Workshop: Nejčastější chyby v e-shopech - TŘETÍ TERMÍN

11. duben
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Pro velký zájem členů o workshop "Nejčastější chyby v e-shopech" s Lukášem Tylem jsme připravili TŘETÍ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 31. října 2018 a 5. února 2019, nikoli navazující.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Každý e-shop má své chyby. Ale zároveň každá chyba na e-shopu vás jako majitele stojí peníze. Ať už na nižším počtu objednávek, nedokončených nákupech nebo nižším obratu z jedné objednávky. Jak se vyhnout těm nejčastějším chybám vám během workshopu prozradí Lukáš Tyl z agentury NETservis s.r.o. a ukáže vám slabá místa e-shopů. Projdeme si jednotlivé oblasti od technických, přes marketingové až po chyby z hlediska uživatelské přívětivosti. Součástí workshopu bude i praktické cvičení, při kterém si budete moci otestovat svůj vlastní e-shop na nejčastější chyby a přijít tak na způsob, jak se jich zbavit.

 

Workshop je určen pro majitele e-shopů nebo pro marketingové pracovníky, kteří jsou za rozvoj e-shopů zodpovědní.

Lukáš Tyl

Lukáš Tyl

Lukáš se v prostředí vývoje internetových e-shopů a webových aplikací pohybuje více než 20 let. Ještě než se letopočet přehoupl do nového tisíciletí, spoluzaložil internetovou agenturu NETservis. Ta se zaměřuje na tvorbu internetových projektů na míru pro střední a větší klienty. Mimo jiné se podílel na internetových projektech pro firmy: Fujifilm, Bosch, Blaupunkt, Zentiva, KPMG, L'oreal, Aral, časopis REPSPEKT, Muzeum České Budějovice, Česká pojišťovna atd. Baví ho posouvat klientské projekty na vyšší úroveň a s hmatatelným výsledkem pro klienta.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10