Marketingová automatizace s nástrojem Mautic - Druhý (náhradní) termín

1. březen
10:00 - 14:00

Již proběhlo

Pro velký zájem jsme pro členy APEK připravili DRUHÝ (NÁHRADNÍ) TERMÍN semináře Jana Kalianka na téma Marketingová automatizace bez vysokého rozpočtu s nástrojem Mautic. Nejedná se o navazující téma, ale o stejný seminář, který proběhl 22. 2. 2017.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Nástrojů na marketingovou automatizaci je na trhu několik. Většinou ale stojí od stovek do tisíců dolarů měsíčně, což si mnoho e-shopů nemůže dovolit. Na tomto školení/workshopu se podíváme na open-source nástroj Mautic, který je zdarma a data máte pod vlastní kontrolou.

Mautic nejen že analyzuje návštěvnost vašeho e-shopu, se kterou následně pracuje, ale umí toho opravdu hodně – od inteligentního mailingu a mailingových kampaní, přes vstupní stránky, dynamický obsah, A/B testování, formuláře až třeba po pop-up okna nebo sběr kontaktů.

Začátek bude veden jako školení, kde ukáži základy, druhá část pak bude pojata jako workshop, kde si ukážeme, co a jak můžete udělat. Sami si vše budete moci vyzkoušet. Je tedy vhodné přinést si s sebou notebook, na kterém budete moci testovat a zkoušet.

Jan Kalianko

Jan Kalianko

Konzultant e-shopů se zaměřením na UX, CRO a uživatelské testování. V poslední době také hodně pracuje s marketingovou automatizací v nástroji Mautic. Mimo to je CEO internetového obchodu SvětBot.cz a hlavní pořadatel konference E-shop summit. V e-commerce světě se pohybuje od roku 2009.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10