WEBINÁŘ: Základy Power BI

4. květen
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Během školení si představíme prostředí Power BI a zorientujeme se v aplikaci. Naučíme se nahrávat data z různých zdrojů a vytvářet reporty. V rámci školení si představíme různé datové zdroje, ze kterých můžeme čerpat. Věnovat se budeme i správnému designu reportů a výběru vhodných vizuálů pro naše data. Představíme si způsoby a možnosti filtrování v Power BI a také možnost úpravy a přizpůsobení jednotlivých vizuálů. Pověnujeme se také formátování reportů. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Místo konání: ZOOM.us, odkaz na akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Školení je vhodné pro každého, kdo si chce vizualizovat data a tvořit reporty. Vzhledem k tématu je vhodné pro naprosté začátečníky, kteří s Power BI zatím nepracují.

Partnerem APEK vzdělávání je Heureka Group, která je největší skupinou nákupních rádců a cenových srovnávačů v Evropě. Působí v devíti zemích, v její síti je 55 tisíc e-shopů a každý měsíc pomůže 23 milionům uživatelů nakupovat online. V Česku je Heureka.cz stabilně nejnavštěvovanějším e-commerce webem a svým partnerům poskytuje kompletní podporu ke zvýšení prodejů i možnost expanze na evropský trh. Díky dostupným nástrojům oslovíte až tisíce zákazníků denně, ale rovněž podpoříte sílu své značky. Od reklamy přes datové přehledy, CSS program či Heureka Marketplace až po uživatelské recenze.

 

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Markéta Rybářová

Markéta Rybářová

Markéta Rybářová. Analytička dat se zkušenostmi z e-commerce. V Power BI navrhuje a staví reporty na míru pro e-shopy i dodavatele. Zkušenosti nabírala ve firmě Dataweps, která se zabývala vývojem nástrojů pro cenotvorbu a biddování na srovnávačích, v Heuréce a následně v Marketing BI, kde se věnuje data engineeringu.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

ZOOM.us
odkaz na akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Partneři akce

Heureka Group a.s.