WEBINÁŘ: Placené výkonnostní kampaně na G-ads, Sklik a Heurece

29. červen
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Každý systém (Sklik, Google Ads, Heureka) má svá specifika, která je třeba zohlednit při navrhování struktury účtu či stanovení konverzních cílů. Na přednášce do hloubky probereme jednotlivé systémy, efektivní struktury v rámci těchto systémů a představíme práci s automatickými strategiemi v návaznosti na cíle klienta. Představíme také jednotlivé druhy kampaní společně s doporučením, kdy tento druh kampaní využívat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Místo konání: ZOOM.us, odkaz na akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Přednáška je vhodná pro pokročilé inzerenty, kteří již mají zkušenost s e-commerce a chtějí se zaměřit detailněji na možnosti výkonnostních PPC kampaní.

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

David Janoušek

David Janoušek

V marketingu se pohybuji již od roku 2017. Mimo výkonnostní kampaně na Googlu, Seznamu či zbožových srovnávačích se zaměřuji hlavně na strategický posun klienta. Své doporučení formuji na základě dat z trhu a nikoliv subjektivních domněnkách. Jsem zastáncem automatizace a práce se systémy strojového učení, ve kterých, společně s propojením brandového a výkonnostního marketingu, vidím budoucnost tohoto oboru. Pracuji pro digitální agenturu Taste.

Jan Janoušek

Jan  Janoušek

Mám více jak 4letou zkušenost se správou a tvorbou PPC kampaní v Google Ads a Sklik. K práci často využívám různé formy automatizace pro efektivnější správu, zlepšení výsledků a úsporu času. Nejvíce mne baví posunovat klienta a ukazovat mu, jak je online marketing úžasný a efektivní. Pracuji pro digitální agenturu Taste.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

ZOOM.us
odkaz na akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.