Jirka Král - Komunikace na sociálních sítích a práce s influencery

24. červen
11:30 - 14:30

Již proběhlo

Jak komunikovat s vašimi zákazníky na sociálních sítích? Musí mít e-shop profil na každé sociální síti? Je lepší si profily spravovat in-house nebo od agentury. A jak efektivně zapojit do komunikace influencery? Na tyto a další otázky by vám mělo odpovědět setkání, které pořádáme s bývalým Youtuberem Jirkou Králem a jeho bratrem Petrem.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

Setkání je určené pracovníkům marketingových oddělení, ale také lidem ze zákaznického servisu, kteří mají na starosti komunikaci se zákazníky. Společně si projdeme největší sociální sítě, poradíme, jak na nich komunikovat a zasvětíme vás, jak co nejlépe oslovovat známé osobnosti a influencery pro případnou spolupráci. Ukážeme si příklady povedených kampaní a rozebereme také ty, které se nepovedly.

Pro účast na akci není omezen počet účastníků za člena.

Jirka Král

Jirka Král

Jirka Král patří mezi nejvýraznější tváře na sociálních sítích, téměř 6 let natáčel aktivně videa na Youtube. Za tu dobu nasbíral přes milion odběratelů a jeho videa měla dohromady 330 milionu přehrání. Umístil se jako třetí v pořadí v žebříku nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích časopisu Forbes, před ním skončili modelka Karolína Kurková a fotbalista Petr Čech. Stejný časopis ho zařadil do výběru 30 pod 30. V září loňského roku se rozloučil s dráhou Youtubera dokumentem, kterým v přímém přenose sledovalo skoro 50 tisíc diváků. Dnes je aktivní už pouze na Instagramu, kde má 735 tisíc sledujících a podniká se svým bratrem.

Petr Král

Petr Král

Petr Král se pohybuje ve světě marketingu už dvacet let, byl u několika významných milníků české e-commerce. Pracoval nejprve jako zaměstnanec číslo dva prvního e-shopu u nás (Vltava.cz), pak spolu se svým týmem postavil značku MALL a byl také u rozjezdu projektu E-commerce Holding, který dnes ovládá významnou část české e-commerce. Poslední dva roky se jako partner věnuje především firmám z portfolia investičního fondu Reflex Capital Ondřeje Fryce a aktivitám své firmy, kterou vede se svým bratrem Jiřím.

Přehled účastníků je určen výhradně pro členy APEK. Jste-li členem,
přihlaste se, v opačném případě zjistěte, jaké výhody vám členství přinese.

Konferenční centrum GreenPoint
Dvouletky 529/42
Praha 10