Webová analytika

26. březen
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Chcete se seznámit s pokročilejšími postupy v rámci měření a vyhodnocování webového projektu či s aktuálními tématy v oblasti webové analytiky? Zajímají vás novinky v Google Analytics? Potom je právě pro vás připraveno další APEK školení.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Na školení se seznámíte s pokročilejšími postupy v rámci měření a vyhodnocování webového projektu. Dozvíte se o aktuálních tématech v oblasti webové analytiky. Lektor vám představí novinky, které přibyly do Google Analytics a souvisejících nástrojů v posledních dvou letech. Naučíte se, jak pracovat s vícekanálovými zdroji návštěvnosti a k čemu slouží atribuční modely. Osaháte si nové možnosti segmentace. Zjistíte, co jsou to kohorty, jak vám pomohou při vyhodnocování akvizičních kampaní či sledování opakovaných objednávek. A v neposlední řadě se budete sami moci zeptat na vše, co vás zajímá a co byste se chtěli dozvědět.

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Jan Tichý

Jan Tichý

Jan Tichý je spoluvlastníkem digitální agentury Taste. Jako Chief Product Officer je odpovědný za strategický, produktový a znalostní rozvoj společnosti. V rámci poradenské činnosti se zabývá zejména smysluplným propojováním různých oblastí internetového marketingu, cross-channel strategiemi, webovou a datovou analytikou. Je oficiální Google Certified Trainer.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10