Kalendář akcí

5. březen
10:00 - 17:00
Školení péče o zákazníky - DRUHÝ TERMÍN Školení péče o zákazníky - DRUHÝ TERMÍN

Školení péče o zákazníky - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Velmi praktické školení zaměřené na nastavení zákaznické péče. Vhodné pro manažery, majitele e-shopů, malých a středních firem, či pracovníky na podpoře. Odnesete si praktické znalosti, jak nastavit efektivní a funkční zákaznickou podporu, kterou budou vaši zákazníci milovat. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 26. 2. 2020.

Přednášející: Mário Roženský

Fotky z akce
4. březen
11:00 - 14:00
E-commerce na sociálních sítích E-commerce na sociálních sítích

E-commerce na sociálních sítích

(Již proběhlo)

Správný přístup a působení na sociálních sítích může mít pro internetový obchod zásadní přínos. Jak ale zvolit správnou strategii a jakým chybám se vyhnout? Pokud hledáte pro své podnikání inspiraci, pak je další z akcí typu APEK Event+ připravena právě pro vás! Ve středu 4. března 2020 se s vámi o své zkušenosti podělí zástupci e-shopů a specialisté na marketing. Máte tak jedinečnou příležitost získat praktické informace, které vám pomůžou v dalším rozvoji vašeho byznysu. Na APEK Event+ můžete registrovat zástupce vaší společnosti bez omezení!

Video z akce
27. únor
10:00 - 14:00
Jak vyzrát na platby v e-commerce? Jak vyzrát na platby v e-commerce?

Jak vyzrát na platby v e-commerce?

(Již proběhlo)

Workshop zaměřený na platby v e-commerce a vše kolem nich. Povíme si více o tom, jaké jsou obecné platební trendy v e-commerce doma i v zahraničí, uděláme si rychlý přehled jednotlivých platebních metod a probereme jejich výhody a nevýhody. Podíváme se na vývoj těchto metod v posledních letech a řekneme si, jak by se měly vyvíjet do budoucna. Srovnáme si pohledy provozovatelů e-shopů a zákazníků a na závěr si shrneme, co z toho plyne pro každého z vás. Půjde tedy o ucelený přehled, který by měl každému pomoci zorientovat se v platbách na internetu.

Přednášející: Adam Kolesa, Tomáš Krásný, Jan Bruder

Video z akce
26. únor
10:00 - 17:00
Školení péče o zákazníky Školení péče o zákazníky

Školení péče o zákazníky

(Již proběhlo)

Velmi praktické školení zaměřené na nastavení zákaznické péče. Vhodné pro manažery, majitele e-shopů, malých a středních firem, či pracovníky na podpoře. Odnesete si praktické znalosti, jak nastavit efektivní a funkční zákaznickou podporu, kterou budou vaši zákazníci milovat. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 5. 3. 2020.

Přednášející: Mário Roženský

Video z akce
20. únor
10:00 - 14:00
DesignSystémy a StyleGuide pro snadnější vývoj a optimalizaci e-shopu DesignSystémy a StyleGuide pro snadnější vývoj a optimalizaci e-shopu

DesignSystémy a StyleGuide pro snadnější vývoj a optimalizaci e-shopu

(Již proběhlo)

Vývoj e-shopu je čím dál komplikovanější a je potřeba se naučit šetřit si čas, peníze a lépe pracovat s procesy. Velkou zásluhu na vyšší míře efektivity má zavedení StyleGuide pro vizuální komunikaci celého e-shopu a následně se naučit pracovat s DesignSystémem. Bohužel jejich použití ještě není standardem u všech našich vývojářů a to se snažím změnit. Díky jejich použití dokážeme ušetřit až 30% času a financí ve spolupráci s vývojářem, což už za to stojí!

Přednášející: Jan Kvasnička

Video z akce
19. únor
10:00 - 14:00
Jak prakticky uchopit zahraniční expanzi e-shopu Jak prakticky uchopit zahraniční expanzi e-shopu

Jak prakticky uchopit zahraniční expanzi e-shopu

(Již proběhlo)

Workshop je vhodný především pro e-shopaře, kteří doposud jen zvažovali, nebo právě začínají zahraniční expanzi. Na workshopu zazní praktické rady a ověřené postupy, které Tomáš a Expandeco úspěšně aplikovali na přibližně stovce e-commerce klientů v rámci expanze do 14 krajin Evropy.

Přednášející: Tomáš Vrtík

Video z akce
12. únor
10:00 - 14:00
Obsahový marketing pod lupou - DRUHÝ TERMÍN Obsahový marketing pod lupou - DRUHÝ TERMÍN

Obsahový marketing pod lupou - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Volání po praktickém školení byla vyslyšena. Připravili jsme pro vás nový koncept školení založeného na analýzách. Zuzana Dobšíčková se podívá blíže na způsoby, kterými vaše e-shopy využívají obsahový marketing. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 5. 2. 2020.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

Fotky z akce
10. únor
10:00 - 14:00
Marketingová analytika & BI - nalezení Svatého grálu ve vlastních datech Marketingová analytika & BI - nalezení Svatého grálu ve vlastních datech

Marketingová analytika & BI - nalezení Svatého grálu ve vlastních datech

(Již proběhlo)

Datová integrace a BI je dnes hodně skloňované téma v marketingu. Málokdo však dobře zná její možnosti a jak ji v praxi využít. Na školení si ukážeme, jak najít hodnotu v interních datech, jaké analýzy se vyplatí dělat, která KPI jsou neocenitelná pro řízení firmy. Dále jak pokročile pracovat s daty v marketingových nástrojích a zvýšit si tím obchodní přínos. Chcete znát, co se skrývá za pojmy segmentace, CLV, ETL, prediktivní analytika, behaviorální cílení a mnoho dalšího?

Přednášející: Jan Kadleček

Fotky z akce
6. únor
10:00 - 14:00
Přibrání investora do podnikání - jak jej posílit a zároveň o něj nepřijít Přibrání investora do podnikání - jak jej posílit a zároveň o něj nepřijít

Přibrání investora do podnikání - jak jej posílit a zároveň o něj nepřijít

(Již proběhlo)

Školení je určeno především majitelům e-shopů, ať už těm, kteří hodlají učinit investici nebo těm, kteří zamýšlí investici přijmout. Školení je dále určeno vrcholovému managementu (včetně HR) pro lepší orientaci v právním nastavení odměňování klíčových spolupracovníků a nastavení orgánů obchodních společností.

Přednášející: Jaroslav Baier, Ondřej Preuss

Video z akce