Úvod do Google Analytics

8. listopad
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Seminář vhodný pro úplné začátečníky. Školením vás povede Jan Tichý, držitel certifikátu Google Analytics Individual Qualification. Dozvíte se, co vám může systém nabídnout, jak jej správně nastavit a využívat, seznámíte se s nejdůležitějšími reporty.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Na školení se seznámíte s měřicím systémem Google Analytics. Naučíte se, jak si založit a nastavit nové měření pro svůj web a jak správně strukturovat svůj účet. Zorientujete se v novém uživatelském rozhraní Google Analytics a jeho základních reportech. Dozvíte se o důležitých metrikách, které je vhodné sledovat, a co vlastně znamenají. Zjistíte, jak správně pracovat s klíčovými slovy, ověřit či navrhnout správný obsah a strukturu webu, jít naproti fulltextovým vyhledávačům či PPC kampaním.

Seminář je vhodný pro úplné začátečníky, kteří cítí, že by měli začít svůj web měřit a vyhodnocovat, jenom dosud Google Analytics příliš nevyužívali a chtějí pomoci s prvním krokem v jejich poznávání.

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Jan Tichý

Jan Tichý

Jan Tichý je spoluvlastníkem digitální agentury Taste. Jako Chief Product Officer je odpovědný za strategický, produktový a znalostní rozvoj společnosti. V rámci poradenské činnosti se zabývá zejména smysluplným propojováním různých oblastí internetového marketingu, cross-channel strategiemi, webovou a datovou analytikou. Je oficiální Google Certified Trainer.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10