Kalendář akcí

21. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Technické SEO jako základ úspěchu ve vyhledávačích 2023 WEBINÁŘ: Technické SEO jako základ úspěchu ve vyhledávačích 2023

WEBINÁŘ: Technické SEO jako základ úspěchu ve vyhledávačích 2023

(Již proběhlo)

Perfektní obsah ani odkazy nemusí stačit! Technické SEO musí být v pořádku, jinak se váš skvělý web nedostane do vyhledávačů. Přijďte se naučit jak na to, nebo pošlete vašeho vývojáře! Dozvíte se seznam věcí, které mohou ovlivnit úspěch webu v hledání v Google a Seznam.cz. Vysvětlím vám proč a jak je zapracovat a otestovat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
15. červen
10:00 - 14:00
SEMINÁŘ: Jak úspěšně odřídit IT projekt SEMINÁŘ: Jak úspěšně odřídit IT projekt

SEMINÁŘ: Jak úspěšně odřídit IT projekt

(Již proběhlo)

Během školení si nastíníme možnosti, jak k projektu od počátku do konce přistupovat. Jak vše může fungovat, když máte k dispozici interní tým, externí tým nebo kombinaci? Podíváme se na role, které se v projektu mohou vyskytnout a jejichž obsazení vám může usnadnit život. Povíme si, jak si daný projekt promyslet, naplánovat a jakou metodikou a s jakými softwarovými nástroji lze projekt odřídit. Zároveň také nahlédneme pod pokličku internímu fungování IT firem a probereme jak to udělat, aby se vám s nimi dobře spolupracovalo. Odpovíme si také na otázku "Co můžeme udělat pro to, abychom minimalizovali průtahy a vícepráce?".

Přednášející: Tomáš Zísler

Fotky z akce
13. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: 3 fáze reklamy 2023 WEBINÁŘ: 3 fáze reklamy 2023

WEBINÁŘ: 3 fáze reklamy 2023

(Již proběhlo)

Honza vám ukáže, že zisková reklama nezačíná ani nekončí na Facebooku. Nad reklamou přemýšlí ve 3 základních fází. Nebude vás učit klikat, ale ukáže vám, jak nad reklamou komplexně a strategicky přemýšlet, aby vydělávala peníze. Ať už utrácíte desítky tisíc, nebo milion Kč za měsíc. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Honza Bartoš

Video z akce
7. červen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Jak využít SEO pro UX návrhy webů WEBINÁŘ: Jak využít SEO pro UX návrhy webů

WEBINÁŘ: Jak využít SEO pro UX návrhy webů

(Již proběhlo)

Pokud jste markeťák či SEO konzultant, který se občas dostane i k UX a nebo UXák, co chce rozumět, proč SEO konzultanti po vás chtějí různé věci, pak tohle je téma přesně pro vás. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
5. červen
17:00 - 21:00
APEK EventPlus - Jak najít nový trh a uspět? APEK EventPlus - Jak najít nový trh a uspět?

APEK EventPlus - Jak najít nový trh a uspět?

(Již proběhlo)

Na českém e-commerce trhu panuje tvrdá konkurence. Počet e-shopů, které nabízí elektroniku, oblečení nebo sportovní vybavení je celá řada. Jednou z cest k úspěchu je tedy originalita. A jak být originálnější, než přijít s vlastním segmentem? O tom, jak si najít svůj vlastní nový trh a uspět si budeme povídat v dalším díle diskuzního APEK Event+. Mezi řečníky v panelové diskuzi budou Lukáš Janoušek (Campiri), Pavel Hašek (Tentino), Martin Mates (Econea) a Lukáš Vala (GetID). V otevřené debatě nebude chybět ani výkonný ředitel APEK Jan Vetyška. A jako vždy při APEK Event+ budeme klást velký důraz na interaktivní spolupráci s publikem. Diskutovat se bude jistě i po skončení oficiálního programu v následném networkingu u dobrého vína a jídla! Akce, která je určená především pro majitele a ředitele e-shopů, bude opět zpoplatněna vstupným ve výši 250 Kč. Věříme, že díky tomu dokážeme využít v maximální míře omezené kapacity sálu (jako podklad pro úhradu obdrží registrovaní členové e-mailem fakturu).

Přednášející: Jan Vetyška, Lukáš Janoušek, Lukáš Vala, Pavel Hašek, Martin Mates

Fotky z akce
31. květen
10:00 - 11:30
WEBINÁŘ: Jak použít jazykové modely Chat GPT pro SEO vašich e-shopů WEBINÁŘ: Jak použít jazykové modely Chat GPT pro SEO vašich e-shopů

WEBINÁŘ: Jak použít jazykové modely Chat GPT pro SEO vašich e-shopů

(Již proběhlo)

Chcete vědět kdy a na co můžete využít Chat GPT a nástroje postavené na jejich API pro SEO? Pavel vám ukáže základní scénáře a představí vám výhody i nevýhody a pasti těchto řešení. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Ungr

Video z akce
25. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Stanovte si správné cíle pro růst online projektu pomocí OKR WEBINÁŘ: Stanovte si správné cíle pro růst online projektu pomocí OKR

WEBINÁŘ: Stanovte si správné cíle pro růst online projektu pomocí OKR

(Již proběhlo)

Tento workshop vám ukáže jak na to, prakticky. Ukážeme si jak správně vytvořit základ ve firmě, abyste mohli růst a definovat si správné cíle. Podíváme se na procesy, projektové řízení, definic rolí ve firmě. Základem je vědět, kdo je za co odpovědný a kdo do jakého úkolu, potažmo plnění cíle, vstupuje. Postupně se dostaneme k definici cílů a zavádění strategie do firmy. Podíváme se na různé možnosti strategie, jelikož každá firma je na tom jinak, ať už velikostí, trhem, produktem, službou. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jan Kvasnička

Fotky z akce
23. květen
10:00 - 12:00
WEBINÁŘ: Sklik - Optimalizační workshop WEBINÁŘ: Sklik - Optimalizační workshop

WEBINÁŘ: Sklik - Optimalizační workshop

(Již proběhlo)

Optimalizační workshop od specialistů pro specialisty. V úvodu si nasdílíme pár obecných tipů a doporučení k nastavení účtu, měření výsledků a cílů kampaní a nové podobě produktové inzerce na Seznamu. Následně se více ponoříme do optimalizace vyhledávacích a obsahových kampaní. Školení je pro všechny specialisty spravující kampaně v Skliku a bude trvat přibližně dvě hodiny. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Roman Doležal, Tereza Brožová

Video z akce
18. květen
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Data, doručitelnost a e-mailingová automatizace WEBINÁŘ: Data, doručitelnost a e-mailingová automatizace

WEBINÁŘ: Data, doručitelnost a e-mailingová automatizace

(Již proběhlo)

E-mailingová automatizace je tématem, které se na konferencích objevuje už řadu let, ale kdo z nás může dát ruku do ohně za to, že ji má pro své zákazníky 100% vyladěnou? Navíc v době klesající poptávky nových zákazníků se e-mailing stává extrémně důležitým marketingovým kanálem, který díky silnému retenčnímu potenciálu může významně pomoct s dalším růstem nejen e-commerce byznysu. Na workshopu se podíváme pod pokličku 4 esenciálních oblastí (data, doručitelnost, e-mailingové šablony, e-mailingová automatizace), na kterých pokročilý e-mailing a automatizace stojí. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Denisa Vávrová, Martin Strouhal, Jan Krčmář, Jiří Hejl

Video z akce