Kalendář akcí

25. červen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: DesignSystémy a StyleGuide pro snadnější vývoj a optimalizaci e-shopu

Vývoj e-shopu je čím dál komplikovanější a je potřeba se naučit šetřit si čas, peníze a lépe pracovat s procesy. Velkou zásluhu na vyšší míře efektivity má zavedení StyleGuide pro vizuální komunikaci celého e-shopu a následně se naučit pracovat s DesignSystémem. Bohužel jejich použití ještě není standardem a to se snažím změnit. Díky jejich použití dokážeme ušetřit až 30% času a financí, což už za to stojí! A to nejen při spolupráci s vývojářem. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jan Kvasnička

16. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Pixel, katalog a dynamická reklama WEBINÁŘ: Pixel, katalog a dynamická reklama

WEBINÁŘ: Pixel, katalog a dynamická reklama

(Již proběhlo)

V druhé části vás naučím vás ovládnout Facebook pixel a katalog. Bez toho se v Metě nikam nehnete. Jakmile se s nimi naučíte pracovat, ukážu vám, jak nastavit dynamické reklamy pro akvizici nebo remarketing. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Honza Bartoš

Fotky z akce
14. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou 2024 - DRUHÝ TERMÍN WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou 2024 - DRUHÝ TERMÍN

WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou 2024 - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Pro každoroční zájem jsme pro vás opět připravili koncept školení založeného na analýzách. Zuzana Dobšíčková se podívá blíže na způsoby, kterými vaše e-shopy využívají obsahový marketing. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 9. 4. 2024. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

Fotky z akce
9. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Základy Meta reklamy WEBINÁŘ: Základy Meta reklamy

WEBINÁŘ: Základy Meta reklamy

(Již proběhlo)

V úvodu padne trocha teorie o tom, jak může Meta váš e-shop vystřelit, ale obratem se pustíme do práce. Ukážu vám, jak správně nastavit Business Manager a společně vytvoříme vaši první reklamu. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Honza Bartoš

Fotky z akce
6. květen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Psychologické aspekty interpretace dat

(Již proběhlo)

Na školení vám ukážu psychologické principy ke kterým lidé sklouzávají při čtení informací a interpretaci dat. Ukážeme si jak tyto principy fungují při práci s reporty a jak silný vliv má vizuální podoba dat. Podíváme se i na to, jak se tyto principy uplatňují v běžném životě jako nástroj pro šíření dezinformací. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Helena Staňková

Fotky z akce
29. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Jak správně vybrat SEO dodavatele WEBINÁŘ: Jak správně vybrat SEO dodavatele

WEBINÁŘ: Jak správně vybrat SEO dodavatele

(Již proběhlo)

Špatný výběr dodavatele vašeho e-shopu může zbrdzdit váš projekt o 5 - 10 let. Jak to nepokazit z pohledu SEO vám ukážu na našem školení včetně praktického checklistu. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
25. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Zákaznický servis WEBINÁŘ: Zákaznický servis

WEBINÁŘ: Zákaznický servis

(Již proběhlo)

Jak zlepšit zákaznickou zkušenost e-shopu s kvalitní zákaznickou péčí? To vám prozradíme v tomto webináři určeném pro majitele e-shopů, malých a středních firem, manažery či pracovníky na podpoře. Odnesete si praktické tipy, jak nastavit zákaznický servis, který budou vaši zákazníci milovat a zároveň bude finančně udržitelný. Všechny postupy si prakticky ukážeme na modelovém příkladu e-shopu. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Juraj Harkabuzík

Video z akce
22. duben
10:00 - 13:00
WEBINÁŘ: Konkrétní využití AI nástrojů v SEO WEBINÁŘ: Konkrétní využití AI nástrojů v SEO

WEBINÁŘ: Konkrétní využití AI nástrojů v SEO

(Již proběhlo)

Děsí vás AI? Po tomto školení už nebude a nebo bude ještě víc. Tak jako tak si na vašem e-shopu ušetříte nebo transformujete práci na tu zábavnou. Vše, co se týká SEO a AI nástrojů a můžete na vašem e-shopu potřebovat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
17. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Praktické využití Looker Studia pro e-shopaře a PPC specialisty WEBINÁŘ: Praktické využití Looker Studia pro e-shopaře a PPC specialisty

WEBINÁŘ: Praktické využití Looker Studia pro e-shopaře a PPC specialisty

(Již proběhlo)

Webinář se Zuzanou Slepánkovou se zaměřuje na praktické využití Looker Studia pro efektivní sledování a optimalizaci výkonnosti online kampaní, což je klíčové pro zvýšení prodeje a zlepšení uživatelského zážitku. Naučte se nastavit si report v Looker studiu a jak správně interpretovat data a identifikovat další kroky. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Slepánková

Video z akce