WEBINÁŘ: TikTok od A do Z

8. listopad
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Během školení získáte hloubkové znalosti o TikToku a jeho prostředí. O tom, na co síť slouží, koho na ni najdete i jak ji můžete využít na maximum. Podíváme se společně na nastavení strategie komunikace na této dynamické a rychle měnící se síti. Podělím se s vámi o své best practices - jak přistoupit k tvorbě obsahu, sledování trendů i celkové komunikaci. Taktéž vám předám vám know-how ohledně techniky a vybavení, které pro správu a údržbu profilu budete potřebovat. Prakticky si pak ukážeme jak nastavit účet v TikTok Business Centru a jak funguje celý reklamní systém a jeho možnosti. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Místo konání: ZOOM.us, odkaz na akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Školení je určeno nadšencům do trendů a inovátorům. Majitelům značek, brand managerům a především správcům sociálních sítí a freelancerům. Tedy všem, kteří se bojí vlétnout do TikToku rovnýma nohama.

Partner akce:

Partnerem APEK vzdělávání je Heureka Group, která je největší skupinou nákupních rádců a cenových srovnávačů v Evropě. Působí v devíti zemích, v její síti je 55 tisíc e-shopů a každý měsíc pomůže 23 milionům uživatelů nakupovat online. V Česku je Heureka.cz stabilně nejnavštěvovanějším e-commerce webem a svým partnerům poskytuje kompletní podporu ke zvýšení prodejů i možnost expanze na evropský trh. Díky dostupným nástrojům oslovíte až tisíce zákazníků denně, ale rovněž podpoříte sílu své značky. Od reklamy přes datové přehledy, CSS program či Heureka Marketplace až po uživatelské recenze.

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Klára Lošková

Klára Lošková

Klára Lošková je specialistkou na sociální sítě, především pak na TikTok. Své znalosti posbírala v reklamních agenturách i v interních klientských týmech. Mezi její klienty patřili například Rio Mare, Kärcher, OBI či Footshop. Věnuje se také přednášení na konferencích či praktickým školením.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

ZOOM.us
odkaz na akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Partneři akce

Heureka Group a.s.