Zákon o platebním styku a dopad souvisejících novinek na e-shopy

22. leden
10:30 - 13:00

Již proběhlo

V průběhu této speciální akce se zaměříme na hlavní dopady změn pro e-commerce obchodníky, které na ně v souvislosti se zákonem o platebním styku čekají. Provozovatelé e-shopů musí zajistit implementaci změn na své straně, aby mohli nabízet platby jedním kliknutím také po 1.9.2019. Konkrétně se budeme věnovat také produktům GPE a Visa.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Zákon o platebním styku, PSD 2, RTS a mandáty karetních asociací (GPE):

  • Klíčové požadavky zákazníka & obchodníka v e-commerce
  • Nový legislativní rámec, silné ověření uživatele & výjimky z požadavků
  • Mandáty karetních asociací pro acquirery & implementace v systémech GPE
  • Mandáty karetních asociací pro issuery & implementace v systémech GPE
  • Nová generace e-commerce
  • Závěr & diskuse    

Co přinesou nové EMVco standardy pro platby online (Visa)

 

Počet účastníků za člena není pro tuto akci omezen!

Václav Keřka

Václav Keřka

Václav Keřka vystudoval FEL ČVUT, obor Telekomunikace, ekonomika a management. Více než 12 let působil jako produktový, projektový a programový manažer ve společnosti T-Mobile Czech Republic. Od roku 2011 působí ve společnosti Global Payments Europe jako produktový manažer pro oblast e-commerce (internetová platební brána „GP webpay“ – www.gpwebpay.cz) a dobíjení předplacených karet (služba „GP mobile“).

Josef Kuncar

Josef Kuncar

Josef Kuncar působí dlouhodobě v bankovním sektoru, od roku 2003 přitom na manažerských pozicích. Má zkušenosti s oblastí vývoje produktů, detailní znalosti bankovnictví, bankovních produktů, procesů, strategií, regulací atd. Ve společnosti Visa působí od roku 2014, v současné době odpovídá za vývoj řešení Acceptance.

Karel Jára

Karel  Jára

Pracuje ve společnosti Global Payments Europe od roku 1997. Jako ředitel pro Product Management & Integration a jednatel společnosti je zodpovědný za strategický rozvoj produktů a dodávku řešení zejména v oblasti akceptace platebních karet na obchodních místech i internetu, ale i za řešení pro vydavatelské banky a finanční instituce.

Jaroslav Farkaš

Jaroslav Farkaš

Jaroslav Farkaš, vystudoval VŠE Praha, obor Management informačních systémů. Od roku 2008 držitel mezinárodní certifikace CISA. Od roku 2007 působí ve firmě Global Payments Europe, nejdříve jako analytik pro vývoj softwarových systémů, později jako solution architect a produktový manažer v oblastech autentizačních systémů pro e-commerce a služeb DCC. V současné době pracuje na přípravě autentizačního řešení pro zajištění silné autentizace e-commerce podle požadavků PSD2/RTS SCA.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10