Kalendář akcí

21. leden
10:00 - 14:00
Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky

Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky

(Již proběhlo)

Každý e-shop řeší spousty úkolů. Popisky produktů, marketingové kampaně, vývoj e-shopu, účetnictví, obsah na blog, offline akce. Do toho je potřeba komunikovat se spoustou dodavatelů, externisty, brigádníky. Jak se s tím vším efektivně vypořádat? Jak na efektivní spolupráci v týmu? Jak dotahovat úkoly, chytře a snadno?

Přednášející: Karel Dytrych

Video z akce
14. leden
10:00 - 14:00
Jak nastartovat Amazon 2020 Jak nastartovat Amazon 2020

Jak nastartovat Amazon 2020

(Již proběhlo)

Začátek nového roku - ideální šance podívat se na nové příležitosti a nové kanály, kde prodávat své produkty. Ve světe globálních marketplaces je Amazon těžkou váhou. Že se trend tržišť dostává i k nám dokládá chování těch největších hráčů. Mall i Alza se pomalu transformují v tržiště, každý jinak, každý po svém. Termín "selling on amazon" vám na YouTube nalezne tisíce profesionálně zpracovaných videí s miliony views. Google nalezne více než 0,5 mld odkazů. Na samotném Amazonu najdete 20 000 produktů při vyhledání "selling on amazon ". Publikace na toto téma mají měsíčně stovky prodejů. Jak je možné, že většina prodejců skončí u registrace a nikdy nic neprodá? Podíváme se pro koho Amazon je a kdo by se mu měl obloukem vyhnout z pohledu EXPANDO, přes které minulý rok přišlo českým a slovenským prodejcům čtvrt milionu objednávek. Zkrátka budete odcházet s jasným přehledem jak Amazon funguje a zda je to kanál pro Vás.

Přednášející: David Cikánek

Video z akce
27. listopad
10:00 - 14:00
Značka není jen logo - DRUHÝ TERMÍN Značka není jen logo - DRUHÝ TERMÍN

Značka není jen logo - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Na brandu musíte pracovat po celou dobu podnikání. Spojení „budování značky“ často evokuje, že je potřeba se o něj postarat jen na začátku podnikání. To ale není tak úplně pravda. Je to nikdy nekončící práce, která ale nese ovoce. Pojďte si vytvořit plán, jak mít svou značku stále na očích a neodchýlit se od ní při žádném rozhodnutí. Naučil jsem se na značku nahlížet jako na vztah. Vztah mezi značkou a jejími zákazníky. Pokud ji začnete takto brát, najednou budování značky nebude nic nepřirozeného, jednorázového a neužitečného. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 14. 11. 2019.

Přednášející: Pavel Cahlík

Fotky z akce
14. listopad
10:00 - 14:00
Značka není jen logo Značka není jen logo

Značka není jen logo

(Již proběhlo)

Na brandu musíte pracovat po celou dobu podnikání. Spojení „budování značky“ často evokuje, že je potřeba se o něj postarat jen na začátku podnikání. To ale není tak úplně pravda. Je to nikdy nekončící práce, která ale nese ovoce. Pojďte si vytvořit plán, jak mít svou značku stále na očích a neodchýlit se od ní při žádném rozhodnutí. Naučil jsem se na značku nahlížet jako na vztah. Vztah mezi značkou a jejími zákazníky. Pokud ji začnete takto brát, najednou budování značky nebude nic nepřirozeného, jednorázového a neužitečného. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 27. 11. 2019.

Přednášející: Pavel Cahlík

Video z akce
6. listopad
10:00 - 14:00
Finanční řízení e-shopu - DRUHÝ TERMÍN Finanční řízení e-shopu - DRUHÝ TERMÍN

Finanční řízení e-shopu - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Michal Koubek pomáhá malým i větším e-shopům s finančním řízením, kterému se věnuje posledních 15 let. Podílel se na řízení řady firem z mnoha oblastí, pomáhal jim s tvorbou business plánu, financováním zásob, získáváním bankovních úvěrů, oslovováním investora nebo s řešením velkých finančních krizí. Současně se podílel i na prodeji, nákupu či založení nových společností. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 30. 10. 2019.

Přednášející: Michal Koubek

Fotky z akce
30. říjen
10:00 - 14:00
Finanční řízení e-shopu Finanční řízení e-shopu

Finanční řízení e-shopu

(Již proběhlo)

Michal Koubek pomáhá malým i větším e-shopům s finančním řízením, kterému se věnuje posledních 15 let. Podílel se na řízení řady firem z mnoha oblastí, pomáhal jim s tvorbou business plánu, financováním zásob, získáváním bankovních úvěrů, oslovováním investora nebo s řešením velkých finančních krizí. Současně se podílel i na prodeji, nákupu či založení nových společností. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 6. 11. 2019.

Přednášející: Michal Koubek

Video z akce
23. říjen
10:00 - 14:00
Obsah, který prodává - od plánů po realizaci - TŘETÍ TERMÍN Obsah, který prodává - od plánů po realizaci - TŘETÍ TERMÍN

Obsah, který prodává - od plánů po realizaci - TŘETÍ TERMÍN

(Již proběhlo)

Pro velký zájem členů o seminář "Obsah, který prodává - od plánů po realizaci" se Zuzanou Dobšíčkovou jsme připravili TŘETÍ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 3. října 2019 a 10. října 2019, nikoli navazující.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

Fotky z akce
16. říjen
10:00 - 14:00
Implementace a provoz nového e-commerce řešení na míru - praktické rady Implementace a provoz nového e-commerce řešení na míru - praktické rady

Implementace a provoz nového e-commerce řešení na míru - praktické rady

(Již proběhlo)

Dostali jste se do fáze, kdy je pro váš další rozvoj nezbytné e-commerce řešení na míru. Pro každý e-shop je tento přechod kritickým okamžikem, kdy mohou hodně získat, ale také hodně ztratit. Jak pracovat s dodavatelem nového e-shopu na míru tak, aby pro vás bylo nové řešení skutečným přínosem? Na základě 16 let zkušeností se stavbou řešení na míru poradíme, co si u vašeho dodavatele ale i uvnitř vaší společnosti pohlídat, aby realizace, spuštění i provoz dopadly úspěšně.

Přednášející: Lukáš Havlásek

Video z akce
10. říjen
10:00 - 14:00
Obsah, který prodává - od plánů po realizaci - DRUHÝ TERMÍN Obsah, který prodává - od plánů po realizaci - DRUHÝ TERMÍN

Obsah, který prodává - od plánů po realizaci - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Každý z nás někdy zaslechl marketingové rčení "Obsah je král". Ale víte proč? Napadá vás, jak s tímto doporučením efektivně pracovat právě ve vaší marketingové strategii? A kolik to vlastně stojí? Během školení si vysvětlíme, jakou roli by měl obsahový marketing hrát ve strategii eshopu. Zaměříme se především na celý proces jeho tvorby – od prvotního nápadu po realizaci. Probereme jak samotnou produkční stránku, tak řízení týmu a jednotlivé kompetence. Až budete odcházet, budete mít jasno v tom, jestli obsah vládne i vám. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 3. 10. 2019.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

Fotky z akce