Kalendář akcí

11. březen
10:00 - 13:00
WEBINÁŘ: Váš web pod právním drobnohledem WEBINÁŘ: Váš web pod právním drobnohledem

WEBINÁŘ: Váš web pod právním drobnohledem

(Již proběhlo)

Máte webovky? A směla bych je vidět? Pojďme se spolu mrknout na nejčastější právní pasti a dotazy k obsahu vašeho firemního webu a e-shopu. Jak na autorská práva k textům, fotkám, videím? Jaké jsou právní hranice pro vaši reklamu? Jak sbírat data a na co se zaměřují kontroly? A které dokumenty by vám na webu neměly chybět? Na vše se podíváme pěkně zblízka, prakticky, bez paragrafů a způsobem, který si budete dlouho pamatovat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Petra Dolejšová

Fotky z akce
9. březen
10:30 - 12:30
ON-LINE EVENT: APEK Partners: E-commerce a dopravci v roce 2021 ON-LINE EVENT: APEK Partners: E-commerce a dopravci v roce 2021

ON-LINE EVENT: APEK Partners: E-commerce a dopravci v roce 2021

(Již proběhlo)

Asociace pro elektronickou komerci spouští pro své členy nový projekt - APEK Partners. Jeho součástí budou také (zatím) on-line setkání mezi poskytovateli vybraných služeb a členy APEK z řad e-shopů. V rámci pilotního setkání v tomto novém formátu jsme poskytli možnost představit aktuální nabídku služeb společnostem, které se zabývají logistikou. Ty si na oplátku připravily zajímavé prezentace a také výhody pro účastníky z řad provozovatelů internetových obchodů sdružených v naší asociaci. Úvod setkání přitom obstará ohlédnutí za rokem 2020 a výhled na ten letošní v prezentaci společnosti Balíkobot. Ta díky spolupráci se širokou škálou dopravců na trhu přinese praktický pohled na problematiku logistiky očima e-shopů. Akce bude probíhat on-line prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz pro připojení obdržíte v průběhu dne předcházejícího akci.

Video z akce
2. březen
10:00 - 13:00
WEBINÁŘ: Jak řídit digitální marketing a lépe prodávat online WEBINÁŘ: Jak řídit digitální marketing a lépe prodávat online

WEBINÁŘ: Jak řídit digitální marketing a lépe prodávat online

(Již proběhlo)

Jak nastavit KPI pro digitální marketing a nepřijít o rozum? Jednoduchá otázka, ale složitější odpověď. Přihlašte se na webinář a naučte se stanovit cíle a manažerské metriky, které povedou firemní on-line aktivity tím správným směrem. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Pavel Weber

Fotky z akce
18. únor
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Tři výzvy pro call-business WEBINÁŘ: Tři výzvy pro call-business

WEBINÁŘ: Tři výzvy pro call-business

(Již proběhlo)

Doba osobnímu setkávání nepřeje. Vzhledem k tomu vzrostlo v obchodě procento telefonických a on-line rozhovorů téměř o 30%. Tyto typy kontaktů patří ale k těm nejvíc využívaným i u naší konkurence. Je to jeden z kanálů komunikace se zákazníky a taky jedna z možností je získat. Inspirujte se, jak to dělají ti nejlepší. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Jaroslav Dvořák

Video z akce
11. únor
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Google Data Studio pro pokročilé WEBINÁŘ: Google Data Studio pro pokročilé

WEBINÁŘ: Google Data Studio pro pokročilé

(Již proběhlo)

Data. Co se vám vybaví, když to slovo slyšíte? Spousta času stráveného procházením grafů, čísel, reportů? Něco, co víte, že byste měli více sledovat? Pojďte se podívat, jak si práci s daty co nejvíce automatizovat a ušetřit tak čas. Data Studio je bezplatný nástroj od Googlu pro vizualizaci dat a díky přímému napojení na Google platformy se často využívá k vizualizaci dat z Google Analytics, Google Ads, Google Sheets či Google Search Console. Nicméně díky partnerským konektorům je možné napojit spoustu dalších systémů, jmenujme Sklik, Heureka, MailChimp, Facebook a další. Webinář je určený pro uživatele, kteří se již v Google Data Studio orientují – dokáží připojit datový zdroj a používat základní typy grafů. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Tomáš Hanáček

Video z akce
4. únor
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Google Data Studio pro začátečníky WEBINÁŘ: Google Data Studio pro začátečníky

WEBINÁŘ: Google Data Studio pro začátečníky

(Již proběhlo)

Data. Co se vám vybaví, když to slovo slyšíte? Spousta času stráveného procházením grafů, čísel, reportů? Něco, co víte, že byste měli více sledovat? Pojďte se podívat, jak si práci s daty co nejvíce automatizovat a ušetřit tak čas. Data Studio je bezplatný nástroj od Googlu pro vizualizaci dat a díky přímému napojení na Google platformy se často využívá k vizualizaci dat z Google Analytics, Google Ads, Google Sheets či Google Search Console. Nicméně díky partnerským konektorům je možné napojit spoustu dalších systémů, jmenujme Sklik, Heureka, MailChimp, Facebook a další. Webinář je určený pro uživatele bez zkušeností s Google Data Studio či pro úplné začátečníky. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Tomáš Hanáček

Video z akce
1. únor
10:00 - 12:00
WEBINÁŘ: Příležitost nebo hrozba? O marketplace s prodejci na MALL Partner WEBINÁŘ: Příležitost nebo hrozba? O marketplace s prodejci na MALL Partner

WEBINÁŘ: Příležitost nebo hrozba? O marketplace s prodejci na MALL Partner

(Již proběhlo)

Prodej prostřednictvím marketplaces je už i v České republice na vzestupu. Proto jsme pro členy APEK připravili další webinář, ve kterém se zaměříme na prodej na on-line tržišti MALL Partner. Nepřímo tak navážeme na lednovou přednášku o možnostech prodeje na Amazonu a Alze. Webinářem členy provede Kateřina Peštuková, jež má v MALLu rozvoj marketplacu na starosti, a vystoupí rovněž konkrétní partneři, kteří se s účastníky podělí o své dosavadní zkušenosti. Spolu s Kateřinou vystoupí Barbora Vršecká, ředitelka e-shopu Kávanacesty.cz, a Petr Vokroj, Head of Buying and Merchandising, ze společnosti Marks & Spencer. Kateřina promluví o tom, pro koho je tržiště vhodné, jak na MALLu začít prodávat, jak na něm uspět i třeba jak díky programu MALL Partner snadno expandovat do zahraničí. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Kateřina Peštuková

Video z akce
27. leden
10:00 - 13:00
WEBINÁŘ: Jak (s)právně tvořit a chránit značku WEBINÁŘ: Jak (s)právně tvořit a chránit značku

WEBINÁŘ: Jak (s)právně tvořit a chránit značku

(Již proběhlo)

Vaše značka je jedna z důležitých investic vašeho podnikání. Umíte s ní ale pracovat tak, aby její hodnota rostla? Víte, jak si ji ochránit před konkurencí? Jak přemýšlet nad její tvorbou a co by vám nemělo chybět ve vaší brandové strategii? Kdy se vyplatí registrace ochranné známky a jak na ni? Mrkneme se na to prakticky a bez paragrafů, způsobem, který vás bude bavit. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: Petra Dolejšová

Video z akce
18. leden
10:00 - 14:00
WEBINÁŘ: Prodej na online marketplaces AMAZON a ALZA WEBINÁŘ: Prodej na online marketplaces AMAZON a ALZA

WEBINÁŘ: Prodej na online marketplaces AMAZON a ALZA

(Již proběhlo)

Úplně poprvé přicházíme s webinářem o prodeji na největším českém eshopu ALZA.cz a největším svétovém tržišti AMAZON. Webinářem vás provedou David Cikánek, za EXPANDO GLOBAL, kteří sami úspěšně prodávají na Amazonu a pomáhají s prodejem skoro 200 dalším prodejcům na Amazonu a Jan Pípal, za ALZA DROPSHIPMENT, který úplně poprvé odkryje veřejně něco z kuchyně jedničky českého internetu a ukáže, které partnery si vybírají a jak to vůbec funguje. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednášející: David Cikánek, Jan Pípal

Video z akce