Právní seminář - Novinky 2014

21. říjen
10:00 - 13:00

Již proběhlo

Podzimní právní seminář navazuje na tradici každoročních setkání s právní tématikou, které pátým rokem APEK připravuje ve spolupráci s advokátní kanceláří Mašek, Kočí, Aujezdský. Tentokrát se zaměříme na novinky platné od 1. 1. 2014.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

V letošním roce se jedná již o druhý právní seminář, který bude především zaměřen na novinky, které obchodníky čekají v roce 2014 v souvislosti se vstupem nového občanského zákoníku v platnost. Probírat budeme samozřejmě hlavně témata související s distančním prodejem:

  • Moment uzavření kupní smlouvy
  • Informační povinnosti
  • Odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů
  • Reklamace

Významná část semináře bude věnována dotazům zúčastněných posluchačů.

Josef Aujezdský

Josef Aujezdský

JUDr. Josef Aujezdský - Absolvent Právnické fakulty Univerzity Karlovy se ve své praxi věnuje zejména právní úpravě nehmotných statků (se zaměřením na autorské právo, ochranné známky, doménová jména a ochranu databází), obchodním závazkovým vztahům (včetně nekalé soutěže) a právním aspektům podnikání v prostředí internetu. K těmto otázkám se pravidelně vyjadřuje také v médiích. V rámci své činnosti pro advokátní kancelář Mašek, Kočí, Aujezdský je mimo jiné autorem APEK Vzorových obchodních podmínek, které APEK poskytuje na svých webových stránkách obchodníkům volně k využití pro jejich e-shopy.

Jan Vetyška

Jan Vetyška

Jan je od roku 2006 výkonným ředitelem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Ze své pozice se tak stará se o rozvoj české ekomerce. Kromě servisu pro členy APEK ho zajímají i online marketingové trendy a internetový byznys jako celek. Volný čas tráví jako trenér na fotbalových hřištích.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10