WEBINÁŘ: Optimalizace e-shopu pro mobilní zařízení

18. červen
10:00 - 14:00
Registrovat

Správně vyladěný responzivní e-shop je nutnost. Bohužel se stále setkávám s velkými chybami právě v responzivním zpracování e-shopu, které mají vliv na snížené konverze nebo vám dělají problémy pohledem Google. Workshop bude plně praktický, nečekejte omáčku okolo, rovnou se vrhneme do praxe. Sami si budete moct vyzkoušet, co je správně a co nikoli a především někteří z účastníků workshopu se najdou na slidech. Budeme si hodnotit vaše e-shopy. Na workshopu si ukážeme výsledky A/B testů a jiných UX metod, abyste co nejlépe pochopili, jak jsou které změny důležité. Kolikrát drobné úpravy mohou přinést velký nárůst v konverzním poměru nebo obratu. Projdeme si také aktuální trendy a novinky ve zpracování responzivních e-shopů, ať víte, co je správná cesta. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Místo konání: ZOOM.us, odkaz na akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Partner akce:

Partnerem APEK vzdělávání je Heureka Group, která je největší skupinou nákupních rádců a cenových srovnávačů v Evropě. Působí v devíti zemích, v její síti je 55 tisíc e-shopů a každý měsíc pomůže 23 milionům uživatelů nakupovat online. V Česku je Heureka.cz stabilně nejnavštěvovanějším e-commerce webem a svým partnerům poskytuje kompletní podporu ke zvýšení prodejů i možnost expanze na evropský trh. Díky dostupným nástrojům oslovíte až tisíce zákazníků denně, ale rovněž podpoříte sílu své značky. Od reklamy přes datové přehledy, CSS program či Heureka Marketplace až po uživatelské recenze.

Jan Kvasnička

Jan Kvasnička

Honza svou pracovní činnost soustředí na UX, použitelnost, zvyšování konverzních poměrů, návrh, tvorbu a testování webových aplikací. Spolupracuje s předními společnostmi především v oblasti ecommerce. Je zastánce a propagátor myšlenky "Nenuťte uživatele přemýšlet". Aktivní blogger a blázen do stálého vzdělávání.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

ZOOM.us
odkaz na akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Partneři akce

Heureka Group a.s.