Kalendář akcí

2. březen
10:00 - 11:00
WEBINÁŘ: Integrace GA4 dat a vytvoření celé customer journey WEBINÁŘ: Integrace GA4 dat a vytvoření celé customer journey

WEBINÁŘ: Integrace GA4 dat a vytvoření celé customer journey

(Již proběhlo)

Ne vždy uživatel, který přijde z reklamní kampaně, ihned konvertuje. Někdy dokončí proces offline, někdy na jiném zařízení, a občas mu to trvá velmi dlouho. Bez hlubšího propojení a porozumění pak takovéto akvizice často končí vyhodnocené jako neúspěšné konverze, i když v realitě nám přinesly výborný byznys, který ale v analytických datech v základu nevidíme. Ukážeme si možnosti, jak data z Google Analytics 4 napojit na data z ostatních systémů, ať už se jedná o on-line reklamní systémy či čistě off-line data, a jak pak na data nahlížet. Povíme si, jak predikovat hodnotu konverze a jak vyhodnocovat a optimalizovat akviziční kampaň, i když akvizici a konverzi dělí dlouhá doba. Probereme, co se nám osvědčilo a na co si dát pozor. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Lukáš Běhounek

Video z akce
1. březen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Práce s námitkami klientů, argumentace WEBINÁŘ: Práce s námitkami klientů, argumentace

WEBINÁŘ: Práce s námitkami klientů, argumentace

(Již proběhlo)

Hodně lidí se bojí námitek, protože si myslí, že nevyhnutelně vedou k odmítnutí. Nemusí to ale tak být. Na webináři si popovídáme o tom, jak námitky rozpoznat a jak na ně co nejlépe reagovat. Dostanete dobré tipy na to, kdy argumentovat vysvětlováním, kdy „práskat bičem“, jak pracovat s emocemi zákazníka (když je například naštvaný, nespokojený) i svojí empatií. V průběhu webináře se budeme snažit řešit i vaše konkrétní situace z praxe. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jaroslav Dvořák

Video z akce
21. únor
10:00 - 11:00
WEBINÁŘ: No-code/Low-code platformy pro řízení celého vašeho businessu! WEBINÁŘ: No-code/Low-code platformy pro řízení celého vašeho businessu!

WEBINÁŘ: No-code/Low-code platformy pro řízení celého vašeho businessu!

(Již proběhlo)

Úspěch vaší firmy není jen o e-shopu. Využijte low-no platformy, které nabízejí levný a efektivní způsob řízení vaší firmy pomocí jednoduchých aplikací, které mohou být vyvinuty za třetinu času oproti běžnému vývoji. Ukážeme vám možnosti automatizace pomocí vašich stávajících aplikací. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Eduard Hlava, Adam Bárta

Video z akce
9. únor
10:00 - 12:00
WEBINÁŘ: Sklik pro začátečníky WEBINÁŘ: Sklik pro začátečníky

WEBINÁŘ: Sklik pro začátečníky

(Již proběhlo)

Školení je určeno začínajícím PPC specialistům. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Roman Doležal, Tereza Brožová

Video z akce
7. únor
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Jak začít obsah s málem 2023 WEBINÁŘ: Jak začít obsah s málem 2023

WEBINÁŘ: Jak začít obsah s málem 2023

(Již proběhlo)

Obsahový marketing je zaklínadlo. Všichni bychom měli dělat co nejvíce formátů, které zaujmou naše zákazníky v SEE-THINK-DO i CARE fázi. Nebo ne? Jak postupovat ve chvíli, kdy jsme s tvorbou obsahu na úplném začátku? Bez čeho se neobejdeme a co počká? Na větší budget, více času i lepší dovednosti. Zuzka vás naučí jednoduchý způsob, kterým uvažovat nad vaším obsahem tak, aby se od začátku vyplatil. Toto školení je opakováním loňského termínu. Zazní sice nějaká ta novinka z oboru, ale základ zůstává stejný. Pokud jste tedy školení již absolvovali, doporučujeme se zúčastnit Zuzčina nového školení Efektivní produkce obsahu nejen s pomocí AI, které se bude konat 28. 3. 2023. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

Video z akce
1. únor
10:00 - 13:00
WEBINÁŘ: Vše, co jste chtěli vědět o affiliate marketingu WEBINÁŘ: Vše, co jste chtěli vědět o affiliate marketingu

WEBINÁŘ: Vše, co jste chtěli vědět o affiliate marketingu

(Již proběhlo)

Na webináři se dozvíte jaké jsou možnosti affiliate marketingu a proč byste jej měli uvažovat do vašeho marketingového mixu. Pro koho je affiliate marketing vhodný a jaké jsou chyby při tvorbě affiliate programu. Budu rád, když si uděláte na školení čas a pobavíme se spolu o affilu. Školení je vhodné pro všechny majitele a marketingové manažery e-shopu. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jaroslav Janíček

Video z akce
24. leden
10:00 - 16:00
SEMINÁŘ: Školení péče o zákazníky 2023 SEMINÁŘ: Školení péče o zákazníky 2023

SEMINÁŘ: Školení péče o zákazníky 2023

(Již proběhlo)

Pro velký zájem zařazujeme opět do kalendáře velmi praktické školení zaměřené na nastavení zákaznické péče. Vhodné je pro manažery, majitele e-shopů, malých a středních firem, či pracovníky na podpoře. Odnesete si praktické znalosti, jak nastavit efektivní a funkční zákaznickou podporu, kterou budou vaši zákazníci milovat.

Přednášející: Mário Roženský

Video z akce
6. leden
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Novela zákona aneb Nové právní minimum pro e-shopaře WEBINÁŘ: Novela zákona aneb Nové právní minimum pro e-shopaře

WEBINÁŘ: Novela zákona aneb Nové právní minimum pro e-shopaře

(Již proběhlo)

S Novým rokem přichází i novela zákona o ochraně spotřebitele. Jaké změny s sebou přináší? Jak ponovu na slevy a recenze? Natextovali jste správně svá tlačítka? Upravili nákupní košík? Jak se mění reklamace? Na co nově zákazník (ne)má právo? Chytli jste pozitivní změny v oblasti odstupování od smluv? Kdo o tom všem bude rozhodovat? Jaké dokumenty si pro reklamace připravit? Které fámy a omyly by bylo fajn jednou pro vždy vyvrátit? A komu tím prospějeme? Na to všechno se podíváme prakticky, zvesela a úplně bez paragrafů. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Petra Dolejšová

Video z akce
29. listopad
10:00 - 14:00
SEMINÁŘ: Používáme Google Analytics 4 SEMINÁŘ: Používáme Google Analytics 4

SEMINÁŘ: Používáme Google Analytics 4

(Již proběhlo)

Druhé ze dvou letošních podzimních školení na téma Google Analytics 4 navazuje na předchozí implementační termín z 15. listopadu. Tentokrát se zaměříme na používání našeho minule založeného, nasazeného a nakonfigurovaného systému. Vysvětlíme si metodiku Google Analytics 4 a její rozdíly od dosavadních Universal Analytics. Nastíníme si hlavní problémy dnešní doby a jak se s nimi právě Google Analytics 4 vyrovnávají. Zorientujeme se v novém rozhraní a naučíme se pracovat s výchozími reporty. Vysvětlíme si, k čemu slouží explorace a jak vám mohou pomoci v hlubším vhledu do nasbíraných dat. Nakonec se zběžně naučíme vytvořit si svůj vlastní report zcela podle svých potřeb.

Přednášející: Jan Tichý

Video z akce