Obsah, který prodává - od plánů po realizaci - DRUHÝ TERMÍN

10. říjen
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Každý z nás někdy zaslechl marketingové rčení "Obsah je král". Ale víte proč? Napadá vás, jak s tímto doporučením efektivně pracovat právě ve vaší marketingové strategii? A kolik to vlastně stojí? Během školení si vysvětlíme, jakou roli by měl obsahový marketing hrát ve strategii eshopu. Zaměříme se především na celý proces jeho tvorby – od prvotního nápadu po realizaci. Probereme jak samotnou produkční stránku, tak řízení týmu a jednotlivé kompetence. Až budete odcházet, budete mít jasno v tom, jestli obsah vládne i vám. Jedná se o druhý ze dvou dostupných termínů, první se uskuteční 3. 10. 2019.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

 • Školení je určeno pro všechny, kdo chtějí vědět více o tom, jak dělat kvalitní obsah pro svůj eshop.
 • Budeme postupovat od základů, ale dojdeme až ke specifickým tipům pro vaši praxi.
 • Začátečníci si odnesou komplexní pohled na problematiku obsahového marketingu. Pokročilí získají praktická doporučení na to, aby jejich tvorba byla efektivnější.
   

Program:

 

 • Školení začneme zasazením obsahu a jeho role do celkové marketingové strategie firmy. Vysvětlíme si, kdy má se obsahovým marketingem aktivně zabývat a kdy ne.
 • Odnesete si 8 kroků k tvorbě obsahu, který bude dávat smysl vám i vašim zákazníkům.
 • Díky těmto jednoduchým bodům se budete mít čeho držet. Hned druhý den tak budete moci začít pracovat na své vlastní koncepci.
 • Na závěr si všech 8 kroků ukážeme na praktickém případu Inspirační galerie eshopu Korálky.cz, která dnes nabízí zákazníkům přes 300 návodů zdarma.
   

Registrace na seminář je omezena na jednoho zástupce v prvním nebo druhém nabízeném termínu.

Zuzana Dobšíčková

Zuzana Dobšíčková

Zuzka má za sebou práci na straně klienta i agentury. V současné době konzultuje strategické plány značek z komplexního marketingového pohledu. V Korálky.cz, největším tuzemském eshopu s potřebami pro výrobu bižuterie, má dlouhodobě na starosti obsahovou a produktovou strategii. V Inspirační galerii je aktuálně více než 300 návodů, které Zuzka připravila se svým týmem. Návody jsou pro všechny k dispozici zdarma.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10