SEMINÁŘ: Za 4 hodiny specialistou na e-mailing

17. říjen
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Na workshopu si s týmem specialistů ze SmartEmailingu představíte, jak dostat z rozesílek maximum. Věděli jste, že e-mailing generuje e-shopům v průměru 67 % obratů? A že se jejich cena nezvyšuje například s ohledem na blížící se vánoční období, jako to u je u ostatních placených kanálů zvykem? Pojďte se naučit, jak z e-mailingu udělat top kanál. Na semináři se mimojiné dozvíte tipy pro předměty e‑mailů, jak tvořit kvalitní obsah a dostanete i zdroje ke studiu. Zazní i nejčastější chyby v e-mailingu a jak se z nich poučit a předběhnout konkurenci. Dostanete tipy na nejvýkonnější scénáře, které nastavíte jednoduše díky automatizaci. Pozornost bude věnovaná i měření, A/B testování a vyhodnocování. Seminář je určený pro začátečníky a mírně pokročilé. Pro pokročilé zájemce připravujeme program na 10. 11., kde vám SmartEmailing představí jak lze vymyslet a zprocesovat rozesílku personalizovaných videí, která příjemně překvapí každého.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Katka Kang

Katka Kang

Katka Kang je copywriterka s dlouholetou praxí. Na workshopu vám ukáže, jak na copywriting e-mailů. Jak můžete zvýšit míru otevření e-mailů předmětem, co mají společného kvalitní e-maily, jak vylepšit obsah vašich e-mailů a zvýšit metriky.

Lucie Prokopová

Lucie Prokopová

Lucie Prokopová se věnuje především e-commerce klientům, je odbornicí na Shoptet doplněk. Ráda vám pomůže s integrací, poradí s nastavením kampaní i plánováním akcí. Na workshopu vám přiblíží nejčastější chyby v e-mail marketingu, na co si dát pozor a tipy, jak z e-mail marketingu získat maximum.

Jakub Fišer

Jakub Fišer

Jakub Fišer jako projektový manažer řídí především proces onboardingu klientů a řídí práci specialistů. Na workshopu vám představí automatizované top scénáře, které si jednoduše nastavíte a necháte je pracovat pro vás.

Denisa Vávrová

Denisa Vávrová

Denisa Vávrová je senior specialistka, která na denní bázi řeší strategie, testování a marketingovou automatizaci pro klienty různých velikostí. Na workshopu vám ukáže, k čemu je dobré A/B testování, co všechno měřit a jak vyhodnocovat úspěšnost kampaní.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10