SEMINÁŘ: Jak úspěšně odřídit IT projekt

15. červen
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Během školení si nastíníme možnosti, jak k projektu od počátku do konce přistupovat. Jak vše může fungovat, když máte k dispozici interní tým, externí tým nebo kombinaci? Podíváme se na role, které se v projektu mohou vyskytnout a jejichž obsazení vám může usnadnit život. Povíme si, jak si daný projekt promyslet, naplánovat a jakou metodikou a s jakými softwarovými nástroji lze projekt odřídit. Zároveň také nahlédneme pod pokličku internímu fungování IT firem a probereme jak to udělat, aby se vám s nimi dobře spolupracovalo. Odpovíme si také na otázku "Co můžeme udělat pro to, abychom minimalizovali průtahy a vícepráce?".

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Školení jej určené pro firmy, které se samy nezabývají vývojem, ale jsou zadavateli projektu, který bude někdo externě vyvíjet. Může se jednat o webový projekt, menší interní systém, integrace... Primárně se pak jedná o SME a odpovědné manažery, kteří mají za úkol projekt odřídit na straně klienta.

Registrace na seminář je omezena na jednoho zástupce za člena.

Partner akce:

Partnerem APEK vzdělávání je Heureka Group, která je největší skupinou nákupních rádců a cenových srovnávačů v Evropě. Působí v devíti zemích, v její síti je 55 tisíc e-shopů a každý měsíc pomůže 23 milionům uživatelů nakupovat online. V Česku je Heureka.cz stabilně nejnavštěvovanějším e-commerce webem a svým partnerům poskytuje kompletní podporu ke zvýšení prodejů i možnost expanze na evropský trh. Díky dostupným nástrojům oslovíte až tisíce zákazníků denně, ale rovněž podpoříte sílu své značky. Od reklamy přes datové přehledy, CSS program či Heureka Marketplace až po uživatelské recenze.

Tomáš Zísler

Tomáš Zísler

Tomáš Zísler. CEO a spoluzakladatel datové platformy Datalook. Tomáš se od roku 2004 věnuje vývoji a poradenství online projektů v e-commerce a systémů řízení. Během let vybudoval nebo rozvinul sérii firem a produktů. Zpracování a interpretace dat vždy byla a je součástí všech projektů jeho práce. Datalook založil s cílem pomoci podnikatelům neřídit firmy naslepo a rozvíjí jej po obchodní i uživatelské stránce.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10

Partneři akce

Heureka Group a.s.