Úvod do Google Analytics

5. říjen
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Seminář vhodný pro úplné začátečníky. Školením vás povede Tomáš Baxa, držitel certifikátu Google Analytics Individual Qualification. Dozvíte se, co vám může systém nabídnout, jak jej správně nastavit, využívat a principy základních reportů.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Na školení se seznámíte s měřicím systémem Google Analytics. Naučíte se, jak si založit a nastavit nové měření pro svůj web a jak správně strukturovat svůj účet. Zorientujete se v novém uživatelském rozhraní. Google Analytics a jeho základních reportech. Dozvíte se o důležitých metrikách, které je vhodné sledovat, a co vlastně znamenají. Zjistíte, jak správně pracovat s klíčovými slovy, ověřit či navrhnout správný obsah a strukturu webu, jít naproti fulltextovým vyhledávačům či PPC kampaním.

Tomáš Baxa

Tomáš Baxa

Tomáš pracuje jako Senior Analytics Specialist v Taste Medio. Svoji cestu k webové analytice začal jako web developer, postupně se ale věnoval také SEO a správě PPC kampaní. Kromě implementace měření a práce s webovými daty se zajímá také o marketingovou strategii. Je držitelem certifikátu Google Analytics Individual Qualification.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint Dvouletky 529/42 Praha 10