Kalendář akcí

22. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Marketing Miner WEBINÁŘ: Marketing Miner

WEBINÁŘ: Marketing Miner

(Již proběhlo)

Marketing Miner je jedním ze základních kamenů pro SEO specialisty při tvorbě analýzy klíčových slov, návrhu architektury webu, ale i kontinuální práce na optimalizaci a propagaci webu. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Filip Podstavec, Tomáš Novák

Video z akce
19. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Právní úskalí spolupráce s influencery WEBINÁŘ: Právní úskalí spolupráce s influencery

WEBINÁŘ: Právní úskalí spolupráce s influencery

(Již proběhlo)

Seminář je vhodný pro všechny podnikatele, kteří v rámci svého marketingu používají influencery; marketéry (ať už ty, co sestavují marketingovou strategii, nebo správce sociálních sítí); marketingové agentury; případně influencery samotné. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Petra Dolejšová

Video z akce
14. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Kde má obsah díru? Odhalte příležitosti pro lepší efektivitu! WEBINÁŘ: Kde má obsah díru? Odhalte příležitosti pro lepší efektivitu!

WEBINÁŘ: Kde má obsah díru? Odhalte příležitosti pro lepší efektivitu!

(Již proběhlo)

Nevíme, jestli je obsah král. Rozhodně je to ale královská disciplína marketingu. Pro to, aby byl efektivní, se musí potkat teoretické znalosti, praktické zkušenosti, technické nastavení i dokonale fungující projektové řízení. Kdo si může odškrtnout všechny body? Nebojte, málokdo. Zuzka s vámi krok za krokem projede procesem tvorby obsahu a zaměří se na místa, kde se často zakopává. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

Video z akce
12. duben
10:00 - 12:00
WEBINÁŘ: Jak nastavit podmínky spolupráce s freelancerem? WEBINÁŘ: Jak nastavit podmínky spolupráce s freelancerem?

WEBINÁŘ: Jak nastavit podmínky spolupráce s freelancerem?

(Již proběhlo)

Webinář je určen pro všechny, kteří v rámci svého podnikání nebo i mimo něj používají služeb freelancerů (IČařů) a také pro freelancery samotné. Podíváme se na spolupráci prostě z obou stran. Zaměříme se nejen na suché právní texty (smlouvu o spolupráci a související podmínky), ale také na praktické otázky, jak plnění smlouvy vymáhat, jaká jsou typická rizika a také na opět aktuální Švarc systém. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Ondřej Preuss

Video z akce
8. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Co s obtížným zákazníkem WEBINÁŘ: Co s obtížným zákazníkem

WEBINÁŘ: Co s obtížným zákazníkem

(Již proběhlo)

Webinář je určen pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v komunikaci se svými zákazníky (interními a externími), s cílem dosáhnout pro sebe a svou firmu co nejlepší výsledky. Kromě inspirace úspěšnými komunikačními technikami se lektor bude zaměřovat na to, proč některé zákazníky vnímáme jako obtížné a čím nás vytáčejí, jaké nejčastější situace zažíváme a co s nimi dělat. Dozvíte se, jaká je typologie obtížných zákazníků a jak na základě ní s nimi pracovat, abyste dosáhli požadovaných cílů. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zdeněk Tejchman

Video z akce
7. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Facebook reklama pro pokročilé 2022 WEBINÁŘ: Facebook reklama pro pokročilé 2022

WEBINÁŘ: Facebook reklama pro pokročilé 2022

(Již proběhlo)

Naklikat reklamu na Facebooku zvládne skoro každý. Uvědomit si souvislosti a zvolit správnou strategii, to už chce něco vědět. První pravidlo výkonnostní reklamy je, že musí vydělávat peníze. Další pravidla a postupy vás naučím na Kurzu pro pokročilé. Ukážeme si jak spustit dynamické reklamy, funkce pixelu a hlavně se naučíte jak nad reklamou správně přemýšlet. Přednáška je vhodná pro středně pokročilé a navazuje na předchozí školení pro začátečníky, které můžete zhlédnout ze záznamu ve členské zóně. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři. Jedná se o stejný webinář jako proběhl 8. 9. 2021.

Přednášející: Honza Bartoš

Video z akce
31. březen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Jak začít obsah s málem WEBINÁŘ: Jak začít obsah s málem

WEBINÁŘ: Jak začít obsah s málem

(Již proběhlo)

Obsahový marketing je zaklínadlo. Všichni bychom měli dělat co nejvíce formátů, které zaujmou naše zákazníky v SEE-THINK-DO i CARE fázi. Nebo ne? Jak postupovat ve chvíli, kdy jsme s tvorbou obsahu na úplném začátku? Bez čeho se neobejdeme a co počká? Na větší budget, více času i lepší dovednosti. Zuzka vás naučí jednoduchý způsob, kterým uvažovat nad vaším obsahem tak, aby se od začátku vyplatil. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

Video z akce
28. březen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Úvod do Google BigQuery WEBINÁŘ: Úvod do Google BigQuery

WEBINÁŘ: Úvod do Google BigQuery

(Již proběhlo)

Google BigQuery není jen tak obyčejná databáze. Google z ní udělal svou vlajkovou loď a staví kolem ní řadu svých dalších souvisejících technologií. Pro e-shopaře, marketéry a provozovatele webů dostává zásadní význam s příchodem Google Analytics 4, protože je to hlavní místo pro export a analýzu všech naměřených dat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jan Tichý

Video z akce
25. březen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Finanční řízení e-shopu WEBINÁŘ: Finanční řízení e-shopu

WEBINÁŘ: Finanční řízení e-shopu

(Již proběhlo)

Michal Koubek pomáhá malým i větším e-shopům s finančním řízením, kterému se věnuje posledních 17 let. Podílel se na řízení řady firem z mnoha oblastí, pomáhal jim s tvorbou business plánu, řízením zásob, plánování cash flow, získáváním bankovních úvěrů, oslovováním investora nebo s řešením velkých finančních krizí. Současně se podílel i na prodeji, nákupu či založení nových společností. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Michal Koubek

Video z akce