Projektové řízení e-shopů - TŘETÍ TERMÍN

25. červen
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Pro velký zájem členů o workshop "Projektové řízení e-shopů" s Janem Kvasničkou jsme připravili TŘETÍ, TEDY NÁHRADNÍ termín. Jedná se tak o stejný seminář jako 18. března 2019 a 28. března 2019, nikoli navazující.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Projektové řízení - místo, kde vzniká hromada problémů, které stojí spoustu peněz a úsilí. Proto je potřeba se na něj více zaměřit, aby váš tým dokázal pracovat co nejvíce efektivně a abyste si dokázali práci co nejvíce šetřit a automatizovat. 

Na workshopu se podíváme na kompetenční matici a definicí rolí a odpovědností. Každý člen týmu by měl přesně vědět, co je náplní jeho práce, do jakých KPI nám zasahuje a jaké reporty nebo výstupy má komu za jaké období poslat. Dále se podíváme na opakované úkoly, kontroly a jak si správně vytvářet checklisty. Zaměříme se také na prioritizaci úkolů a jak si správně určit, který úkol zpracovat jako první, případně jak si na ně najít čas. Přece jen bugy a chyby nejen na e-shopech vznikají průběžně a je potřeba na to být připraveni. A nakonec se podíváme na nástroje, které se u nás pro projektové řízení využívají nejčastěji a jak si správně definovat pravidla pro jejich používání pro celý tým. Podíváme se jak na styl kanban (Asana), tak i styl seznamů (Basecamp), vše v praktických vzorech a ukázkách, které jako účastníci dostanete, abyste mohli poznatky z workshopu co nejlépe zavést do praxe. Není nutné, abyste využívali přímo tyto dva nástroje, jelikož si ukážeme praktický pohled, jak v podobných nástrojích pracovat. Nakonec jsem si pro vás připravil pár tipů pro projektové řízení. Moc se na workshop těším a doufám ve zvídavé otázky.

Jan Kvasnička

Jan Kvasnička

Honza svou pracovní činnost soustředí na UX, použitelnost, zvyšování konverzních poměrů, návrh, tvorbu a testování webových aplikací. Spolupracuje s předními společnostmi především v oblasti ecommerce. Je zastánce a propagátor myšlenky "Nenuťte uživatele přemýšlet". Aktivní blogger a blázen do stálého vzdělávání.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10