Kalendář akcí

6. únor
10:00 - 14:00
Přibrání investora do podnikání - jak jej posílit a zároveň o něj nepřijít Přibrání investora do podnikání - jak jej posílit a zároveň o něj nepřijít

Přibrání investora do podnikání - jak jej posílit a zároveň o něj nepřijít

(Již proběhlo)

Školení je určeno především majitelům e-shopů, ať už těm, kteří hodlají učinit investici nebo těm, kteří zamýšlí investici přijmout. Školení je dále určeno vrcholovému managementu (včetně HR) pro lepší orientaci v právním nastavení odměňování klíčových spolupracovníků a nastavení orgánů obchodních společností.

Přednášející: Jaroslav Baier, Ondřej Preuss

Video z akce
5. únor
10:00 - 14:00
Obsahový marketing pod lupou Obsahový marketing pod lupou

Obsahový marketing pod lupou

(Již proběhlo)

Volání po praktickém školení byla vyslyšena. Připravili jsme pro vás nový koncept školení založeného na analýzách. Zuzana Dobšíčková se podívá blíže na způsoby, kterými vaše e-shopy využívají obsahový marketing. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 12. 2. 2020.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

Fotky z akce
29. leden
11:00 - 14:00
EU Day - expanze do Maďarska EU Day - expanze do Maďarska

EU Day - expanze do Maďarska

(Již proběhlo)

Plánujete expanzi do zahraničí? Chystáte se prodávat do Maďarska? Pak byste neměli propásnout lednový APEK EU Day, který pro naše členy připravujeme. Podrobnosti průběžně doplňujeme!

Video z akce
23. leden
10:00 - 14:00
Právní úskalí spolupráce s influencery Právní úskalí spolupráce s influencery

Právní úskalí spolupráce s influencery

(Již proběhlo)

Seminář je vhodný pro všechny podnikatele, kteří v rámci svého marketingu používají influencery; marketéry (ať už ty, co sestavují marketingovou strategii, nebo správce sociálních sítí); marketingové agentury; případně influencery samotné.

Přednášející: Petra Dolejšová

Video z akce
21. leden
10:00 - 14:00
Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky

Jak na delegování, procesy a automatizaci práce prakticky

(Již proběhlo)

Každý e-shop řeší spousty úkolů. Popisky produktů, marketingové kampaně, vývoj e-shopu, účetnictví, obsah na blog, offline akce. Do toho je potřeba komunikovat se spoustou dodavatelů, externisty, brigádníky. Jak se s tím vším efektivně vypořádat? Jak na efektivní spolupráci v týmu? Jak dotahovat úkoly, chytře a snadno?

Přednášející: Karel Dytrych

Video z akce
14. leden
10:00 - 14:00
Jak nastartovat Amazon 2020 Jak nastartovat Amazon 2020

Jak nastartovat Amazon 2020

(Již proběhlo)

Začátek nového roku - ideální šance podívat se na nové příležitosti a nové kanály, kde prodávat své produkty. Ve světe globálních marketplaces je Amazon těžkou váhou. Že se trend tržišť dostává i k nám dokládá chování těch největších hráčů. Mall i Alza se pomalu transformují v tržiště, každý jinak, každý po svém. Termín "selling on amazon" vám na YouTube nalezne tisíce profesionálně zpracovaných videí s miliony views. Google nalezne více než 0,5 mld odkazů. Na samotném Amazonu najdete 20 000 produktů při vyhledání "selling on amazon ". Publikace na toto téma mají měsíčně stovky prodejů. Jak je možné, že většina prodejců skončí u registrace a nikdy nic neprodá? Podíváme se pro koho Amazon je a kdo by se mu měl obloukem vyhnout z pohledu EXPANDO, přes které minulý rok přišlo českým a slovenským prodejcům čtvrt milionu objednávek. Zkrátka budete odcházet s jasným přehledem jak Amazon funguje a zda je to kanál pro Vás.

Přednášející: David Cikánek

Video z akce
27. listopad
10:00 - 14:00
Značka není jen logo - DRUHÝ TERMÍN Značka není jen logo - DRUHÝ TERMÍN

Značka není jen logo - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Na brandu musíte pracovat po celou dobu podnikání. Spojení „budování značky“ často evokuje, že je potřeba se o něj postarat jen na začátku podnikání. To ale není tak úplně pravda. Je to nikdy nekončící práce, která ale nese ovoce. Pojďte si vytvořit plán, jak mít svou značku stále na očích a neodchýlit se od ní při žádném rozhodnutí. Naučil jsem se na značku nahlížet jako na vztah. Vztah mezi značkou a jejími zákazníky. Pokud ji začnete takto brát, najednou budování značky nebude nic nepřirozeného, jednorázového a neužitečného. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 14. 11. 2019.

Přednášející: Pavel Cahlík

Fotky z akce
14. listopad
10:00 - 14:00
Značka není jen logo Značka není jen logo

Značka není jen logo

(Již proběhlo)

Na brandu musíte pracovat po celou dobu podnikání. Spojení „budování značky“ často evokuje, že je potřeba se o něj postarat jen na začátku podnikání. To ale není tak úplně pravda. Je to nikdy nekončící práce, která ale nese ovoce. Pojďte si vytvořit plán, jak mít svou značku stále na očích a neodchýlit se od ní při žádném rozhodnutí. Naučil jsem se na značku nahlížet jako na vztah. Vztah mezi značkou a jejími zákazníky. Pokud ji začnete takto brát, najednou budování značky nebude nic nepřirozeného, jednorázového a neužitečného. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 27. 11. 2019.

Přednášející: Pavel Cahlík

Video z akce
6. listopad
10:00 - 14:00
Finanční řízení e-shopu - DRUHÝ TERMÍN Finanční řízení e-shopu - DRUHÝ TERMÍN

Finanční řízení e-shopu - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Michal Koubek pomáhá malým i větším e-shopům s finančním řízením, kterému se věnuje posledních 15 let. Podílel se na řízení řady firem z mnoha oblastí, pomáhal jim s tvorbou business plánu, financováním zásob, získáváním bankovních úvěrů, oslovováním investora nebo s řešením velkých finančních krizí. Současně se podílel i na prodeji, nákupu či založení nových společností. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 30. 10. 2019.

Přednášející: Michal Koubek

Fotky z akce