Kalendář akcí

25. duben
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Strategie značky, kterou napíšete vy

Značka není logo, ani claim. Je to ucelená představa/image, kterou chceme prezentovat světu. Skládá se z poslání, hodnot a principů, které až posléze přetavujeme v konkrétní komunikaci a její výstupy v různorodých touchpointech. Ukážeme si, jak nastavit vizi a vaši pozici na konkurenčním trhu, díky které se dokážete odpíchnout při vymýšlení a plánování všech komunikačních aktivit. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Anna Mejsnarová

27. duben
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Pokročilé spravování affiliate programu - dostaňte z affiliate programu maximum

Oproti minulému školení pro začátečníky se podíváme do hloubky affiliate marketingu. Prakticky si ukážeme jak nastavit, vytvořit a spustit affiliate program (pro naše účely použijeme AffilBox). Dále se dozvíte, jak hledat, získávat a motivovat affiliate partnery, aby vám affiliate program dlouhodobě přinesl nové objednávky. V affiliate programu je zásadní správa, to znamená, aby se o affiliate program někdo staral. Podíváme se jak můžete sami (vaši zaměstnanci) affiliate program spravovat, případně jak a za kolik najmout affiliate manažera, který se o něj bude starat za vás. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jaroslav Janíček

4. květen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Základy Power BI

Během školení si představíme prostředí Power BI a zorientujeme se v aplikaci. Naučíme se nahrávat data z různých zdrojů a vytvářet reporty. V rámci školení si představíme různé datové zdroje, ze kterých můžeme čerpat. Věnovat se budeme i správnému designu reportů a výběru vhodných vizuálů pro naše data. Představíme si způsoby a možnosti filtrování v Power BI a také možnost úpravy a přizpůsobení jednotlivých vizuálů. Pověnujeme se také formátování reportů. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Markéta Rybářová

15. červen
10:00 - 14:00

SEMINÁŘ: Jak úspěšně odřídit IT projekt

Během školení si nastíníme možnosti, jak k projektu od počátku do konce přistupovat. Jak vše může fungovat, když máte k dispozici interní tým, externí tým nebo kombinaci? Podíváme se na role, které se v projektu mohou vyskytnout a jejichž obsazení vám může usnadnit život. Povíme si, jak si daný projekt promyslet, naplánovat a jakou metodikou a s jakými softwarovými nástroji lze projekt odřídit. Zároveň také nahlédneme pod pokličku internímu fungování IT firem a probereme jak to udělat, aby se vám s nimi dobře spolupracovalo. Odpovíme si také na otázku "Co můžeme udělat pro to, abychom minimalizovali průtahy a vícepráce?".

Přednášející: Tomáš Zísler

21. červen
10:00 - 14:00

WEBINÁŘ: Technické SEO jako základ úspěchu ve vyhledávačích 2023

Perfektní obsah ani odkazy nemusí stačit! Technické SEO musí být v pořádku, jinak se váš skvělý web nedostane do vyhledávačů. Přijďte se naučit jak na to, nebo pošlete vašeho vývojáře! Dozvíte se seznam věcí, které mohou ovlivnit úspěch webu v hledání v Google a Seznam.cz. Vysvětlím vám proč a jak je zapracovat a otestovat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

16. březen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou 2023 WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou 2023

WEBINÁŘ: Obsahový marketing pod lupou 2023

(Již proběhlo)

Pro dlouhotrvající zájem jsme pro vás opět připravili koncept školení založeného na analýzách. Zuzana Dobšíčková se podívá blíže na způsoby, kterými vaše e-shopy využívají obsahový marketing. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, druhý se uskuteční 21. 3. 2023. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Zuzana Dobšíčková

Fotky z akce
14. březen
10:00 - 14:00
SEMINÁŘ: Právo v marketingu SEMINÁŘ: Právo v marketingu

SEMINÁŘ: Právo v marketingu

(Již proběhlo)

Jak si nastavit spolupráci s dodavateli, aby grafiky, fotky, videa, texty byly opravdu vaše? Na co si dát pozor na sítích, aby vám platformy nestahovaly obsah? Víte, jaké právní změny sítě chystají a v čem vám můžou v boji s konkurencí pomoct? Co si podchytit při spolupráci s influencery? Jak (ne)kopat do konkurenta? Jaká jsou pravidla pro srovnávací reklamu? Jak nastavit slevovou strategii podle nové právní úpravy? Kde se inspirovat a nekrást? Jak zatočit s konkurencí, která se přiživuje na vaší značce? Co jsou to doménové spory? A smí se házet trpaslíky? Mrkneme na to na příkladech, bez paragrafů a způsobem, který vás bude fakt bavit.

Přednášející: Petra Dolejšová

Video z akce
9. březen
10:00 - 12:00
WEBINÁŘ: Sklik pro pokročilé WEBINÁŘ: Sklik pro pokročilé

WEBINÁŘ: Sklik pro pokročilé

(Již proběhlo)

Školení se zaměřuje na PPC specialisty, kteří již s Sklikem pracují a chtějí si rozšířit znalosti. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Roman Doležal, Tereza Brožová

Video z akce
8. březen
17:00 - 21:00
APEK EventPlus - Inovace APEK EventPlus - Inovace

APEK EventPlus - Inovace

(Již proběhlo)

Inovace – to je cesta, jak se posunout dál a jak rozvíjet svůj byznys. Zároveň je ale na této cestě řada slepých uliček, překážek a otazníků. Kdy a jak se tedy pustit do inovací? O tom se budeme bavit v rámci prvního letošního dílu z projektu APEK Event+. Na rozvoj se podíváme ze všech stran – jak na rebranding, originální aplikaci nebo expanzi do řady zahraničních zemí? A samozřejmě nejen to! Máme radost, že se o své zkušenosti s ostatními členy na „podiu“ podělí zástupci takových e-shopů, jakými jsou Libristo.cz, Manumi.cz a Notino.cz. Každý z nich má svůj příběh, a proto se těšíme, jak se o nich pobavíme. A jako vždy při APEK Event+ budeme klást velký důraz na interaktivní spolupráci s publikem. Diskutovat se bude jistě i po skončení oficiálního programu v následném networkingu u vína! Akce, která je určená především pro majitele a ředitele e-shopů, bude opět zpoplatněna vstupným ve výši 250 Kč. Věříme, že díky tomu dokážeme využít v maximální míře omezené kapacity sálu (jako podklad pro úhradu obdrží registrovaní členové e-mailem fakturu).

Přednášející: Jan Vetyška, Lukáš Havlásek, Martina Žemličková, Martina Baletková

Fotky z akce