Workshop: Marketing Miner

19. červen
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Marketing Miner je jedním ze základních kamenů pro SEO specialisty při tvorbě analýzy klíčových slov, návrhu architektury webu, ale i kontinuální práce na optimalizaci a propagaci webu. Workshop se bude věnovat od základů způsobu, jak využít tento komplexní nástroj pro SEO specialisty a linkbuildery v jejich každodenní práci. Krom Marketing Mineru si budeme ukazovat i některé další zajímavé nástroje, využitelné jako podklad při expanzi nebo analýze konkurence. Jedná se o první ze dvou dostupných termínů, další se uskuteční 27. 6. 2019.

Místo konání: Konferenční Centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Pro koho je kurz určen: Pro markeťáky se zájmem o SEO nebo linkbuilding, kteří chtějí posunout svůj byznys na základě dat.

Registrace na seminář je omezena na jednoho zástupce v prvním nebo druhém nabízeném termínu.

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Filip Podstavec

Filip Podstavec

Jeden z největších českých odborníků na technické SEO a link building. Je zakladatelem online nástroje Marketing Miner, který pomáhá online marketérům získávat data, potřebná pro jejich každodenní práci. Nástroj se chystá rozšířit i do zahraničí. Jako jediný Čech přednášel na Marketing Festivalu. Miluje MacGyvera, Hvězdnou bránu a Červeného trpaslíka. Jeho životní motto je „To get what you want in your life, help many other people get what they want.“

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční Centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10