Kalendář akcí

6. duben
10:00 - 14:00

Úvod do Google Analytics 2020

Seminář vhodný pro úplné začátečníky. Školením vás povede Tomáš Baxa, držitel certifikátu Google Analytics Individual Qualification. Dozvíte se, co vám může systém nabídnout, jak jej správně nastavit, využívat a principy základních reportů. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 27. 4. 2020.

Přednášející: Tomáš Baxa

15. duben
10:00 - 14:00

Strategické plánování směřování e-shopu, vývoje, marketingu a rozvoje lidí

Znáte to. Každý den se mění plány, vstupují nám do toho velká i malá rozhodnutí, díky kterým se původní plány mění nebo úplně odsouvají. Jak ale v tomto prostředí zaručit správný vývoj e‑shopu? Jak dodržovat marketingové aktivity a všechny své plány, abychom věděli, kam směřujeme nebo a jak si to správně časově rozvrhnout? Jak se naučit dlouhodobě plánovat? Víte co se bude dít za 2 roky? Jak si optimalizovat celý tento proces a být jako e-shop co nejvíce efektivní? Podíváme se na praktické tipy jak dosáhnout co největší míry efektivity pro celý váš tým. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 29. 4. 2020.

Přednášející: Jan Kvasnička

17. duben
10:00 - 14:00

Workshop: Linkbuilding 2020

Jak postavit schopný link buildingový plán? Spolu s přednášejícím Zdeňkem Dvořákem projdete, co si připravit předem a s jakou odkazovou taktikou to lze spojit. K tomu přidáte efektivní analýzu konkurence. A naučíte se, jak poznat web, z něhož odkaz opravdu chcete.

Přednášející: Zdeněk Dvořák

20. duben
10:00 - 14:00

Google Data Studio pro začátečníky

Školení je určeno pro majitele eshopů a webů, kteří chtějí mít všechna marketingová data na jednom místě a také marketingové specialisty (PPC, SEO či social) pro zefektivnění klientského či interního reportingu.

Přednášející: Tomáš Hanáček

24. duben
10:00 - 14:00

Zpětné procesy v e-commerce

Kvalita vracení zboží má klíčový vliv na retenci zákazníka – zákazník s perfektně zvládnutou vratkou může v budoucnosti e-shopu přinést až o 350% vyšší obrat. Ukážeme si, co zákazníci očekávají, jak jsou na tom další hráči na trhu a jak nastavit svůj zpětný proces perfektně. Vysvětlíme si, jak správně zvládnout komunikaci, logistiku, automatizaci, měření i prodej alternativy. Seminář je vhodný e-shopy prodávající fyzické zboží, které lze vracet. Jedná se o stejný seminář jako v roce 2019.

Přednášející: Petr Boroš

27. duben
10:00 - 14:00

Úvod do Google Analytics 2020 - DRUHÝ TERMÍN

Seminář vhodný pro úplné začátečníky. Školením vás povede Tomáš Baxa, držitel certifikátu Google Analytics Individual Qualification. Dozvíte se, co vám může systém nabídnout, jak jej správně nastavit, využívat a principy základních reportů. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 6. 4. 2020.

Přednášející: Tomáš Baxa

29. duben
10:00 - 14:00

Strategické plánování směřování e-shopu, vývoje, marketingu - DRUHÝ termín

Znáte to. Každý den se mění plány, vstupují nám do toho velká i malá rozhodnutí, díky kterým se původní plány mění nebo úplně odsouvají. Jak ale v tomto prostředí zaručit správný vývoj e‑shopu? Jak dodržovat marketingové aktivity a všechny své plány, abychom věděli, kam směřujeme nebo a jak si to správně časově rozvrhnout? Jak se naučit dlouhodobě plánovat? Víte co se bude dít za 2 roky? Jak si optimalizovat celý tento proces a být jako e-shop co nejvíce efektivní? Podíváme se na praktické tipy jak dosáhnout co největší míry efektivity pro celý váš tým. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 15. 4. 2020.

Přednášející: Jan Kvasnička

4. květen
10:00 - 14:00

SEO analýza konkurence 2020

Kdo je s vámi ve výsledcích vyhledávání? Proč je Wikipedia vaše konkurence? Jak konkurenci předběhnout a sledovat? To vše se dozvíte na zbrusu novém školení Pavla Ungra. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 11. 5. 2020.

Přednášející: Pavel Ungr

11. květen
10:00 - 14:00

SEO analýza konkurence 2020 - DRUHÝ TERMÍN

Kdo je s vámi ve výsledcích vyhledávání? Proč je Wikipedia vaše konkurence? Jak konkurenci předběhnout a sledovat? To vše se dozvíte na zbrusu novém školení Pavla Ungra. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 4. 5. 2020.

Přednášející: Pavel Ungr