Kalendář akcí

25. říjen
10:00 - 12:00
WEBINÁŘ: Jak pracovat se slevovými kupóny v e-shopu WEBINÁŘ: Jak pracovat se slevovými kupóny v e-shopu

WEBINÁŘ: Jak pracovat se slevovými kupóny v e-shopu

(Již proběhlo)

Patříte mezi e-shopaře, kteří řeší pro své zákazníky slevy, akce nebo pracují se slevovými kupony? Potom je tento webinář s Jaroslavem Janíčkem přesně pro Vás. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jaroslav Janíček

Video z akce
17. říjen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Facebook reklama pro pokročilé 2023 WEBINÁŘ: Facebook reklama pro pokročilé 2023

WEBINÁŘ: Facebook reklama pro pokročilé 2023

(Již proběhlo)

Naklikat reklamu na Facebooku zvládne skoro každý. Uvědomit si souvislosti a zvolit správnou strategii, to už chce něco vědět. První pravidlo výkonnostní reklamy je, že musí vydělávat peníze. Další pravidla a postupy vás naučím na Kurzu pro pokročilé. Ukážeme si jak spustit dynamické reklamy, funkce pixelu a hlavně se naučíte jak nad reklamou správně přemýšlet. Přednáška je vhodná pro středně pokročilé a navazuje na jarní školení pro začátečníky, které můžete zhlédnout ze záznamu ve členské zóně. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři. Jedná se o aktualizovaný webinář jako proběhl 7. 4. 2022.

Přednášející: Honza Bartoš

Video z akce
11. říjen
10:00 - 14:00
SEMINÁŘ: Jak sloučit výkon a brand pro váš eshop/značku SEMINÁŘ: Jak sloučit výkon a brand pro váš eshop/značku

SEMINÁŘ: Jak sloučit výkon a brand pro váš eshop/značku

(Již proběhlo)

V digitálním prostředí je klíčové pochopit, jak vytvářet reklamní kampaně, které nejen přinášejí prodeje, ale také budují silný brand. Toto školení je určeno marketérům a majitelům e-shopů, kteří chtějí zefektivnit svou reklamní strategii na Facebooku. Provedeme vás procesem kombinování výkonnostní reklamy s brandovým storytellingem, abyste dosáhli optimálních výsledků. Naučíte se, jak vytvářet příběhy, které rezonují s vaším publikem, jak správně pozicovat svůj e-shop a jak vybrat agenturu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Přednášející: Honza Bartoš, Pavel Cahlík

Video z akce
9. říjen
17:00 - 21:00
APEK EventPlus - Co čeká českou e-commerce? APEK EventPlus - Co čeká českou e-commerce?

APEK EventPlus - Co čeká českou e-commerce?

(Již proběhlo)

APEK Eventplus, to je série speciálních podvečerních setkání s hosty, panelovou diskuzí a velmi otevřenou diskuzí. Před blížící se vánoční sezonou přinášíme další díl, a to v opravdu silné sestavě! O tom, co čeká českou e-commerce v blízké i vzdálené budoucnosti budou mluvit Petr Bena (Alza.cz), Tomáš Braverman (ex-CEO Heureka), Martin Kasa (Pilulka.cz) a Jan Vetyška (APEK). Mluvit se bude o návratu e-commerce k růstu, nových příležitostech i hrozbách na trhu a nebo třeba přínosech a rizicích umělé inteligence. A co účastníci nestihnou probrat přímo v sále, to budou moci probrat u dobrého vína a skvělého jídla po skončení hlavní části!

Přednášející: Tomáš Braverman, Martin Kasa, Jan Vetyška, Petr Bena

Fotky z akce
6. říjen
10:00 - 12:00
WEBINÁŘ: Produktová inzerce Seznamu WEBINÁŘ: Produktová inzerce Seznamu

WEBINÁŘ: Produktová inzerce Seznamu

(Již proběhlo)

Společně s Terezou Brožovou a Romanem Doležalem si řeknete, kde se inzeráty zobrazují, jak je nastavovat, ukážete si nové Zboží.cz rozhraní a zároveň od lektorů dostanete tipy, jak získat z produktově inzerce, co nejvíc. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Roman Doležal, Tereza Brožová

Video z akce
26. září
10:00 - 13:00
APEK a ČOI: 9 měsíců s novými pravidly o ochraně spotřebitele APEK a ČOI: 9 měsíců s novými pravidly o ochraně spotřebitele

APEK a ČOI: 9 měsíců s novými pravidly o ochraně spotřebitele

(Již proběhlo)

V lednu 2023 zatřásly změny v oblasti ochrany spotřebitele dlouhodobými jistotami a všichni obchodníci se museli přizpůsobit novým pravidlům. Ať jde o záruku a reklamace, spotřebitelské recenze a nebo často skloňované slevy a jejich prezentace, setkáváme se stále s řadou otázek od našich členů. Proto jsme po devíti měsících od zavedení změn pozvali Vlastimila Turzu z České obchodní inspekce, aby obchodníkům představil zkušenosti a výklady, jaké aktuálně ČOI k jednotlivým oblastem má. Bariéry, které e-shopy poznávají v praxi, pak představí Petra Dolejšová. Tu členové APEK dobře znají ze seminářů a webinářů na různá právní témata. Prostor bude samozřejmě také na dotazy z publika a otevřenou diskuzi!

Přednášející: Vlastimil Turza, Petra Dolejšová

Fotky z akce
18. září
10:00 - 13:00
WEBINÁŘ: Cenotvorba - vše, co potřebujete vědět WEBINÁŘ: Cenotvorba - vše, co potřebujete vědět

WEBINÁŘ: Cenotvorba - vše, co potřebujete vědět

(Již proběhlo)

Lze tvorbu cen plně automatizovat? Na tomto webináři se dozvíte odpověď na tuto otázku a mnoho dalších, například jaký je rozdíl mezi tvorbou cen v tuzemsku a v zahraničí nebo jak zvolit cenovou strategii. Samozřejmě se podíváme i na praktickou stránku věci a přineseme vám reálné příklady z praxe, takže se máte na co těšit. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Matúš Lešinský

Video z akce
5. září
10:00 - 12:00
WEBINÁŘ: AI nástroje, e-shopy a právo WEBINÁŘ: AI nástroje, e-shopy a právo

WEBINÁŘ: AI nástroje, e-shopy a právo

(Již proběhlo)

Vybíráte do firmy vhodného AI pomocníka? Pak by vám neměl ujít tento webinář. Ať máte jistotu, že vám spíš než ruku k dílu nepřidá vrásky na čele. Na vše mrkneme prakticky, na příkladech a způsobem, který vás rozhodně nebude nudit. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Petra Dolejšová

Fotky z akce
22. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Zvládání stresu WEBINÁŘ: Zvládání stresu

WEBINÁŘ: Zvládání stresu

(Již proběhlo)

Na webináři se společně s lektorkou Lenkou Fasterovou naučíte identifikovat potenciální stresory a zvládat je bez následné stresové reakce. Zdokonalíte dovednost korigovat své reakce ve stresových situacích a rozvinete schopnosti potřebné pro zvládání stresu a stresových situací. Zároveň se zaměříte na zlepšení prevence před negativními následky stresu. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Lenka Fasterová

Video z akce