Power Query pro pokročilé

24. duben
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Seminář "Power Query pro pokročilé" navazuje na první školení Dana Zrůsta “Excel pro PPC Jinak. Opravdu Jinak”. Na školení se tentokrát nebude probírat ŽÁDNÁ teorie, vše se bude odvíjet od praktických cvičení a příkladů. Seminář je tedy určen především pro ty, kteří se zúčastnili úvodního workshopu a alternativně pro ty, co alespoň viděli video záznam a jsou nyní schopni provádět základní operace v Power Query.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

 Výsledkem workshopu budou funkční nástroje, které si opět sami vytvoříte:

  1. Snadno aktualizovatelný report výkonu kampaní obsahující data z několika CSV souborů z imaginárních účtů v AdWords a Skliku.
  2. Nástroj na evaluaci reklamních textů na základě CTR uvnitř každé reklamní sestavy v účtu
  3. Jednoduchý web crawler Heureky.cz

Na workshop je nutné přinést si vlastní Windows notebook s Excel 2010, 2013 nebo s Excel 2016.

 

UPOZORNĚNÍ

Power Query nefunguje na macOS, neboť Microsoft tento doplněk do Mac verze vůbec nedodává. Řešením je pouze virtuální Windows stroj nainstalovaný na Mac popř. práce ve Windows Excelu v režimu vzdálené plochy.

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Daniel Zrůst

Daniel Zrůst

Daniel se zaměřuje na tvorbu PPC kampaní ve vyhledávání, jejich optimalizaci a následný reporting. Ke své práci jako jeden z mála na českém trhu používá Power Query v Excelu, které výrazně zjednodušuje celkový PPC management a to bez ohledu na to, zda Vaše kampaně obsahují 5 000 nebo 500 000 klíčových slov. Využívat Power Query pro PPC se naučil jako samouk a nyní tyto znalosti předává dál. Účastníci workshopu se tedy budou učit přímo od “zdroje”. Daniel momentálně pracuje v online akvizičním týmu AVAST Software. Ve volném čase píše články na svůj web www.ExcelinPPC.com.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint Dvouletky 529/42 Praha 10