Workshop: Praktické využití Google Analytics pro e-shopy

22. duben
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Google Analytics používají všechny české e-shopy, ale naprostá většina je bohužel stále fascinována jen návštěvností a konverzním poměrem. Na workshopu s Pavlem Jaškem si můžete potvrdit, zda měřítě to podstatné pro Vaše podnikání.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Potvrďte si, že měříte to podstatné pro vaše podnikání a dodržujete všechny postupy, které slouží k užitečným výstupům analytiky a nikoliv slepému sledování čísel. Od výstižného úvodu pro začátečníky se posuneme k praktickým reportům pro řízení marketingových kampaní a zlepšování webu. Ukážeme si, co vám Google Analytics řeknou a neřeknou o zákaznících a prodejích, a jak konkrétně toho využít.

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Pavel Jašek

Pavel Jašek

Pavel Jašek pracuje jako webový analytik. Zkušenosti z výkonnostního online marketingu nasbíral ve vlastním internetovém obchodu MojePekarna.cz a mnohaletou prací v agentuře Dobrý web pro malé i velké obchody (např. módní Blancheporte nebo hobbymarket Baushop), ale i největší české banky, sázkové kanceláře a obsahové weby. Za posledních 7 let odškolil přes 80 kurzů Google Analytics.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10