Obsahový marketing pod lupou - DRUHÝ TERMÍN

12. únor
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Volání po praktickém školení byla vyslyšena. Připravili jsme pro vás nový koncept školení založeného na analýzách. Zuzana Dobšíčková se podívá blíže na způsoby, kterými vaše e-shopy využívají obsahový marketing. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 5. 2. 2020.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Tentokrát se můžete těšit na opravdu netradiční formu školení. Nebudeme se věnovat teorii. Pouze vaší vlastní praxi. Během školení si rozebereme obsah všech zúčastněných e-shopů.

Nutnou podmínkou pro účast je ochota být otevřený a diskutovat o tom, proč váš e-shop volí právě tuto formu obsahového marketingu. Vyzkoušíme si tak princip master mind skupiny - víc hlav, víc ví. Nebojte, dohlídneme na to, aby se na školení nepotkala konkurence.

Cílem je získat nový pohled na možnosti obsahového marketingu pro váš e-shop. Možná odhalíme příležitosti, na které jste dříve nepomysleli. Možná si potvrdíme, že jdete správnou cestou. Ale určitě získáte chuť se v letošním roce obsahovému marketingu věnovat opět o trochu víc.

 

Pro kvalitní přípravu analýzy je potřeba čas. Proto nemůžeme slíbit, že lektorka zvládne váš e-shop zpracovat v případě, že se přihlásíte jako náhradník.

Pokud byste měli zájem o teoretické školení obsahového marketingu, kontaktujte, prosím APEK.

 

Registrace na seminář je omezena na jednoho zástupce v prvním nebo druhém nabízeném termínu.

Zuzana Dobšíčková

Zuzana Dobšíčková

Zuzka má za sebou práci na straně klienta i agentury. V současné době konzultuje strategické plány značek z komplexního marketingového pohledu. V Korálky.cz, největším tuzemském eshopu s potřebami pro výrobu bižuterie, má dlouhodobě na starosti obsahovou a produktovou strategii. V Inspirační galerii je aktuálně více než 300 návodů, které Zuzka připravila se svým týmem. Návody jsou pro všechny k dispozici zdarma.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10