SEMINÁŘ: Analytika pro e-shopy - DRUHÝ TERMÍN

23. listopad
10:00 - 14:00

Podíváme se společně na e-commercová data nejen v Google Analytics. Prozkoumáme reporty pro e-shopy v Universal Analytics a řekneme si co ukazují a jak s nimi pracovat. Také se podíváme, jak si data rozšířit o potřebné dimenze, metriky, importy či vlastní přehledy, aby byla data pro vás co nejužitečnější. Krátce se podíváme co nám v současnosti nabízí i nové Google Analytics 4 pro e-commerce byznys. Zároveň si ukážeme možnosti, jak si data exportovat do dalších nástrojů jako je např. Data Studio a jak s nimi zde dále pracovat. Ukážeme si jaká další data pro vás mohou být zajímavá z pohledu optimalizace e-commerce byznysu. Jak si taková data připravit a správně zobrazit v reportech a především jaké závěry z nich lze vyvozovat. Jedná se o druhý termín semináře, který proběhl již 7. 10. 2021.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Registrace bude spuštěna: 9.11. 2021, 10:00

Víte například:

  • jaký máte churn rate zákazníků?
  • jakou máte LTV zákazníků?
  • kteří zákazníci jsou vaši nejklíčovější?
  • jaká je návratnost vašich kampaní?
  • které produkty jsou vaše "dojné krávy"?
  • a které kategorie naopak nemá smysl propagovat?

Tomáš Baxa

Tomáš Baxa

Tomáš Baxa je přední český webový analytik a datový konzultant, který se v oboru pohybuje posledních 15 let. Za svoji kariéru pracoval na stovkách českých i zahraničních klientů s obraty ve vyšších desítkách miliardách korun. Aktuálně zastává pozici v konzultační společnosti Marketing BI, kde se věnuje klientům jako je Seznam, Zoot, Danone a mnohým dalším. Tomáše můžete znát i z mnohých školení a konferencí, na kterých šíří datovou osvětu a svoje know-how.

Jan Kadleček

Jan Kadleček

Honza pracuje jako Marketing Analytics Consulant v Marketing BI. Svoji cestu začal jako webový analytik, postupně se propracoval až na výkonnostního marketingového stratéga, kde pochopil, že největší cena je v datech. Dnes pomáhá firmám co nejefektivněji řídit svůj marketing na základě dat.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10