Kalendář akcí

28. březen
10:00 - 14:00
Projektové řízení e-shopů - DRUHÝ TERMÍN Projektové řízení e-shopů - DRUHÝ TERMÍN

Projektové řízení e-shopů - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Projektové řízení - místo, kde vzniká hromada problémů, které stojí spoustu peněz a úsilí. Proto je potřeba se na něj více zaměřit, aby váš tým dokázal pracovat co nejvíce efektivně a abyste si dokázali práci co nejvíce šetřit a automatizovat. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 18. 3. 2019.

Přednášející: Jan Kvasnička

Fotky z akce
26. březen
10:00 - 14:00
Jak využít blogery a jak s nimi pracovat, abyste získali co nejvíc? Jak využít blogery a jak s nimi pracovat, abyste získali co nejvíc?

Jak využít blogery a jak s nimi pracovat, abyste získali co nejvíc?

(Již proběhlo)

Školení Jak spolupracovat s blogery je určené pro všechny, kdo se chtějí dozvědět, jak svůj e-shop zviditelnit díky blogerům. Řekneme vám, kde blogery hledat, jak s nimi komunikovat a co od spolupráce očekávat. Vše prakticky a s ohledem na váš konkrétní e-shop a vaši cílovou skupinu. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 4. 4. 2019.

Přednášející: Adam Ježek

Video z akce
19. březen
10:00 - 14:00
PPC pro e-shopy - DRUHÝ TERMÍN PPC pro e-shopy - DRUHÝ TERMÍN

PPC pro e-shopy - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Projdeme si základní části PPC kampaní z pohledu eshopu od nastavení cílů kampaní, strukturu účtu, produktové kampaně, automatizaci a remarketing až po vyhodnocování. Zaměříme se na to důležité tak, abyste efektivně nakládali jak s penězi, které na PPC kampaně vynakládáte, tak i s časem, který nad nimi trávíte. Vhodné je pro ty, kteří už znají základy, ale tápou v pokročilých možnostech. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 12. 3. 2019.

Přednášející: Petra Větrovská

Fotky z akce
18. březen
10:00 - 14:00
Projektové řízení e-shopů Projektové řízení e-shopů

Projektové řízení e-shopů

(Již proběhlo)

Projektové řízení - místo, kde vzniká hromada problémů, které stojí spoustu peněz a úsilí. Proto je potřeba se na něj více zaměřit, aby váš tým dokázal pracovat co nejvíce efektivně a abyste si dokázali práci co nejvíce šetřit a automatizovat. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 28. 3. 2019.

Přednášející: Jan Kvasnička

Video z akce
14. březen
10:00 - 14:00
Prodej na Amazonu prakticky Prodej na Amazonu prakticky

Prodej na Amazonu prakticky

(Již proběhlo)

Chystáte se prodávat na Amazonu nebo již prodáváte? Nevíte si občas s Amazonem rady? Pokračování semináře Jak prodávat na Amazonu- tentokrát prakticky- v podání Amazon senior specialistů Mariána Kováčika a Davida Cikánka.

Přednášející: Marian Kováčik, David Cikánek

Video z akce
12. březen
10:00 - 14:00
PPC pro e-shopy PPC pro e-shopy

PPC pro e-shopy

(Již proběhlo)

Projdeme si základní části PPC kampaní z pohledu eshopu od nastavení cílů kampaní, strukturu účtu, produktové kampaně, automatizaci a remarketing až po vyhodnocování. Zaměříme se na to důležité tak, abyste efektivně nakládali jak s penězi, které na PPC kampaně vynakládáte, tak i s časem, který nad nimi trávíte. Vhodné je pro ty, kteří už znají základy, ale tápou v pokročilých možnostech. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 19. 3. 2019.

Přednášející: Petra Větrovská

Video z akce
11. březen
00:00 - 23:59
Exkurze u člena APEK – Alza.cz Exkurze u člena APEK – Alza.cz

Exkurze u člena APEK – Alza.cz

(Již proběhlo)

V rámci exkurze navštívíte jedno ze čtyř logistických center tuzemské e-commerce jedničky Alza.cz. Zázemím distribučního centra v Horních Počernicích vás provede jeho vedoucí a ředitel logistiky v jedné osobě Michal Ondomiši.

Fotky z akce
8. březen
10:00 - 14:00
Budování vztahu se zákazníkem nejen pomocí e-mailu - DRUHÝ TERMÍN Budování vztahu se zákazníkem nejen pomocí e-mailu - DRUHÝ TERMÍN

Budování vztahu se zákazníkem nejen pomocí e-mailu - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Analýza zákaznické databáze a správně nastavená segmentace je základem v tvorbě kvalitního vztahu se zákazníkem. Přednáška bude obsahovat ukázky e-mailových programů a strategií , které kopírují životní cyklus zákazníka. Dotkneme se také budoucnosti e-mailingu, využití kinetických e-mailů, nebo dalších kanálů, které mohou podpořit retenci Vašich zákazníků. Jedná se o druhý termín stejného semináře jako ve dne 21. 2. 2019.

Přednášející: Petr Cikán, Martin Halama

Fotky z akce
7. březen
10:00 - 14:00
Affiliate pro e-shopy Affiliate pro e-shopy

Affiliate pro e-shopy

(Již proběhlo)

Školení je určeno majitelům e-shopů, či marketingovým specialistům, kteří uvažují o spuštění provizního programu a nevědí jak, či chtějí vědět, zda se jim to vyplatí. Jedná se o stejný seminář jako 3. října 2018.

Přednášející: Mário Roženský

Fotky z akce