Kalendář akcí

3. říjen
10:00 - 14:00
Jak efektivně zabojovat o zákazníka ve vánoční sezóně? Jak efektivně zabojovat o zákazníka ve vánoční sezóně?

Jak efektivně zabojovat o zákazníka ve vánoční sezóně?

(Již proběhlo)

Nechte novinky z performance pracovat pro vaše kampaně. Jak se vyvarovat chyb a co vychytat na poslední chvíli? A také praktické ukázky z českých kampani, které funguji. To vše se dozvíte na dalším podzimním APEK semináři uspořádaném ve spolupráci se společností Acomware. Přednášet bude tentokrát Jan Fencík.

Přednášející: Jan Fencík

Video z akce
25. září
09:00 - 17:00
E-Business Forum 2014 E-Business Forum 2014

E-Business Forum 2014

(Již proběhlo)

Šestý ročník největší odborné akce pro internetové obchodníky je tady. Letos odhalíme, co nejde vykoukat z webu ani statistik. Jak největší obchody fungují doopravdy? Kde leží příležitosti pro expanzi? Co většina e-shopů neví o nové legislativě? Proč se daří menším projektům? Potkáte známé prodejce, kteří dosáhli úspěchu a navíc ho dokázali zopakovat. Přijďte a inspirujte svůj online business.

Přednášející: Tomáš Braverman, Tomáš Čupr, Václav Štrupl, Lukáš Hurych, Josef Aujezdský, Michal Horák, Filip Dřímalka, Adam Durčák, Hana Friedlaenderová, Mateusz Gordon, Michal Hanáček, Zbyněk Hraše, Jan Jírovec, Martin Kasa, Simona Kijonková, Milan Kučera, Jan Kvasnička, Josef Matějka, Petr Matoušek, Jiří Navrátil, Marek Prokop, Ondřej Raška, Martin Rozhoň, Jiří Schejbal, Jiří Suchý, Martin Šauer, Jiří Štěpán, Karel Ttusťák, Lukáš Vala, Jan Vetyška, Maciej Wyszynski

Fotky z akce
19. září
10:00 - 14:00
Kam směřuje sociální komerce a internet vůbec Kam směřuje sociální komerce a internet vůbec

Kam směřuje sociální komerce a internet vůbec

(Již proběhlo)

Jaké jsou staré a nové sociální sítě a nástroje ve světě a doma? Jaký je vhodný sociálně mediálně marketingový mix pro e-shopy a e-komerci? To a mnoho dalšího se dozvíte na semináři s Danielem Dočekalem.

Přednášející: Daniel Dočekal

Fotky z akce
28. srpen
21:10 - 21:10

SEO pro pokročilé II

(Již proběhlo)

Připravujeme...

Fotky z akce
19. červen
09:00 - 17:00
Psaní pro web a on-line copywriting Psaní pro web a on-line copywriting

Psaní pro web a on-line copywriting

(Již proběhlo)

Na závěr první poloviny roku 2014 jsme si pro Vás připravili školení s přednášejícím Markem Prokopem! Přijďte na první specializované školení copywritingu pro e-shopy. Kromě obecných zásad psaní pro web projdeme především specifické e-shopové texty jako jsou popisky produktů, nákupní rádci nebo e-mailová potvrzení objednávek. Školení je vhodné pro ty, kdo sami píší, i pro ty, kdo copywritery řídí.

Přednášející: Marek Prokop

Fotky z akce
11. červen
10:00 - 14:00
Dashboardy, které vám pomohou řídit váš e-shop Dashboardy, které vám pomohou řídit váš e-shop

Dashboardy, které vám pomohou řídit váš e-shop

(Již proběhlo)

Školení, připravené ve spolupráci s Dobrým webem, Vám umožní zjednodušit Vaší práci s Google Analytics. GA jsou mocným nástrojem s hromadou dat. Jako manažer e-shopu ale nemáte čas trávit procházením statistik desítky minut či dokonce hodiny. Potřebujete okamžitý přehled o tom, jak se aktuálně vyvíjí klíčové ukazatele.

Přednášející: Zdeněk Hejnák

Video z akce
4. červen
10:00 - 14:00
Jak kvalitní grafika ovlivňuje tržby Jak kvalitní grafika ovlivňuje tržby

Jak kvalitní grafika ovlivňuje tržby

(Již proběhlo)

V ČR vzniká přibližně 700 e-shopů měsíčně a vyniknout je stále těžší. Nevíte jak se prosadit mezi dalšími 35 000 e-shopy? Cesta k úspěchu vede přes odlišení se. Bez použitelné grafiky zaspíte dobu a nikam se neposunete. Přijďte na na workshop Martina Valenty a dozvíte se jak uspět.

Přednášející: Martin Valenta

Video z akce
30. květen
10:00 - 14:00
UX/CX UX/CX

UX/CX

(Již proběhlo)

Pojem zákaznická zkušenost (CX) je nejenom trendy pojem, ale přináší i reálné výsledky. Workshop připravený ve spolupráci se společností ACOMWARE Vám ukáže praktické příklady a postupy z online prostředí, které vám mohou pomoci k úspěšnému řízení zákaznické zkušenosti.

Přednášející: Ondřej Klega

Video z akce
29. květen
09:00 - 12:30
E-Business Akademie - Trendy v online platbách E-Business Akademie - Trendy v online platbách

E-Business Akademie - Trendy v online platbách

(Již proběhlo)

Dovolujeme si Vás pozvat na druhé letošní setkání ze série E-Business Akademie, které pořádá ve čtvrtek 29. května 2014 Asociace pro elektronickou komerci (APEK) ve spolupráci s agenturou TUESDAY Business Network, tentokrát na téma online plateb.

Přednášející: Petr Matoušek, Tomáš Bátrla, Petr Dvořák, Václav Keřka, Michal Šmída

Video z akce