Kalendář akcí

20. leden
10:00 - 14:00
Workshop: Pokročilá analýza klíčových slov Workshop: Pokročilá analýza klíčových slov

Workshop: Pokročilá analýza klíčových slov

(Již proběhlo)

Naučte se z analýzy klíčových slov vydolovat maximum pro manažerské rozhodování i praktické SEO. Projdeme si celý proces od data miningu, opracování dat v Open Refine až po intepretaci dat a zavedení pracně vypiplané tabulky do konkrétních kroků.

Přednášející: Lukáš Pítra

Fotky z akce
31. říjen
10:00 - 14:00
Digitální PR v digitálním věku aneb jak na novináře Digitální PR v digitálním věku aneb jak na novináře

Digitální PR v digitálním věku aneb jak na novináře

(Již proběhlo)

Proč je tisková zpráva hromadné sdělení a většinou vám nijak výrazně nepomůže. Co dělat aby vás novináři vnímali a hlavně posunovali ke čtenářům. Jakou roli v Public Relations hrají socíální média a proč se tomu vlastně říká Public Relations. Kdy je možné zvládat PR sami, kdy je vhodné hledat pomoc u profesionálů. A samozřejmě, nějaké ty praktické příklady. To vše se dozvíte na dalším semináři s Danielem Dočekalem!

Přednášející: Daniel Dočekal

Video z akce
17. říjen
10:00 - 14:00
Zvyšte věrnost svých zákazníků! Zvyšte věrnost svých zákazníků!

Zvyšte věrnost svých zákazníků!

(Již proběhlo)

Další školení připravené ve spolupráci s Acomware, na kterém pro Vás budou přednášet Petr Cikán a Jan Penkala. Analýza zákaznické databáze a správně nastavená segmentace je základem v tvorbě kvalitního vztahu se zákazníkem. Nechte se inspirovat praktickými ukázkami českých věrnostních programů i e-mailových programů, které kopírují životní cyklus zákazníka. Zvyšte věrnost zákazníka a vlastní tržby.

Přednášející: Petr Cikán, Jan Penkala

Video z akce
3. říjen
10:00 - 14:00
Jak efektivně zabojovat o zákazníka ve vánoční sezóně? Jak efektivně zabojovat o zákazníka ve vánoční sezóně?

Jak efektivně zabojovat o zákazníka ve vánoční sezóně?

(Již proběhlo)

Nechte novinky z performance pracovat pro vaše kampaně. Jak se vyvarovat chyb a co vychytat na poslední chvíli? A také praktické ukázky z českých kampani, které funguji. To vše se dozvíte na dalším podzimním APEK semináři uspořádaném ve spolupráci se společností Acomware. Přednášet bude tentokrát Jan Fencík.

Přednášející: Jan Fencík

Video z akce
25. září
09:00 - 17:00
E-Business Forum 2014 E-Business Forum 2014

E-Business Forum 2014

(Již proběhlo)

Šestý ročník největší odborné akce pro internetové obchodníky je tady. Letos odhalíme, co nejde vykoukat z webu ani statistik. Jak největší obchody fungují doopravdy? Kde leží příležitosti pro expanzi? Co většina e-shopů neví o nové legislativě? Proč se daří menším projektům? Potkáte známé prodejce, kteří dosáhli úspěchu a navíc ho dokázali zopakovat. Přijďte a inspirujte svůj online business.

Přednášející: Tomáš Braverman, Tomáš Čupr, Václav Štrupl, Lukáš Hurych, Josef Aujezdský, Michal Horák, Filip Dřímalka, Adam Durčák, Hana Friedlaenderová, Mateusz Gordon, Michal Hanáček, Zbyněk Hraše, Jan Jírovec, Martin Kasa, Simona Kijonková, Milan Kučera, Jan Kvasnička, Josef Matějka, Petr Matoušek, Jiří Navrátil, Marek Prokop, Ondřej Raška, Martin Rozhoň, Jiří Schejbal, Jiří Suchý, Martin Šauer, Jiří Štěpán, Karel Ttusťák, Lukáš Vala, Jan Vetyška, Maciej Wyszynski

Fotky z akce
19. září
10:00 - 14:00
Kam směřuje sociální komerce a internet vůbec Kam směřuje sociální komerce a internet vůbec

Kam směřuje sociální komerce a internet vůbec

(Již proběhlo)

Jaké jsou staré a nové sociální sítě a nástroje ve světě a doma? Jaký je vhodný sociálně mediálně marketingový mix pro e-shopy a e-komerci? To a mnoho dalšího se dozvíte na semináři s Danielem Dočekalem.

Přednášející: Daniel Dočekal

Fotky z akce
28. srpen
21:10 - 21:10

SEO pro pokročilé II

(Již proběhlo)

Připravujeme...

Fotky z akce
19. červen
09:00 - 17:00
Psaní pro web a on-line copywriting Psaní pro web a on-line copywriting

Psaní pro web a on-line copywriting

(Již proběhlo)

Na závěr první poloviny roku 2014 jsme si pro Vás připravili školení s přednášejícím Markem Prokopem! Přijďte na první specializované školení copywritingu pro e-shopy. Kromě obecných zásad psaní pro web projdeme především specifické e-shopové texty jako jsou popisky produktů, nákupní rádci nebo e-mailová potvrzení objednávek. Školení je vhodné pro ty, kdo sami píší, i pro ty, kdo copywritery řídí.

Přednášející: Marek Prokop

Fotky z akce
11. červen
10:00 - 14:00
Dashboardy, které vám pomohou řídit váš e-shop Dashboardy, které vám pomohou řídit váš e-shop

Dashboardy, které vám pomohou řídit váš e-shop

(Již proběhlo)

Školení, připravené ve spolupráci s Dobrým webem, Vám umožní zjednodušit Vaší práci s Google Analytics. GA jsou mocným nástrojem s hromadou dat. Jako manažer e-shopu ale nemáte čas trávit procházením statistik desítky minut či dokonce hodiny. Potřebujete okamžitý přehled o tom, jak se aktuálně vyvíjí klíčové ukazatele.

Přednášející: Zdeněk Hejnák

Video z akce