Optimalizace e-shopu pro mobilní zařízení

24. březen
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Počet návštěv přes mobilní zařízení stále roste a s tím také počet nákupů. Je potřeba mít e-shop opravdu správně vylazen, aby vám návštěvníci na těchto zařízeních neodcházeli s negativním pocitem. Honza Kvasnička si pro vás proto připravil praktický workshop, na kterém si ukážete nejčastější chyby ve zpracování responsivního/mobilního e-shopu přímo na e-shopech účastníků. Obdobný seminář proběhl již v říjnu 2016, proto je vhodný pro ty členy APEK, kteří jej ještě nenavštívili, nicméně opět se bude věnovat především konkrétním praktickým ukázkám.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Počet návštěv přes mobilní zařízení stále roste a s tím také počet nákupů. Je potřeba mít e-shop opravdu správně vylazen, aby vám návštěvníci na těchto zařízeních neodcházeli s negativním pocitem. Honza Kvasnička si pro vás proto připravil praktický workshop, na kterém si ukážete nejčastější chyby ve zpracování responsivního/mobilního e-shopu přímo na e-shopech účastníků. Ihned si také ukážete, jak by mělo vypadat správné řešení a jak při této optimalizaci postupovat. Workshop je určen pro všechny, kteří vlastní nebo pracují s eshopy. Je nutné si uvědomit, že vytvořením responzivní nebo mobilní verze eshopu práce nekončí, ale teprve začíná. Kolikrát malé změny dokáží hodně ovlivnit konverzní poměr a celkovou obchodní výkonnost eshopu.

Dokumenty a videa jsou určeny výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se nebo požádejte o přihlašovací údaje, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Jan Kvasnička

Jan Kvasnička

Honza svou pracovní činnost soustředí na UX, použitelnost, zvyšování konverzních poměrů, návrh, tvorbu a testování webových aplikací. Spolupracuje s předními společnostmi především v oblasti ecommerce. Je zastánce a propagátor myšlenky "Nenuťte uživatele přemýšlet". Aktivní blogger a blázen do stálého vzdělávání.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint Dvouletky 529/42 Praha 10