WEBINÁŘ: BigQuery pro pokročilé 2023

9. květen
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Google BigQuery není jen tak obyčejná databáze. Google z ní udělal svou vlajkovou loď a staví kolem ní řadu svých dalších souvisejících technologií. Pro e-shopaře, marketéry a provozovatele webů dostává zásadní význam s příchodem Google Analytics 4, protože je to hlavní místo pro export a analýzu všech naměřených dat. Na tomto pokračovacím školení, které navazuje na předchozí úvodní kurz, se dozvíte řadu tipů na pokročilejší práci s Google BigQuery, zejména ve vztahu k Google Analytics 4. Propojíte si své Google Analytics 4 do BigQuery pro automatické denní exporty. Seznámíte se se strukturou exportovaných dat, naučíte se pracovat se zanořenými strukturami. Ujasníte si, jak surová vstupní data předpřipravit do hezčí a použitelnější podoby. A jak to celé zautomatizovat. Webinář probíhá prostřednictvím aplikace ZOOM. Odkaz na tuto konkrétní akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Místo konání: ZOOM.us, odkaz na akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Školení je technologicky pokročilejší, je vhodné pro všechny, kdo už mají zkušenost s databázemi a jazykem SQL, umí psát základní SQL dotazy a mají základní obecný technologický přehled, orientují se na základní úrovni v Google Cloud Platform, Google BigQuery a mají základní povědomí o fungování a metodice Google Analytics 4.
 

Partnerem APEK vzdělávání je Heureka Group, která je největší skupinou nákupních rádců a cenových srovnávačů v Evropě. Působí v devíti zemích, v její síti je 55 tisíc e-shopů a každý měsíc pomůže 23 milionům uživatelů nakupovat online. V Česku je Heureka.cz stabilně nejnavštěvovanějším e-commerce webem a svým partnerům poskytuje kompletní podporu ke zvýšení prodejů i možnost expanze na evropský trh. Díky dostupným nástrojům oslovíte až tisíce zákazníků denně, ale rovněž podpoříte sílu své značky. Od reklamy přes datové přehledy, CSS program či Heureka Marketplace až po uživatelské recenze.

Jan Tichý

Jan Tichý

Jan Tichý je spoluvlastníkem digitální agentury Taste. Jako Chief Product Officer je odpovědný za strategický, produktový a znalostní rozvoj společnosti. V rámci poradenské činnosti se zabývá zejména smysluplným propojováním různých oblastí internetového marketingu, cross-channel strategiemi, webovou a datovou analytikou. Je oficiální Google Certified Trainer.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

ZOOM.us
odkaz na akci obdržíte v průběhu dne předcházejícího webináři.

Partneři akce

Heureka Group a.s.