Workshop: AB testování

6. květen
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Na kombinaci školení a praktického workshopu se od Vojtěcha Mikuly dozvíte, jak je možné zvýšit výkon webu bez dalších investic do inzerce nebo do nových webových stránek. Řekneme si, jaké chyby nejčastěji u redesignu děláme a co se myslí systematickým zlepšování webu pomocí AB testování.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Projdeme celý proces od začátku: Naučíte se kde a jak na svých webech hledat chyby. Jak určit jejich závažnost, odhadnout přínos nápravy a stanovit si mezi nimi priority. Zkusíte si, jak spustit AB test s pomocí i bez pomoci kodéra nebo programátorů. A samozřejmě se podíváme na to, jak se testy vyhodnocují.

Co budete po školení vědět?

Budete vědět, jak se podívat na svůj web a najít na něm chyby. Dokážete určit, který problém se vyplatí řešit hned a co není z pohledu výkonu důležité. Poznáte prostředí nejlepšího nástroje na AB testování, ve kterém dokážete vytvořit test. Pochopíte, že změny mohou mít i negativní dopad a že se nemusí vyplatit je provádět bez zpětného vyhodnocení.

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Vojtěch Mikula

Vojtěch  Mikula

Kdo jsem? Vždy jsem se snažil, aby weby mých klientů prodávaly. 6. rok jsem spjatý s H1.cz, kde jsem začínal jako UX konzultant a analytik. Aktuálně vedu týmy SEO a UX konzultantů a analytiků. Mimo jiné jsem před 2 lety do H1čky zavedl právě systematické zapojení AB testů do redesignů webu. V loňském roce jsme přehoupli hranici 100 spuštěných testů. Od té doby se v této oblasti snažíme vzdělávát klienty i celý trh.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10