Kalendář akcí

26. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: 10 pravidel pro úspěšné sociální sítě WEBINÁŘ: 10 pravidel pro úspěšné sociální sítě

WEBINÁŘ: 10 pravidel pro úspěšné sociální sítě

(Již proběhlo)

Ať už trávíte správou sociálních sítí každou minutu svého času, nebo je to pro vás stále jen okrajová disciplína, existuje několik aspektů, které rozhodnou, zda vaše úsilí bude vynaloženo úspěšně, nebo zbytečně. Podívejte se s námi na ně zblízka a posuňte svoje "socky" o několik levelů dál. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jakub Dresler, Jana Plháková

Video z akce
24. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: 3 fáze Facebook reklamy WEBINÁŘ: 3 fáze Facebook reklamy

WEBINÁŘ: 3 fáze Facebook reklamy

(Již proběhlo)

Honza vám ve 3 fázích ukáže, že zisková reklama nezačíná ani nekončí na Facebooku. Nebude vás učit klikat, ale ukáže vám, jak nad reklamou komplexně a strategicky přemýšlet, aby vydělávala peníze. Ať už utrácíte desítky tisíc, nebo milion Kč za měsíc. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Honza Bartoš

Video z akce
20. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Střet generací, jací jsou a jak jinak myslí generace XYZ WEBINÁŘ: Střet generací, jací jsou a jak jinak myslí generace XYZ

WEBINÁŘ: Střet generací, jací jsou a jak jinak myslí generace XYZ

(Již proběhlo)

Webinář je určen pro všechny, kteří se ve své praxi setkávají s různymi generacemi, jejich požadavky a přístupy, různou motivací. Společně s lektorem se budete snažit porozumět odlišnosti myšlení různých generací a najít vhodný způsob komunikace s nimi. Dozvíte se, v čem se generace X Y Z liší, co ovlivňuje jejich rozhodování, jak na ně jako na zákazníky, kolegy a spolupracovníky, jak jim šéfovat. Dostanete pár tipů na to, čím si je získáme, čím znepřátelíme a jak pracovat týmově ve skupině namíchané z lidí různých generací. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jaroslav Dvořák

Video z akce
17. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Technické SEO jako základ úspěchu ve vyhledávačích WEBINÁŘ: Technické SEO jako základ úspěchu ve vyhledávačích

WEBINÁŘ: Technické SEO jako základ úspěchu ve vyhledávačích

(Již proběhlo)

Perfektní obsah ani odkazy nemusí stačit! Technické SEO musí být v pořádku, jinak se váš skvělý web nedostane do vyhledávačů. Přijďte se naučit jak na to, nebo pošlete vašeho vývojáře! Dozvíte se seznam věcí, které mohou ovlivnit úspěch webu v hledání v Google a Seznam.cz. Vysvětlím vám proč a jak je zapracovat a otestovat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
11. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Práce s daty a právní novinky posledních dnů WEBINÁŘ: Práce s daty a právní novinky posledních dnů

WEBINÁŘ: Práce s daty a právní novinky posledních dnů

(Již proběhlo)

Data jsou novodobé zlato. Často ho ale kutáme tak ledabyle, že ztrácí svou hodnotu – marketingovou i faktickou. Pojďme se mrknout na to, jak data sbírat, aby rostla hodnota vaší firmy, jak data využít i v rámci vašich dalších projektů, co si připravit za dokumenty v případě prodeje firmy, jaké jsou novinky v oblasti marketingové legislativy pro letošní rok a jak se s nimi s elegancí vypořádat. Prakticky, s lehkostí a způsobem, který vás bude bavit. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Petra Dolejšová

Video z akce
10. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Zpětné procesy v e-commerce 2022 WEBINÁŘ: Zpětné procesy v e-commerce 2022

WEBINÁŘ: Zpětné procesy v e-commerce 2022

(Již proběhlo)

Kvalita vracení zboží má klíčový vliv na retenci zákazníka – zákazník s perfektně zvládnutou vratkou může v budoucnosti e-shopu přinést až o 350% vyšší obrat. Ukážeme si, co zákazníci očekávají, jak jsou na tom další hráči na trhu a jak nastavit svůj zpětný proces perfektně. Vysvětlíme si, jak správně zvládnout komunikaci, logistiku, automatizaci, měření i prodej alternativy. Webinář je vhodný pro e-shopy prodávající fyzické zboží, které lze vracet. Jedná se o nově aktualizovanou verzi webináře z předchozích let. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Petr Boroš

Video z akce
5. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou - DRUHÝ TERMÍN WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou - DRUHÝ TERMÍN

WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Volání po praktickém školení byla opět vyslyšena. Připravili jsme pro vás koncept školení založeného na analýzách. Zuzana Dobšíčková se podívá blíže na způsoby, kterými vaše e-shopy využívají obsahový marketing. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 28. 4. 2022. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

Fotky z akce
29. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Manažerské rozhodování WEBINÁŘ: Manažerské rozhodování

WEBINÁŘ: Manažerské rozhodování

(Již proběhlo)

Cílem webináře je ukázat účastníkům tipy a dobrou praxi v oblasti efektivního rozhodování, zejména: jaké jsou základní techniky rozhodování, jak odhadnout a eliminovat rizika spojené s rozhodováním a jak vlastně celý proces rozhodování funguje. Lektor vás provede etapami rozhodovacího procesu, bariérami v rozhodování a tím, jak v něm uplatnit analytický a tvořivý přístup. Na závěr se budete zabývat i tématem implementace rozhodnutí. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Martin Králík

Video z akce
28. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou

WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou

(Již proběhlo)

Volání po praktickém školení byla opět vyslyšena. Připravili jsme pro vás koncept školení založeného na analýzách. Zuzana Dobšíčková se podívá blíže na způsoby, kterými vaše e-shopy využívají obsahový marketing. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, druhý se uskuteční 5. 5. 2022. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

Fotky z akce