Kalendář akcí

1. únor
10:00 - 12:00
WEBINÁŘ: Příležitost nebo hrozba? O marketplace s prodejci na MALL Partner WEBINÁŘ: Příležitost nebo hrozba? O marketplace s prodejci na MALL Partner

WEBINÁŘ: Příležitost nebo hrozba? O marketplace s prodejci na MALL Partner

(Již proběhlo)

Prodej prostřednictvím marketplaces je už i v České republice na vzestupu. Proto jsme pro členy APEK připravili další webinář, ve kterém se zaměříme na prodej na on-line tržišti MALL Partner. Nepřímo tak navážeme na lednovou přednášku o možnostech prodeje na Amazonu a Alze. Webinářem členy provede Kateřina Peštuková, jež má v MALLu rozvoj marketplacu na starosti, a vystoupí rovněž konkrétní partneři, kteří se s účastníky podělí o své dosavadní zkušenosti. Spolu s Kateřinou vystoupí Barbora Vršecká, ředitelka e-shopu Kávanacesty.cz, a Petr Vokroj, Head of Buying and Merchandising, ze společnosti Marks & Spencer. Kateřina promluví o tom, pro koho je tržiště vhodné, jak na MALLu začít prodávat, jak na něm uspět i třeba jak díky programu MALL Partner snadno expandovat do zahraničí. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Kateřina Peštuková

Video z akce
27. leden
10:00 - 13:00
WEBINÁŘ: Jak (s)právně tvořit a chránit značku WEBINÁŘ: Jak (s)právně tvořit a chránit značku

WEBINÁŘ: Jak (s)právně tvořit a chránit značku

(Již proběhlo)

Vaše značka je jedna z důležitých investic vašeho podnikání. Umíte s ní ale pracovat tak, aby její hodnota rostla? Víte, jak si ji ochránit před konkurencí? Jak přemýšlet nad její tvorbou a co by vám nemělo chybět ve vaší brandové strategii? Kdy se vyplatí registrace ochranné známky a jak na ni? Mrkneme se na to prakticky a bez paragrafů, způsobem, který vás bude bavit. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Petra Dolejšová

Video z akce
18. leden
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Prodej na online marketplaces AMAZON a ALZA WEBINÁŘ: Prodej na online marketplaces AMAZON a ALZA

WEBINÁŘ: Prodej na online marketplaces AMAZON a ALZA

(Již proběhlo)

Úplně poprvé přicházíme s webinářem o prodeji na největším českém eshopu ALZA.cz a největším svétovém tržišti AMAZON. Webinářem vás provedou David Cikánek, za EXPANDO GLOBAL, kteří sami úspěšně prodávají na Amazonu a pomáhají s prodejem skoro 200 dalším prodejcům na Amazonu a Jan Pípal, za ALZA DROPSHIPMENT, který úplně poprvé odkryje veřejně něco z kuchyně jedničky českého internetu a ukáže, které partnery si vybírají a jak to vůbec funguje. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: David Cikánek, Jan Pípal

Video z akce
27. listopad
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Koupě a prodej společnosti - jak udělat právně správně WEBINÁŘ: Koupě a prodej společnosti - jak udělat právně správně

WEBINÁŘ: Koupě a prodej společnosti - jak udělat právně správně

(Již proběhlo)

Koupě a prodej společnosti podnikající v e-commerce - jak to udělat právně správně a rovnou neprodělat? Školení je určeno primárně majitelům společností podnikajících v e-commerce, partnerům investičních skupin a jejich top managementu, kteří rozhodují a řídí akvizice / divestice jiných společností. Školení bude rovněž zajímat finanční ředitele, finanční analytiky a M&A poradce. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jaroslav Baier

Video z akce
25. listopad
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Které e-shopové řešení má nejlepší SEO? WEBINÁŘ: Které e-shopové řešení má nejlepší SEO?

WEBINÁŘ: Které e-shopové řešení má nejlepší SEO?

(Již proběhlo)

Pavel Ungr otestoval 5 nejoblíbenějších balíčkových e-shopových platforem a zkoumal jejich SEO řešení a nyní vám chce ukázat výsledek. Jsou balíčková řešení vhodná pro SEO? Která nejvíce a jakým chybám se při výběru vyvarovat? A co je v SEO u e-shopových platforem nejdůležitější? To vše odhalí na tomto školení. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
20. listopad
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Tajemná generace X, Y, Z aneb Jak pochopit mileniály WEBINÁŘ: Tajemná generace X, Y, Z aneb Jak pochopit mileniály

WEBINÁŘ: Tajemná generace X, Y, Z aneb Jak pochopit mileniály

(Již proběhlo)

Žijeme déle. To je důvodem, proč společně fungují a pracují zástupci různých generací. V zaměstnání se dokonce setkávají až 4 generace. Vyrůstaly v odlišné době, proto jsou i jejich charakteristické znaky odlišné. Generace mileniálů (narozena 1981 – 1996) je již plnohodnotně ve firmách zastoupena. Tzv. „staromileniálové“ mají už 40 let, „mladomileniálové“ cca 25 až 30 let. Co je pro ně společné, jaké jsou rozdíly a co je pro jednotlivé generace typické? Jak zlepšit jejich vzájemné fungování? Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Patrik Tóth

Video z akce
16. listopad
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Úvod do Google Tag Manageru 2020 - DRUHÝ TERMÍN WEBINÁŘ: Úvod do Google Tag Manageru 2020 - DRUHÝ TERMÍN

WEBINÁŘ: Úvod do Google Tag Manageru 2020 - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Seminář vhodný pro úplné začátečníky. Školením vás provede André Heller, držitel titulu Google Partners Trainer. Na semináři se dozvíte hlavní výhody a nevýhody nástroje, naučíte se základní work-flow a best-practices, vhodné pro reálnou práci. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskutečnil 23. 9. 2020. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: André Heller

Fotky z akce
4. listopad
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Dodavatelsko-odběratelský řetězec a základy logistiky II. WEBINÁŘ: Dodavatelsko-odběratelský řetězec a základy logistiky II.

WEBINÁŘ: Dodavatelsko-odběratelský řetězec a základy logistiky II.

(Již proběhlo)

Doba, kdy e-shopy a jakékoliv další webové služby byly svojí podstatou jedinečné, je už pryč. Ekonomický vývoj ale vždycky potvrzuje Darwinovu legendární myšlenku: nepřežijí ani ti nejmoudřejší, ani nejsilnější, ale ti, kteří se dokážou nejlépe přizpůsobit. Není důvod si myslet, že situace v on-line světě bude jiná, jak v jiných odvětvích. Nebude. Odlišné budou jenom nástroje, které u snahy „optimalizovat, zlepšovat a rozvíjet“ budeme využívat. Dodavatelsko – odběratelské řetězce jsou pro e-commerce kritická a jejich správné nastavení pomáhá zvyšovat spokojenost zákazníka (externího i interního), redukovat náklady a hlavně rozšiřovat business. Protože e-commerce není jenom o logistice, je to o každém článku, procesu, systému, který se mezi zákazníkem a dodavatelem nachází. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Karol Horváth

Video z akce
21. říjen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Jak úspěšně doručit nový e-shop na míru? WEBINÁŘ: Jak úspěšně doručit nový e-shop na míru?

WEBINÁŘ: Jak úspěšně doručit nový e-shop na míru?

(Již proběhlo)

Jak úspěšně doručit nový e-shop na míru (z pohledu nákladů, termínu a rozsahu), aby vám přinesl skutečnou hodnotu? Tipy od výběru dodavatele až po samotné spuštění. 83 % IT projektů končí neúspěchem. Co dělat pro to, aby stavba vašeho dalšího e-commerce řešení na míru patřila do úspěšné menšiny? Na základě 17 let zkušeností se stavbou řešení na míru poradíme, co si u vašeho dodavatele ale i uvnitř vaší společnosti pohlídat, aby realizace, spuštění i provoz dopadly úspěšně - tedy aby se váš e-shop rozvíjel v požadovaném rozsahu, včas a za dodržení rozpočtu. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Matěj Kapošváry, Vašek Macíček

Video z akce