Úvod do Google Tag Manageru

21. listopad
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Seminář vhodný pro úplné začátečníky. Školením vás provede André Heller, držitel titulu Google Partners Trainer. Na semináři se dozvíte hlavní výhody a nevýhody nástroje, naučíte se základní work-flow a best-practices, vhodné pro reálnou práci.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Školení začneme  projitím absolutních základů a úvodních témat. Projdeme si GTM a vysvětlíme funkcionality a pojmy jako značky, pravidla a proměnné. Naučíte se nasadit základní měřicí kódy pro celý jako například Google Analytics. Pak se posuneme k možnostem využití dynamických dat, například pro měření eshopových transakcí a také se naučíte, jak efektivně otestovat provedené změny než je pustíte ven na web.

Seminář je vhodný pro úplné začátečníky, kteří mají pocit, že na webu mají moc měřicích nástrojů a ztrácí přehled nebo pro lidi, kteří chtějí dostat úroveň jejich měření na vyšší level.

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

André Heller

André Heller

André Heller pracuje jako analytický stratég v analytické a konzultační společnosti Medio Interactive. Je tedy zodpovědný za celkový odborný a znalostní růst a kvalitu ve firmě. Je oficiální Google Partners Trainer a pro Medio zajistil firemní certifikaci Google Tag Manager Certified Partner zařazenou pod programem Google Analytics Certified Partner, čímž ho zařadil mezi první firmu, která ho v České republice získala. Dnes jsou dvě.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10