydělávala peníze. Ať už utrácíte desítky tisíc, nebo milion Kč za měsíc. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Honza Bartoš

Video z akce
20. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Střet generací, jací jsou a jak jinak myslí generace XYZ WEBINÁŘ: Střet generací, jací jsou a jak jinak myslí generace XYZ

WEBINÁŘ: Střet generací, jací jsou a jak jinak myslí generace XYZ

(Již proběhlo)

Webinář je určen pro všechny, kteří se ve své praxi setkávají s různymi generacemi, jejich požadavky a přístupy, různou motivací. Společně s lektorem se budete snažit porozumět odlišnosti myšlení různých generací a najít vhodný způsob komunikace s nimi. Dozvíte se, v čem se generace X Y Z liší, co ovlivňuje jejich rozhodování, jak na ně jako na zákazníky, kolegy a spolupracovníky, jak jim šéfovat. Dostanete pár tipů na to, čím si je získáme, čím znepřátelíme a jak pracovat týmově ve skupině namíchané z lidí různých generací. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jaroslav Dvořák

Video z akce
17. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Technické SEO jako základ úspěchu ve vyhledávačích WEBINÁŘ: Technické SEO jako základ úspěchu ve vyhledávačích

WEBINÁŘ: Technické SEO jako základ úspěchu ve vyhledávačích

(Již proběhlo)

Perfektní obsah ani odkazy nemusí stačit! Technické SEO musí být v pořádku, jinak se váš skvělý web nedostane do vyhledávačů. Přijďte se naučit jak na to, nebo pošlete vašeho vývojáře! Dozvíte se seznam věcí, které mohou ovlivnit úspěch webu v hledání v Google a Seznam.cz. Vysvětlím vám proč a jak je zapracovat a otestovat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce