WEBINÁŘ: Základy copywritingu - DRUHÝ TERMÍN

19. říjen
10:00 - 13:00

Již proběhlo

Workshop je vhodný pro každého smrtelníka, kterého zajímá reklamní prostředí a copywriting. Co se naučíte? Linda vám vysvětlí, jaký je rozdíl mezi dobrým a průměrným copy. A hlavně si vyzkoušíte myslet, pracovat a psát jako copík. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 7. 10. 2020. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Místo konání: ZOOM.us, odkaz na akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Projdeme si společně základy online i offline copywritingu. Ukážu vám, na co si dát pozor při psaní textů (nejen) na sociální sítě. Vysvětlíme si, proč musí být copywriter trochu psycholog i vědma. A v neposlední řadě vám prozradím tajemství pomlčky, spojovníků a dalších typografických pravidel.

Linda Pacourková

Linda Pacourková

Linda Pacourková svou kariéru psavce odstartovala v printu. Začínala jako redaktorka ve vydavatelství, kde si v průběhu svého působení vyzkoušela i vedení časopisu z pozice šéfredaktorky. Nakonec přešla do online prostředí a věnovala se především ideamakingu i copywritingu. Dnes pracuje jako copywriterka pro reklamní agenturu Taste.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

ZOOM.us
odkaz na akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.