Kalendář akcí

20. duben
10:00 - 14:00
Google Data Studio pro začátečníky - ODLOŽENO Google Data Studio pro začátečníky - ODLOŽENO

Google Data Studio pro začátečníky - ODLOŽENO

(Již proběhlo)

Školení je určeno pro majitele eshopů a webů, kteří chtějí mít všechna marketingová data na jednom místě a také marketingové specialisty (PPC, SEO či social) pro zefektivnění klientského či interního reportingu.

Přednášející: Tomáš Hanáček

Fotky z akce
17. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Linkbuilding 2020 WEBINÁŘ: Linkbuilding 2020

WEBINÁŘ: Linkbuilding 2020

(Již proběhlo)

Jak postavit schopný link buildingový plán? Spolu s přednášejícím Zdeňkem Dvořákem projdete, co si připravit předem a s jakou odkazovou taktikou to lze spojit. K tomu přidáte efektivní analýzu konkurence. A naučíte se, jak poznat web, z něhož odkaz opravdu chcete.

Přednášející: Zdeněk Dvořák

Fotky z akce
15. duben
10:00 - 13:00
WEBINÁŘ: Strategické plánování směřování e-shopu, vývoje a marketingu WEBINÁŘ: Strategické plánování směřování e-shopu, vývoje a marketingu

WEBINÁŘ: Strategické plánování směřování e-shopu, vývoje a marketingu

(Již proběhlo)

Znáte to. Každý den se mění plány, vstupují nám do toho velká i malá rozhodnutí, díky kterým se původní plány mění nebo úplně odsouvají. Jak ale v tomto prostředí zaručit správný vývoj e‑shopu? Jak dodržovat marketingové aktivity a všechny své plány, abychom věděli, kam směřujeme nebo a jak si to správně časově rozvrhnout? Jak se naučit dlouhodobě plánovat? Víte co se bude dít za 2 roky? Jak si optimalizovat celý tento proces a být jako e-shop co nejvíce efektivní? Podíváme se na praktické tipy jak dosáhnout co největší míry efektivity pro celý váš tým.

Přednášející: Jan Kvasnička

Fotky z akce
7. duben
10:00 - 13:00
WEBINÁŘ: Projektové řízení e-shopů 2020 WEBINÁŘ: Projektové řízení e-shopů 2020

WEBINÁŘ: Projektové řízení e-shopů 2020

(Již proběhlo)

Projektové řízení - místo, kde vzniká hromada problémů, které stojí spoustu peněz a úsilí. Proto je potřeba se na něj více zaměřit, aby váš tým dokázal pracovat co nejvíce efektivně a abyste si dokázali práci co nejvíce šetřit a automatizovat.

Přednášející: Jan Kvasnička

Fotky z akce
6. duben
10:00 - 13:00
WEBINÁŘ: Úvod do Google Analytics 2020 WEBINÁŘ: Úvod do Google Analytics 2020

WEBINÁŘ: Úvod do Google Analytics 2020

(Již proběhlo)

Seminář vhodný pro úplné začátečníky. Školením vás povede Tomáš Baxa, držitel certifikátu Google Analytics Individual Qualification. Dozvíte se, co vám může systém nabídnout, jak jej správně nastavit, využívat a principy základních reportů.

Přednášející: Tomáš Baxa

Video z akce
1. duben
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: SEO - Analýzy vašich webů 2020 - DRUHÝ TERMÍN WEBINÁŘ: SEO - Analýzy vašich webů 2020 - DRUHÝ TERMÍN

WEBINÁŘ: SEO - Analýzy vašich webů 2020 - DRUHÝ TERMÍN

(Již proběhlo)

Pošlete váš e-shop a nechte si ukázat vaše chyby i jejich řešení a zároveň si poslechněte o chybách ostatních. SEO konzultace v přímém přenose od Pavla Ungra. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 10. 3. 2020.

Přednášející: Pavel Ungr

Fotky z akce
24. březen
10:00 - 14:00
Jak čelit pomluvám na webu i v médiích - krizová komunikace - ODLOŽENO Jak čelit pomluvám na webu i v médiích - krizová komunikace - ODLOŽENO

Jak čelit pomluvám na webu i v médiích - krizová komunikace - ODLOŽENO

(Již proběhlo)

Někde se to zadrhne. Uděláte chybu. Vy, váš člověk nebo dodavatel. Pomluví vás bývalý zaměstnanec, naštvaný zákazník nebo konkurence. Stane se nehoda, udeří přírodní katastrofa, uniknou data... …může to být cokoliv a přijít nečekaně. Média to zajímá, volají, píší o vás. Internetem se o vás šíří "zaručené" zprávy. A „Černé ovce“ chtějí vyjádření na kameru. Co teď?

Přednášející: Hana Hejsková

Fotky z akce
19. březen
10:00 - 14:00
Marketingová analytika & BI - DRUHÝ TERMÍN - ODLOŽENO Marketingová analytika & BI - DRUHÝ TERMÍN - ODLOŽENO

Marketingová analytika & BI - DRUHÝ TERMÍN - ODLOŽENO

(Již proběhlo)

Datová integrace a BI je dnes hodně skloňované téma v marketingu. Málokdo však dobře zná její možnosti a jak ji v praxi využít. Na školení si ukážeme, jak najít hodnotu v interních datech, jaké analýzy se vyplatí dělat, která KPI jsou neocenitelná pro řízení firmy. Dále jak pokročile pracovat s daty v marketingových nástrojích a zvýšit si tím obchodní přínos. Chcete znát, co se skrývá za pojmy segmentace, CLV, ETL, prediktivní analytika, behaviorální cílení a mnoho dalšího? Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskutečnil 10. 2. 2020.

Přednášející: Jan Kadleček

Fotky z akce
10. březen
10:00 - 14:00
SEO workshop: Analýzy vašich webů 2020 SEO workshop: Analýzy vašich webů 2020

SEO workshop: Analýzy vašich webů 2020

(Již proběhlo)

Pošlete váš e-shop a nechte si ukázat vaše chyby i jejich řešení a zároveň si poslechněte o chybách ostatních. SEO konzultace v přímém přenose od Pavla Ungra. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 17. 3. 2020.

Přednášející: Pavel Ungr

Fotky z akce