Kalendář akcí

30. květen
10:00 - 14:00
APEK Právní seminář - DRUHÝ TERMÍN APEK Právní seminář - DRUHÝ TERMÍN

APEK Právní seminář - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Splňuje můj e-shop všechny povinnosti, které z pohledu legislativy má? Co musím splnit směrem k zákazníkovi a na co mám naopak právo já? Opravdu musím vracet peníze za vrácené zboží? Jak správně informovat o reklamacích nebo ochraně osobních údajů? Nejen na tyto otázky dostanete odpovědi během tradičního právního semináře, který jsme pro členy připravili ve spolupráci s advokátní kanceláří Mašek, Kočí, Aujezdský. Během akce se dotkneme jak základních teoretických znalostí, které by měl provozovatel e-shopu znát, tak i praktické příklady, se kterými jsme se setkali během certifikace APEK – Certifikovaný obchod. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 23. 5. 2019

Přednášející: Josef Aujezdský

Fotky z akce
28. květen
10:00 - 14:00
SEO analýza konkurence - DRUHÝ TERMÍN SEO analýza konkurence - DRUHÝ TERMÍN

SEO analýza konkurence - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Kdo je s vámi ve výsledcích vyhledávání? Proč je Wikipedia vaše konkurence? Jak konkurenci předběhnout a sledovat? To vše se dozvíte na zbrusu novém školení Pavla Ungra. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 21. 5. 2019.

Přednášející: Pavel Ungr

Fotky z akce
23. květen
10:00 - 14:00
APEK Právní seminář APEK Právní seminář

APEK Právní seminář

(Již proběhlo)

Splňuje můj e-shop všechny povinnosti, které z pohledu legislativy má? Co musím splnit směrem k zákazníkovi a na co mám naopak právo já? Opravdu musím vracet peníze za vrácené zboží? Jak správně informovat o reklamacích nebo ochraně osobních údajů? Nejen na tyto otázky dostanete odpovědi během tradičního právního semináře, který jsme pro členy připravili ve spolupráci s advokátní kanceláří Mašek, Kočí, Aujezdský. Během akce se dotkneme jak základních teoretických znalostí, které by měl provozovatel e-shopu znát, tak i praktické příklady, se kterými jsme se setkali během certifikace APEK – Certifikovaný obchod. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 30. 5. 2019.

Přednášející: Josef Aujezdský

Fotky z akce
21. květen
10:00 - 14:00
SEO analýza konkurence SEO analýza konkurence

SEO analýza konkurence

(Již proběhlo)

Kdo je s vámi ve výsledcích vyhledávání? Proč je Wikipedia vaše konkurence? Jak konkurenci předběhnout a sledovat? To vše se dozvíte na zbrusu novém školení Pavla Ungra. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 28. 5. 2019.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
16. květen
10:00 - 14:00
Google Analytics pro pokročilé - DRUHÝ TERMÍN Google Analytics pro pokročilé - DRUHÝ TERMÍN

Google Analytics pro pokročilé - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Toto školení navazuje na základní školení Google Analytics. Budeme se věnovat některým dalším reportům na které v základním školení již nezbyl čas a několika pokročilejším nastavením nástroje. Podíváme se na nejčastější problémy při měření e-shopů a projdeme si základní přehled reportů ze sekce Enhanced Ecommerce, která je určená pro měření elektronických obchodů. Osvětlíme si proč v Google Ads a Google Analytics mohou být rozdílná čísla. Povíme si jak pracovat s analytikou v crosschannel světě a co jsou to atribuční modely. Ukážeme si jak a proč s nimi pracovat a jaký atribuční model používají Google Analytics. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 9. 5. 2019.

Přednášející: Tomáš Baxa

Fotky z akce
14. květen
10:00 - 14:00
EU Day Belgie/Vlámsko EU Day Belgie/Vlámsko

EU Day Belgie/Vlámsko

(Již proběhlo)

Zvažujete expanzi do zahraničí a chcete se dozvědět více o tom, jak funguje e-commerce trh v Belgii? Asociace pro elektronickou komerci ve spolupráci s vlámskou vládní agenturou Flanders Investment and Trade pro vás připravila EU Day, během kterého se budeme věnovat možnostem vstupu na belgický trh a nabídneme vám možnost zajímavého networkingu. Akci podpoří svou návštěvou také belgický velvyslanec v ČR, J.E.Grégoire Vardakis . Pro účast na akci není omezen počet účastníků za člena. Akce bude probíhat primárně v angličtině.

Video z akce
9. květen
10:00 - 14:00
Google Analytics pro pokročilé Google Analytics pro pokročilé

Google Analytics pro pokročilé

(Již proběhlo)

Toto školení navazuje na základní školení Google Analytics. Budeme se věnovat některým dalším reportům na které v základním školení již nezbyl čas a několika pokročilejším nastavením nástroje. Podíváme se na nejčastější problémy při měření e-shopů a projdeme si základní přehled reportů ze sekce Enhanced Ecommerce, která je určená pro měření elektronických obchodů. Osvětlíme si proč v Google Ads a Google Analytics mohou být rozdílná čísla. Povíme si jak pracovat s analytikou v crosschannel světě a co jsou to atribuční modely. Ukážeme si jak a proč s nimi pracovat a jaký atribuční model používají Google Analytics. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 16. 5. 2019.

Přednášející: Tomáš Baxa

Video z akce
7. květen
10:00 - 14:00
Workshop: Linkbuilding - DRUHÝ TERMÍN Workshop: Linkbuilding - DRUHÝ TERMÍN

Workshop: Linkbuilding - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Jak postavit schopný link buildingový plán? Spolu s přednášejícím Zdeňkem Dvořákem projdete, co si připravit předem a s jakou odkazovou taktikou to lze spojit. K tomu přidáte efektivní analýzu konkurence. A naučíte se, jak poznat web, z něhož odkaz opravdu chcete. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 2. 5. 2019.

Přednášející: Zdeněk Dvořák

Fotky z akce
2. květen
10:00 - 14:00
Workshop: Linkbuilding Workshop: Linkbuilding

Workshop: Linkbuilding

(Již proběhlo)

Jak postavit schopný link buildingový plán? Spolu s přednášejícím Zdeňkem Dvořákem projdete, co si připravit předem a s jakou odkazovou taktikou to lze spojit. K tomu přidáte efektivní analýzu konkurence. A naučíte se, jak poznat web, z něhož odkaz opravdu chcete. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 7. 5. 2019.

Přednášející: Zdeněk Dvořák

Video z akce