Kalendář akcí

23. duben
10:00 - 14:00
Jak si ohlídat PPC agenturu/freelancera - DRUHÝ TERMÍN Jak si ohlídat PPC agenturu/freelancera - DRUHÝ TERMÍN

Jak si ohlídat PPC agenturu/freelancera - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

PPC jsou pro většinu eshopů jeden z hlavních akvizičních kanálů. Jsou ale složité a ne každý se v nich detailně orientuje. Na workshopu si ukážeme jak si "ohlídat" externí agenturu, nebo freelancera. Jak zjistit že se na kampaních pracuje. Jak dosáhnout toho, aby kampaně rostly a prosperovaly. Jak si nastavit pravidla pro správu kampaní. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 16. 4. 2019

Přednášející: Karel Rujzl

Fotky z akce
16. duben
10:00 - 14:00
Jak si ohlídat PPC agenturu/freelancera Jak si ohlídat PPC agenturu/freelancera

Jak si ohlídat PPC agenturu/freelancera

(Již proběhlo)

PPC jsou pro většinu eshopů jeden z hlavních akvizičních kanálů. Jsou ale složité a ne každý se v nich detailně orientuje. Na workshopu si ukážeme jak si "ohlídat" externí agenturu, nebo freelancera. Jak zjistit že se na kampaních pracuje. Jak dosáhnout toho, aby kampaně rostly a prosperovaly. Jak si nastavit pravidla pro správu kampaní. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 23. 4. 2019

Přednášející: Karel Rujzl

Video z akce
15. duben
11:00 - 13:00
Nejčastější chyby v e-shopech z pohledu ČOI a dTest Nejčastější chyby v e-shopech z pohledu ČOI a dTest

Nejčastější chyby v e-shopech z pohledu ČOI a dTest

(Již proběhlo)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) své členy dlouhodobě průběžně vzdělává v legislativní oblasti a snaží se reagovat vždy včas na aktuální změny i nové právní výklady. Jaký má ale pohled na plnění povinností e-shopů Česká obchodní inspekce (ČOI) a kde nachází nejčastější nedostatky? A s jakými praktickými problémy se na straně spotřebitelů setkává sdružení dTest? Tomu se budeme věnovat v průběhu jedinečné akce, která je otevřená pro všechny členy APEK bez omezení registrovaných účastníků.

Video z akce
11. duben
10:00 - 14:00
Workshop: Nejčastější chyby v e-shopech - TŘETÍ TERMÍN Workshop: Nejčastější chyby v e-shopech - TŘETÍ TERMÍN

Workshop: Nejčastější chyby v e-shopech - TŘETÍ TERMÍN

(Již proběhlo)

Pro velký zájem členů o workshop "Nejčastější chyby v e-shopech" s Lukášem Tylem jsme připravili TŘETÍ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 31. října 2018 a 5. února 2019, nikoli navazující.

Přednášející: Lukáš Tyl

Fotky z akce
8. duben
10:00 - 17:00
Školení péče o zákazníky - DRUHÝ TERMÍN Školení péče o zákazníky - DRUHÝ TERMÍN

Školení péče o zákazníky - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Velmi praktické školení zaměřené na nastavení zákaznické péče. Vhodné pro manažery, majitele e-shopů, malých a středních firem, či pracovníky na podpoře. Odnesete si praktické znalosti, jak nastavit efektivní a funkční zákaznickou podporu, kterou budou vaši zákazníci milovat. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 2. 4. 2019.

Přednášející: Mário Roženský

Fotky z akce
4. duben
10:00 - 14:00
Jak využít blogery, abyste získali co nejvíc? - DRUHÝ TERMÍN Jak využít blogery, abyste získali co nejvíc? - DRUHÝ TERMÍN

Jak využít blogery, abyste získali co nejvíc? - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Školení Jak spolupracovat s blogery je určené pro všechny, kdo se chtějí dozvědět, jak svůj e-shop zviditelnit díky blogerům. Řekneme vám, kde blogery hledat, jak s nimi komunikovat a co od spolupráce očekávat. Vše prakticky a s ohledem na váš konkrétní e-shop a vaši cílovou skupinu. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 26. 3. 2019.

Přednášející: Adam Ježek

Fotky z akce
2. duben
10:00 - 17:00
Školení péče o zákazníky Školení péče o zákazníky

Školení péče o zákazníky

(Již proběhlo)

Velmi praktické školení zaměřené na nastavení zákaznické péče. Vhodné pro manažery, majitele e-shopů, malých a středních firem, či pracovníky na podpoře. Odnesete si praktické znalosti, jak nastavit efektivní a funkční zákaznickou podporu, kterou budou vaši zákazníci milovat. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 8. 4. 2019.

Přednášející: Mário Roženský

Video z akce
28. březen
10:00 - 14:00
Projektové řízení e-shopů - DRUHÝ TERMÍN Projektové řízení e-shopů - DRUHÝ TERMÍN

Projektové řízení e-shopů - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Projektové řízení - místo, kde vzniká hromada problémů, které stojí spoustu peněz a úsilí. Proto je potřeba se na něj více zaměřit, aby váš tým dokázal pracovat co nejvíce efektivně a abyste si dokázali práci co nejvíce šetřit a automatizovat. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 18. 3. 2019.

Přednášející: Jan Kvasnička

Fotky z akce
26. březen
10:00 - 14:00
Jak využít blogery a jak s nimi pracovat, abyste získali co nejvíc? Jak využít blogery a jak s nimi pracovat, abyste získali co nejvíc?

Jak využít blogery a jak s nimi pracovat, abyste získali co nejvíc?

(Již proběhlo)

Školení Jak spolupracovat s blogery je určené pro všechny, kdo se chtějí dozvědět, jak svůj e-shop zviditelnit díky blogerům. Řekneme vám, kde blogery hledat, jak s nimi komunikovat a co od spolupráce očekávat. Vše prakticky a s ohledem na váš konkrétní e-shop a vaši cílovou skupinu. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 4. 4. 2019.

Přednášející: Adam Ježek

Video z akce