WEBINÁŘ: EU Day - zaměřeno na Itálii

30. listopad
10:00 - 12:00

Již proběhlo

Při příležitosti vydání nové APEK Studie prodeje do zahraničí jsme pro členy asociace připravili již tradiční EU Day, který přinese informace o zajímavém e-commerce trhu - pojďte se s námi podívat do Itálie! V minulosti jsme si již představili e-commerce trhy v Německu, Rakousku, Maďarsku, Belgii, Polsku a Rumunsku. Ve čtvrtek 30. listopadu se vydáme z Česka o něco dál a podíváme se na to, jaké příležitosti nabízí pro české e-shopy zatím trochu nezvyklá destinace na Apeninském poloostrově. Akce proběhne on-line prostřednictvím aplikace ZOOM a počet účastníků na člena není omezen!

Místo konání: ZOOM.us, odkaz na akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

V naší minisérii "APEK EU Day", zaměřené na přeshraniční prodej, se tentokrát vydáme na zdánlivě vzdálenější evropsky e-commerce trh, který ale přináší nečekané příležitosti a možnost růstu. Abychom byli v době hlavní předvánoční sezony co nejvíce efektivní, podíváme se společně na ta nejdůležitější témata spojená s objevováním a vstupem na nový trh.

Partner akce:

Partnerem APEK vzdělávání je Heureka Group, která je největší skupinou nákupních rádců a cenových srovnávačů v Evropě. Působí v devíti zemích, v její síti je 55 tisíc e-shopů a každý měsíc pomůže 23 milionům uživatelů nakupovat online. V Česku je Heureka.cz stabilně nejnavštěvovanějším e-commerce webem a svým partnerům poskytuje kompletní podporu ke zvýšení prodejů i možnost expanze na evropský trh. Díky dostupným nástrojům oslovíte až tisíce zákazníků denně, ale rovněž podpoříte sílu své značky. Od reklamy přes datové přehledy, CSS program či Heureka Marketplace až po uživatelské recenze.

10:00 - 10:05
Úvod
10:05 - 10:30
E-commerce trh v Itálii - to nejzajímavější z nové APEK Studie
10:30 - 10:55
Jak na prodej v Itálii prostřednictvím Amazonu

Přednášející:

David Cikánek David Cikánek David je ze společnosti EXPANDO, která sama úspěšně prodává přes Amazon a další marketplaces, jako jsou Kaufland, Emag nebo Cdiscount. Pomáhá dalším stovkám prodejců se správou účtu a je jediným tuzemským oficiálním partnerem Amazonu.
EXPANDO
10:55 - 11:20
Logistika a doručování v Itálii z pohledu GLS

Přednášející:

Tomáš Jon Tomáš Jon
GLS Czech Republic s.r.o.
11:20 - 11:50
Italský trh z pohledu fulfillmentu - zkušenosti Mailstep s expanzí

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

ZOOM.us
odkaz na akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Partneři akce

Heureka Group a.s.